Rüyada “ Kırmızı Elma ” Görmek

Kırmızı Elma
Rüyada kırmızı elma görmek, görülen bu rüyada elmanın görüntüsü ve şekli çok önemlidir kırmızı renk aşkı ifade eder.
Etiketler:

Rüyada kırmızı elma görmek, görülen bu rüyada elmanın görüntüsü ve şekli çok önemlidir kırmızı renk aşkı ifade eder. Aynı zamanda hasret çekmek demektir. Aşk anlamında bu rüyayı yorumlayacak olursak gören kişinin çok mutlu olacağı bir aşk yaşaması ve durumu ömürlük olacağını gösterir. Şehvet duymak manasına da gelir. Bazen ise mutluluğu arzulamak mutluluğa ulaşmak için çabalamak anlamındadır. Rüyada kırmızı elma görmek ne demek, rüya sahibinin hayatında olacak olan güzel gelişmelerin müjdesini verir. Daha huzurlu bir hayat yaşamaktır. Bazı yorumculara göre kırmızı renk iyi görülmez. Rüyada kırmızı elma görmek diyanet, renginden dolayı yorumu pek hayırlı değildir. Yasak olanı arzu etmek ona ulaşmak istemek demektir. Eğer rüyada kırmızı elmayı ısırıyorsa yasak bir durum içine girecek demektir, bu konuda uyarma amaçlıdır. Kişiye göre yorumu değişir. Rüyada kırmızı elma görmek ihya, kırmızı renk hayırlı değildir, fakat rengin güzelliği de güzel günleri işaret eder. Rüyanın durumuna göre yorumlanır.

Rüyada Kırmızı Elma Yemek

Rüyada kırmızı elma yemek, şan ve şöhreti simgeler. Ulaşmak istediği şeylere sıkıntılı günler yaşasada elde edeceğini gösterir. Alın teri, helal para demektir. Aşk anlamında bu rüyayı yorumlayacak olursak, kişinin ikili bir aşk arasında kalmasıdır. Gören kişi iki kişi arasında kalarak karar verememesi yada kişinin hayatında yasak birinin olmasıdır. Hanesi tarafında istenmeyen bir adayın olduğu görülür. Psikolojik olarak yorumlayacak olursak, gören kişinin mutsuz olduğu ve mutlu olmak bir işaret beklediğine yorumlanır. Elmayı yemesi her şeyin yolunda gideceğini gösterir. Rüyada kırmızı elma yediğini görmek, herşeyin üstesinden gelmek anlamında tabir edilir.

Rüyada Kırmızı Elma Toplamak

Rüyada kırmızı elma toplamak, verdiğiniz emeklerin boşa çıkmayacağı ve manevi olarak yaşayacağınız bir huzur olacağı yönündedir. Uzun zamandır çok istediği bir şeye ulaşacağına ifade edilir.

Rüyada Kırmızı Elma Yıkamak

Rüyada kırmızı elma yıkamak, gören kişinin hayatında istemediği herşeyi ortadan kaldıracağı anlamına gelir. Yani hayatındaki tüm olumsuzluklar şeffaf ve olumlu yönde ilerleyeceğini gösterir.

Rüyada Kırmızı Elma Almak

Rüyada kırmızı elma almak, genelde bu rüya iş hayatına yorumlanır. Çalıştığı ortamda çok önemli yerlere geleceğine ve gösterdiği çabanın boşa çıkmayacağına tabir edilir.

Rüyada Ağaçtan Kırmızı Elma Toplamak

Rüyada ağaçtan kırmızı elma toplamak, şansını kısmetini eline almasıdır. Hayatında hem iş hayatında hemde özel hayatında iyi seçimler yaparak mutlu yaşayacağı güzel bir ömre delalet eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.