Rüyada “ Kılıç ” Görmek

Kılıç
Rüyada Görülen Kılıç ; rızkı, mülkü veya ilmi de ifade eder. Eğer bu rüyayı gören, garip bir kimse ise, bu onun eşi ve çocuğunun asıl olmasını ifade eder. Bu da olmazsa, bu rüya, şüpheli olan bir maldır.

Rüyada Görülen Kılıç ; Gücün, çatışmanın ve mücadelenin simgesidir. Elinizde kılıç tutmanız, sosyal ilişkilerdeki etkinliğinizi ve gücünüzü belirtir. Kılıçla dövüşmek, hiddet ve denetlenemeyen duyguları anlatır.

Rüyada Kılıç Görmek; hükümdar görmektir. Rüyada görülen; kılıç kabzasının başındaki gümüş ve kılıcın namlusu, bir çocuğu ifade eder.

Rüyada Kılıç Taktığını görmek ; büyük bir vilayete vali olur. Kılıcının ağırlaştığını ve onun kendisini yere doğru çektiğini gören kimse, bu vazifesinde çok kuvvetlenir ve büyük fayda sağlar. Rüyasında kılıcının askısının kesildiğini gören, bulunduğu memuriyetten azledilir.

Rüyada görülen kılıç, keskin, yüksek ve berrak ise, o kimse hak söz söyler. Rüyada görülen kılıç; kirli ve paslı ise, söyleyeceği söz batıldır. Rüyada görülen kılıç, ağır ise; o kimse tahammülü güç bir söz söyler.

Rüyada Kılıcını Sıyırdığını görmek ; bu, o kimsenin halktan şahit isteyeceğini ve halk tarafından da lehine şahitlik yapılacağını ifade eder.

Rüyada Kılıç ile Oynayan Kimse; bir memuriyetle ilişkisi varsa; bu, o kimsenin maharetine hatiplikte bir ilgisi varsa, güzel söz söylemesine çocukla ilgili ise, çocuğunu beğenmesine ve onunla uğraşmasına işarettir. Başka yorumlarla da rüyada görülen kılıç; hırs ve gazayı, işlerin güçlüğünü ifade eder.

Rüyada Kılıcın Kesmediğini Görmek ; artık o kimsenin sözünün dinlenmez olduğunu ifade eder.

Rüyada Birisinin Kendisine Kılıç Çektiğini Görürse; o kimse kendisine söylemek için bir söz hazırlar. Rüyada; bir kimse diğerine kılıçla vursa ve ondan kan çık­masa, vuranın ona söyleyeceği söz haktır.

Rüyada Görülen Kılıç ; rızkı, mülkü veya ilmi de ifade eder. Eğer bu rüyayı gören, garip bir kimse ise, bu onun eşi ve çocuğunun asıl olmasını ifade eder. Bu da olmazsa, bu rüya, şüpheli olan bir maldır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.