Rüyada “ Kirli Ayak ” Görmek

Kirli Ayak
Rüyada kirli ayak görmek, önemle üzerinde durulması gereken bir rüyadır. Hatada ısrar içinde olmaya, günaha dalmaya işaret eder.

Rüyada kirli ayak görmek, önemle üzerinde durulması gereken bir rüyadır. Hatada ısrar içinde olmaya, günaha dalmaya işaret eder. Görülen bu rüya kötü ameller içerisinde olunduğuna, kişinin yaptıkları ile kendisi ve çevresindekilere zarar verdiğini bildirir. Dinden uzak bir yaşam sürüldüğüne, hak yolundan uzaklaşmaya, manevi hayatı önemsemediğine delalet eder. Gördüğünüz bu rüya kısmetin kapanmasına, girişilen işlerde bereketsizlik görmeye rivayet edilmiştir. Hoş olmayan sözlere maruz kalmaya, dedikoduya maruz kalmaya yorulur. Devlet kademesinde çalışan birinin bu rüyayı görmesi, meslekten uzaklaştırılmaya, ticaret ile uğraşanların iflasın eşiğine geleceğine yorumlanır. Ayrıca tekin olmayan arkadaşlıklar içerisinde olmaya, harama meyledip hataya düşmeye, aşırı hırsın kurbanı olmaya  yorumlanmıştır. Rüyada kirli ayak görmek, ile ilgili yorumlar için makalemizin devamını okuyabilirsiniz. Aynı zamanda konu ile alakalı rüyalarınızı yorum bölümünden bizlere ulaştırabilirsiniz.

Rüyada Kirli Ayak Görmek İslami

Rüyada kirli ayak görmek islami yorumuna göre, yanlışta yapılan ısrarlara, çevre ile olan kötü ilişkilere işaret eder. Bu rüyayı görenlerin yanlış davranışları nedeni ile çevresi tarafından yalnız bırakılacağına delalet eder. İş ve sosyal çevredeki hatalı adımların kötü sonuçlar doğuracağına rivayet edilmiştir. Ayrıca gören kişiler için uyarı niteliğinde olup, bir an önce tövbe etmeleri gerektiğini bildirir.

Rüyada Kirli Ayak İle Eve Girmek

Rüyada kirli ayak ile eve girmek, asi davranışlara, yoldan çıkmaya ve söz dinlemeyen birine işaret eder. Gördüğünüz bu rüya sizin için son derece önemli olması gereken alametler barındırır. Bu rüyayı görenlerin aile içi huzursuzluklar yaşadığına, ana baba sözü dinlememeye delalet eder. Aynı zamanda iş yaşamındaki gergin ve olumsuz davranışların kişinin özel yaşamını da sıkıntıya sokacağına yorumlanır.

Rüyada Kirli Ayak Yıkamak

Rüyada kirli ayak yıkamak, son derece hayır içeren bir rüyadır. Gören kişilerin hatalarının farkına varmasına, işlediği günahlarından pişmanlık yaşadığını bildirir. Bu rüyayı görenlerin kendisine çeki düzen vereceğine, tövbe edip iyiye yöneleceğine yorumlanır.

Rüyada Temiz Ayak Görmek

Rüyada temiz ayak görmek, yaşanan sıkıntıların sona geldiğini bildirir. Görülen bu rüya keder ve üzüntüden arınmaya, yerini neşe ve sevince bırakmasına delalet eder. Aynı zamanda aile içi birlik ve dirliğe, eşler arası sevgi ve muhabbetin daim olacağına rivayet edilmiştir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.