Rüyada “ Kilise ve Mabet ” Görmek

Kilise ve Mabet
Rüyada kilise ve mabet görmek neye delalet eder. Rüyada kilise ve mabet görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada kilise ve mabet görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Kilise Ve Mabet Görmek

Rüyada kilise ve mabet görmek, rüyada kilise, mabet ya da manastır görmek yalancı insanları kandıran, insanlara kötülük yapan, çevresinde ki insanların kötülüğünü isteyen, insanların mutlu olmaması için tüm kötülükleri yapan kişilere rivayet edilir. Rüyada  kilise içinde ayin yapan kişileri görmek hayırdır. Bu mabetlerden birinde oturduğunu görmek, rüya sahibi iyi ve dindar bir kimse ise hayırlıdır değilse, şerdir. Ünlü rüya alimimiz Nablusiye göre rüyada kilise ve mabet görmek Hristiyan için gözyaşı ile dua etmeye delalet eder. Bizim için ise, aksilik, yalan, iftira, zulüm yeri ve içki meclisi olarak tabir olunur. Rüyada bir kiliseye girdiğini gören kimse bekar ise yakın zaman da evlenir. Evli ise hayırlı bir evlat sahibi olur.

Rüyada Kilisede Gezmek

Rüyada kilisede gezmek, rüyada Müslüman bir kimsenin dua etmek amacıyla kiliseye gitmesi ve gezmesi başına büyük sıkıntılar doğacağına, hane içinde ayrılıkların yaşanacağına, kişinin hastahanede yatan yakın bir akrabasını kaybedeceğine yorumlanır. Rüyada iş amaçlı kiliseye gitmek ise hayır amaçlı yapılan işlerden olup kişinin bir amaç uğruna yaptığı işe işarettir. Rüyada kilisede gezmek aynı zaman da meşakkatle gözlediği rahatlığa, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak umduğu mutluluğa, zahmetle birlikte özlediği güce, ümitsizlikten sonra hayalini kurduğu toplu kazanca, uzun bir bekleyişin sonunda kavuştuğu daha çok kazanca şeklinde tabir olunur.

Rüyada Kiliseye Gitmek

Rüyada kiliseye gitmek, rüyada Hristiyan bir kimsenin ayin yapmak amacıyla kiliseye girdiğini görmesi, dua amaçlı yapılan hayır ve kısmete, Müslüman bir kimsenin kiliseye girerek dua etmeye çalışması başına gelecek olan kötülüğe işaret eder. Rüyada kiliseye girdiğini gören kimse, bekarsa evlenir evli ise hayırlı evlada sahip olur Bazen rüyada kilise görmek, kötülük içeren şeytan yuvalarına işarettir. Rüyada kiliseye girdiğini ve orada Hristiyanların ayinini icra ettiğini gören kimse, eğer erkek ise bid’at veya zina yahut içki ya da büyük bir günah isleyen kavimle düşüp kalkmasına, eğer rüyayı gören kadın ise, o kadının Hristiyanları na bulunmasına işarettir.

Rüyada Papaz Görmek

Rüyada papaz görmek, rüyada papaz olduğunu görmek dinden soğuk, Allah’ın günah saydığı yasakları yapan, hak yolundan gitmektense basit ve günah sayılan şeytanın yolunu kabul gören kişilere işaret eder. Rüyada papaz görülmesi günah işlemeye, kilisede papazla konuştuğunun görülmesi, tövbe ve istiğfar etmeye, kilisede papazla beraber ayin yaptığını görmek Müslüman bir kimse için sıkıntı ve kedere, Hristiyan bir kimse içinde ibadet yapmaya yorumlanır. Bir kimse rüyada kendisinin papaz olduğunu görse, o kimsenin bid’at sahibi olduğuna ve ondaki aşın lığına işarettir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.