escort alanya

Rüyada “ Kırık Bardak ” Görmek

Kırık Bardak
Rüyada kırık bardak görmek, rüya sahibi için çok hayırlı bir rüya olmak ile beraber kişinin iş ve sosyal yaşamında gelişen güzelliklere işaret eder.

Rüyada kırık bardak görmek, rüya sahibi için çok hayırlı bir rüya olmak ile beraber kişinin iş ve sosyal yaşamında gelişen güzelliklere işaret eder. Bu rüyayı görenlerin uzun süredir peşinde olduğu işlerin gerçekleşmesine, isteklerinin olmasına delalet eder. Rüyada kırık bardak görmek, şansının yerinde olmasına, yaşadığı sorunların son bulmasına tabir edilmiştir. Görülen bu rüya kişinin ticari yaşamda büyük işler başarmasına, yüksek kazançlar elde etmesine rivayet edilmiştir. Rüyada kırık bardak görmek, kişinin hayalleriningerçekleştirecek, imkan ve fırsatlara ulaşmasına, bu imkanları akıllıca kullanacağına yorulur. Aynı zamanda bu rüya kişinin mevki makam sahibi olup, imrenilen bir yaşama kavuşmasına yorumlanmıştır. Rüyada kırık bardak görmek, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Kırık Bardak Görmek Nedir

Rüyada kırık bardak görmek, talihin kişiden yana olmasına, girişilen işlerde yüzün gülmesine, gönül ferahlaması yaşamaya rivayet edilmiştir. Görülen bu rüya kişinin umutla beklediği bir olayın gerçekleşeceğine, istenen bir olayın yakın bir zamanda sonlanmasına delalet eder. Bu rüyayı görenlerin giderek işlerini büyütmesine, maddi olarak rahat bir yaşam sürecek imkalara kavuşmasına tabir olunur.

Rüyada Kırık Cam Bardak Görmek

Rüyada kırık cam bardak görmek, rüya sahibinin iş ve sosyal yaşamı ile ilgili yaşantısında herşey dört dörtlükken önüne çıkacak ufak çaplı sorunlara işaret eder. Bu sıkıntıların kişinin ulaşacağı konuma zarar veremeyeceğine fakat kısa sürelide olsa engel teşkil etmesine tabir edilmiştir.

Rüyada Kırık Bardak Atmak

Rüyada kırık bardak atmak, kişinin ticari yaşamında üst üste gelen sıkıntıları aynı anda çözme imkanının olmamasına, kişinin akıllıca bir hamle yaparak sorunların üstüne tek tek gitmesine işaret eder. Bu rüyayı görenlerin attığı adımların doğru olmasına ve kısa zaman içersinde bu sorunları kökten çözeceğine delalet eder.

Rüyada Kırık Cam Bardak Yıkamak

Rüyada kırık cam bardak yıkamak, rüya sahibinin iş yaşamında uzun süreli mali krizler yaşamasına, konumunun güzel olmasına rağmen maddi imkanlardan dolayı çaresiz kalmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin yakın bir dostundan bu dönemde maddi destek görmesine, bu sayede sorunları atlatmasına delalet eder.

Rüyada Kırık Cam Bardak Yemek

Rüyada kırık cam bardak yemek, kişinin iş yaşamında büyük başarılar içersinde olmasına, kazancı sayesinde büyük atılımlar yapmaktan çekinmeyeceğine yorulur. Bu rüyayı görenlerin attığı adımların kişinin yüzünü güldüreceğine, iş yaşamında yüksek karlar elde etmesine işaret eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.