Rüyada “ Kilise ” Görmek

Kilise
Rüyada kilise görmek Hristiyanlar için gözyaşı ile dua etmeye delalet eder. Bizim için ise, aksilik, yalan, iftira, zulüm yeri ve içki meclisi olarak tabir olunur.

Rüyada Kilise Görmek; Rüyada kilise görmek Hristiyanlar için gözyaşı ile dua etmeye delalet eder. Bizim için ise, aksilik, yalan, iftira, zulüm yeri ve içki meclisi olarak tabir olunur.

Rüyada Kiliseye Girmek; Rüyada kiliseye girdiğini görmek rüyasında bir kiliseye girdiğini gören, eğer bekar ise, evlenir. Evli ise bir çocuğu olur. Eğer orada duvarlara nakledilen resimlere secde eder veya onları öper, veya tam bir Hristiyan gibi ibadet ederse, yahut belinde kemer  görürse, hidayetten dalalete düşer.

Rüyada Kilise Ve Mabet GörmekRüyada kilise ve mabet görmek yaptıkları ile insanları aldatan ve sonu olmayan yalancı bir insanla yorumlanır. Kilisede Hristiyan adetlerinin aksine bir is yaptığını görmek hayırlıdır. Bu mabetlerden birinde oturduğunu görmek, rüya sahibi iyi ve dindar bir kimse ise, hayırlıdır; değilse, şerdir.

Rüyada Kilise Kapısı Görmek; Rüyada kilise kapısı görmek verimli uğraşlar yapacağına, özlemi duyulan bir kazanca, planların yerine geleceğine, memuriyette mevkiye çıkılacağına işarettir.

Rüyada Kilise Anahtarı Görmek; Rüyada kilise anahtarı görmek devlette makama çıkılacağına, kolay elde edilen mülke, tez zamanda öğrenilecek mutlu edici haber duymaya, dostlarıyla refah içinde geçecek ömre işarettir.

Rüyada Kilise Bahçesi Görmek; Rüyada kilise bahçesi görmek güzel talihe, hayırlı işler yapacağına, huzura ermeye, refah dolu yarınlara, eşiyle yaşamaya, hayallerin hayata geçeceğine, iyi bir kazanca işarettir.

Rüyada Kilise Mezarlığı Görmek; Rüyada kilise mezarlığı görmek bir kimse rüyasında bir kilise mezarlığında kışın yürüdüğünü görürse, yoksulluktan kurtulmak için uzun ve acı bir mücadele vereceğine işaret eder.

Rüyada Papaz Görmek; Rüyada papaz görmek günah işlemeye yahut dinde olmayan ve ona sonradan katılan şeylere rağbet etmeye, Papaz olduğunu görmek dindar kimse için iyi bir isimle anılmaya, diğerleri için durumun güçleşmesine, zillet ve korkuya yahut dar geçime delalet eder.Rüyada papaz görmek islami rüya yorumu…

Rüyada Kilise Çanı Görmek; Rüyada kilise çanı görmek din zayıflığına yorumlanır. Rüyasında çan sesi duymak Cenab i Hak (C.C) tarafından kendisine yapılmış manevi bir ikaz olarak kabul edilir.

Rüyada Kilise Çanı Duymak; Rüyada kilise çanı duymak  iyi kısmete, şöhrete ermeye, refaha kavuşmaya, sevince kavuşmaya, kazancın hayırlı olacağına, bol kazanca, dostluklarında başarıya, yüksek mertebeye erişmeye işarettir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.