escort alanya

Rüyada “ Kirli Tuvalet ” Görmek

Kirli Tuvalet
Rüyada kirli tuvalet görmek, rüya sahibinin herkesten sakladığı bir sırrının ortaya çıkmasına, kişinin bu durumdan büyük bir mahçubiyet duymasına rivayet edilmiştir.

Rüyada kirli tuvalet görmek, rüya sahibinin herkesten sakladığı bir sırrının ortaya çıkmasına, kişinin bu durumdan büyük bir mahçubiyet duymasına rivayet edilmiştir. Bu rüyayı görenlerin yanlış işlere yönelmesine, hatalı davranışlar içersinde olmaya delalet eder. Rüyada kirli tuvalet görmek, kişinin yanlış arkadaşlıklar edinmesine, ailesi tarafından dışlanmasına tabir edilir. Görülen bu rüya kişinin attığı yanlış adımlar yüzünden başından sorun ve sıkıntıların eksik olmayacağına işaret eder. Rüyada kirli tuvalet görmek, kişinin iş ve sosyal yaşamında hatalarında ısrarcı olmasına yorulur. Aynı zamanda bu rüya kişinin yakın çevresi ile tartışma ve kırgınlıklar yaşayacağına, ayrılıkların olmasına yorumlanmıştır. Rüyada kirli tuvalet görmek, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Kirli Tuvalet Görmek Nedir

Rüyada kirli tuvalet görmek, kişinin hayrına görülmemiş olup, rüya sahibinin düşüncesiz hareketleri yüzünden hatalara düşmesine işaret eder. Görülen bu rüya beklenmedik aksilikler yaşamaya, kişinin stresli ve gergin bir ruh hali içersine girmeye delalet eder. Bu rüyayı görenlerin iş ve sosyal yaşamlarında gereksiz ağız dalaşlarına girmelerine, yakın çevresi ile kavga ve kırgınlıklara yaşamasına rivayet edilmiştir.

Rüyada Kirli Tuvalet Temizlemek

Rüyada kirli tuvalet temizlemek, sorun ve sıkıntılar ile uğraşan kişilerin bu rüyayı görmesi, çekilen sıkıntıların son bulacağına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin temiz yürekli, iyi ahlaklı bireyler olmasına, insanlar tarafından sevgi ve saygı görmelerine delalet eder. Aynı zamanda kişinin iş alanında büyüme yaşamasına tabir edilmiştir.

Rüyada Kirli Tuvalete Girmek

Rüyada kirli tuvalete girmek, rüya sahibinin yakın çervesinden maddi olarak zarar görmesine, kandırıldığını anlamasına, tartışmalar yaşanacağına yorulur. Bu rüyayı görenlerin üzücü havadisler almasına rivayet edilmiştir. Aynı zamanda bu rüya kişinin iş yaşamında yalan ve iftiraya uğramasına delalet eder.

Rüyada Pis Tuvalet Görmek

Rüyada pis tuvalet görmek, görülenin aksine kişinin kazanacağı mal ve mülke işaret eder. Bu rüyayı görenlerin iş yaşamında büyük işler yapacağına fakat farkında olmadan kazancına haram karışacağına rivayet edilmiştir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.