escort alanya

Rüyada “ Kırık Cam ” Görmek

Kırık Cam
Rüyada kırık cam görmek, rüya sahibinin iş ve özel yaşamına dair günlük yaşanan ve pek de önemsenmeye gerek olmayan ufak sorunlara işaret eder.

Rüyada kırık cam görmek, rüya sahibinin iş ve özel yaşamına dair günlük yaşanan ve pek de önemsenmeye gerek olmayan ufak sorunlara işaret eder. Bu rüyayı görenlerin üstüne dahi düşmesine gerek kalamdan kendi kendine çözüme ulaşacak kafa yormaması gereken problemlere delalet eder. Rüyada kırık cam görmek, bazen de kişinin yaptıkları ile art niyetli insanların nazarını üstünde toplamasına rivayet edilmiştir. Görülen bu rüya kişinin bu yüzden ufak sıkıntılar yaşasa da kişiye önemli bir zarar veremeyeceklerine, kişinin başarılarını devam ettireceğine tabir edilmiştir. Rüyada kırık cam görmek, bazen de çok ufak sorunların yok yere büyütülüp huzurun kaçmasına sebebiyet vermesine yorulur. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin bazı günlük olayları ihmal etmesine, öteleştirmesine yorumlanmıştır. Rüyada kırık cam görmek, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Kırık Cam Görmek Nedir

Rüyada kırık cam görmek, kişi nezdinde önemi olmayan önemsiz gelişmelere işaret eder. Bu rüyayı görenlerin öteleştirdiği bu küçük sıkıntıları çözmek için geç kalmaması gerektiğine, ne kadar ufak çaplıda olsa zaman ayırması gerektiğine yorulur. Görülen bu rüya kişinin büyük başarılarının bazıları tarafından hazmedilemediğine, haset bakışlara ve nazar olarak da tabir edilmiştir.

Rüyada Kırık Cam Üstünde Yürümek

Rüyada kırık cam üstünde yürümek, rüya sahibinin iş yaşamı ile uzun süredir peşinde olduğu bir değişikliğe, yada yeni bir projenin varlığına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin yaptıkları değişiklikler ve aldıkları keskin kararlar ile iş yaşamı ile ilgili elinin rahatlamasına ve sorunların giderilmesine delalet eder.

Rüyada Kırık Cam Tabak Görmek

Rüyada kırık cam tabak görmek, rüya sahibinin ticari yaşamında önüne engel olan sıkıntıları kaldırdıktan sonra, işlerini büyütmesine işaret eder. Görülen bu rüya kişinin iş yaşamında büyük yollar kat etmesine, girdiği işlerden yüzünü güldürecek kar ve kazançlar sağlamasına delalet eder.

Rüyada Kırık Cam Şişe Görmek

Rüyada kırık cam şişe görmek, kişinin herkeste olduğu gibi kendi hane yaşantısında da ufak sıkıntıların olmasına, kişinin bu sorunları fazla büyütmemesi gerektiğine işaret eder. Bu rüyayı görenlerin gelişen olaylar karşısında bazen alttan alması gerektiğine delalet eder.

Rüyada Kırık Cam Bardak Görmek

Rüyada kırık cam bardak görmek, kişinin iş yaşamında tam herşeyi yoluna koymuşken bütün düzenini bozacak ani gelişmeler yaşamasına işaret eder. Kişi için uyarıcı niteliğinde olup karalar alırken ince eleyip sık dokuması gerektiğine delalet eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.