Rüyada “ Kırık Diş ” Görmek

Kırık Diş
Rüyada kırık diş görmek neye delalet eder. Rüyada kırık diş görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada kırık diş görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Kırık Diş Çekmek Görmek

Rüyada kırık diş çekmek görmek; kırık dişle aynı sembolü içeren bu rüya genel olarak sağlığı içerdiği için hanede üzücü olayların yaşanarak huzursuz olacağınız olaylarla karşı karşıya kalacağınıza, sevdiklerinizden ayrı kalarak uzun süreli yolculuğa çıkacağınıza, sürekli tartışmalara ve huzursuz olacağınız olaylara karışarak hayatınızı istediğiniz şekle sokamayacağınıza işaret edilir. Rüyada kırık diş çektiğini görmek, bazen de ihtiyaç sahibi bir kimseye yardım etmeye, çaresiz insanların yardımlarına koşmaya, onlara el uzatarak hayatın sadece maddiyattan ibaret olmadığını göstermeye yorumlanır.

Rüyada Kırık Diş Görmek

Rüyada kırık diş görmek; bu rüyayı gören kimselerin akraba ve dostlarından birisi ölür. Aynca, hastalığı ve bu hastalıktan kurtulamayıp ölmeyi, ifade eder. Ağzın sağ tarafında bulunan dişler, erkeklere; solda bulunanlar da bütün insanlar hakkında kadınlan ifade eder. Sağ taraftaki dişler, erkek ve kadınların yaşlılarına, sol taraftakiler de gençlerini ifade eder. Önde bulunan sivri ve yanlarındaki dişler; çocukları, ön azı dişler; hizmetçileri, arka azı dişler ise; halkın yaşlılarını ifade eder. Rüyada kırık diş görmek, başka bir değişle hastalığa, hane içinde yaşanan soğukluğa, yakın zaman da sevdiğiniz bir kimseyi kaybetmeye yorumlanır.

Rüyada Kırık Diş Çektirmek Görmek

Rüyada kırık diş çektirmek görmek; rüya sahibinin yaşantısında ve hayatında üzücü tatsız olaylar yaşayacağına delalet eder.Rüya sahibinin maddi ve manevi kayıpları olacağı ve içine kapanık hal alacağı ve çevresinden uzaklaşacağına yorumlanır. Rüyada kırık diş çektirdiğini görmek, çok sık görülen rüyalardan olup insanın içinde bulunduğu ruh halini ve sıkıntılarına delalet eder.

Rüyada Ağızda Kırık Diş Parçası Görmek

Rüyada ağızda kırık diş parçası görmek; rüyayı gören kimsenin çok sevdiği yakın bir akrabasının yaşadığı üzücü olaylardan dolay canının sıkılarak huzurunun kaçacağına, çevresindeki insanlardan gördüğü zarar yüzünden tadının kaçarak eski huzurunun yok olacağına, devlet makamında söz sahibi yetkili bir kimsenin maddi çıkarları doğrultusunda yaptığı hatalar sebebiyle ciddi sıkıntılar yaşayarak uzun süre kendisini toparlayamayacağı na işaret edilir.

Rüyada Kırık Diş Düşmesi Görmek

Rüyada kırık diş düşmesi görmek; sıkıntılarınızın son bulmasına, maddi ve manevi rahata kavuşmaya, hane içinde kırgınlıkların son bularak mutluluk içeren günler yaşamaya, azminizi ve kararlılığınız sayesinde başarıya ulaşarak hayalini kurduğunuz hayatı yaşamaya işaret ederken görülen bu rüya aynı zaman da isteklerinizi elde ederek hayata dahil tüm beklentilerinize kavuşmaya, aileniz ve sevdikleriniz eğlenceli törenlere katılarak yaşadığınız iş stresi ve yoğunluğundan biraz olsun kurtulacağınıza yorumlanır. Ünlü rüya alimlerimize göre rüyada kırık diş düşmesi görmek, bolluğun ve bereketin hiç eksilmeyecek hayatının her köşesini mutlu mesut geçireceğine, helal yollarla kazanmış olduğu birikimleriyle yaptığı işlerde kısa zamanda yükselişe ereceğine yorumlanır.

Rüyada Başkasının Dişini Görmek

Rüyada başkasının dişini görmek; rüya tabirlerince bir çok şekilde dile getirilen diş rüyası aile üyelerini, maddi ve manevi olarak hayatınızda yaşadığınız dönemleri, akrabalarınızda olan ilişkilerinizi ve yaşadığınız sağlık sorunlarını işaret ederken rüyada bir başkasının dişlerini görmek ise haneniz de yaşadığınız sorunları, çevrenizdeki fitne fesat kimselerden göreceğiniz zararı, iş hayatınızda yaşadığınız sorunları ve sonu gelmeyen sıkıntıları işaret eder. Bu rüya aynı zaman da asker olan yakınınıza kavuşmaya, hanenize gelecek olan misafire, elinize geçen yüklü miktarda paraya yorumlanır.

Rüyada Başkasının Dişinin Kırıldığını Görmek

Rüyada başkasının dişinin kırıldığını görmek; rüyayı gören kimsenin çok sevdiği yakın bir akrabasının yaşadığı üzücü olaylardan dolay canının sıkılarak huzurunun kaçacağına, çevresindeki insanlardan gördüğü zarar yüzünden tadının kaçarak eski huzurunun yok olacağına, devlet makamında söz sahibi yetkili bir kimsenin maddi çıkarları doğrultusunda yaptığı hatalar sebebiyle ciddi sıkıntılar yaşayarak uzun süre kendisini toparlayamayacağı na işaret edilir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

 1. Kemal direk dedi ki:

  Merhabalar rüyamda azı dişimin kırıldığını gördüm ağzımdan kan geliyordu gelen kan koyu renkte pırtılaşmıştı uyandığımda hala kan kokusunu hissediyor dum yorumlarsanız sevinirim

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Kemal bey rüyada diş kırılması görmek, rüyayı gören kişinin iş hayatında ve özel hayatında yaşanmış sıkıntılarının son bulacağına, borçlarından yavaş yavaş kurtulacağına, huzura ve esenliğe kavuşacağına işarettir. Rüyasında dişinin kırıldığını gören kimse hanesinde sürekli tartışma içinde kalırlar, iş hayatının verdiği stres ve sıkıntılar yüzünden elindeki güzellikleri kaybederler, sürekli yolculuğa çıkarak çevresinden ve bulunduğu ortamdan uzak kalırlar. Rüyada görülen koyu renkte kan ise sizi bekleyen sıkıntılara, hane içinde yokluğa, hastalık ve kötülüklere işaret edilir.

 2. Kaan dedi ki:

  Rüyamda dişlerim çatlamıştı ne anlama geldiğini yorumlayabilirmisiniz rica etsem.

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Kaan bey rüyanız hayır olsun, rüyaşa görülen diş genel anlamda pek hayırlı görülmemiş olup bazı sıkıntılar yaşamaya işaret eder. Rüyada dişinizin çatlamış olduğunu görmeniz, aile yada akraba çevrenizden bir kişinin yaşayacağı sağlık problemlerine delalet eder. Bu rüya uyarıcı niteliğinde olup kişinin bu kişiye karşı gösterdiği ilgi ve alakayla ilgilidir. Görmüş olduğunuz bu rüyada bu kişiye karşı vefa borcunuzu yerine getirmeniz ve elinizden geleni yapmanız gerektiğine rivayet edilmiştir.