Rüyada “ Kombi ” Görmek

Kombi
Rüyada kombi görmek neye delalet eder. Rüyada kombi görmek İslami anlamı nedir? Rüyada kombi görmek diyanet yorumları ile tabirleri okuyun.

Rüyada Kombi Görmek

Rüyada kombi görmek; rüyayı gören kişinin bir çok işte merak duygusu olması sebebiyle insanların gözdesi haline gelerek kişiler arası aranan özelliklere sahip  olacağına, çalışma hayatında yaptığı her işte başarı göstererek kısa zamanda mevki ve makam sahibi olarak kariyer hayatında yükselişe geçeceğine, hayatını renkli hale getiren bir çok aktivitelere katılarak ailesi ve sevdikleriyle eğlenceli zamanlar geçireceğine yorumlanır. Rüyada kombi görmek ya da kombi yakmak, aynı zaman da kısmet kapılarınızın açılarak şansınızın döneceğine, yakın zaman da ev alarak kiracılık hayatınıza son vereceğinize, sosyal hayatınızda karşınıza takılan ufak tefek sorunları bertaraf ederek hayatınıza kaldığınız yerden devam edeceğinize işaret edilir. Bu rüya genel olarak kişinin el becerisi, öz verili çalışması, insanlar arasında beğeni ve takdir edilmesi yoluyla ifade edilir.

Rüyada Kombi Yakmak Görmek

Rüyada kombi yaktığını görmek; zor zahmetli, emek verilen bir işte çalışarak zor şartlarda ailenize helal lokma götüreceğinize, insanların uğraşlarından uzak kendi kabuğunuz içinde aileniz ve sevdiklerinizle hayat süreceğiniz, saygınlığının ve efendi duruşunuz sayesinde toplum  tarafından örnek gösterilen davranışlar sergileyerek insanlar arası beğeni toplayacağınıza delalet edilir. Rüyasında kombinin yandığını gören kimse yakın zaman da devlet makamında belgelere dayalı bir evrak alıp bu evrak sayesinde ufak tefek sorunlarından kurtularak yaşadığı maddi sıkıntıları biraz olsun geride bırakır.

Rüyada Kombi Almak Görmek

Rüyada kombi aldığını görmek; kişinin yakın zamanda hane değiştirerek ailesinden ayrı hayat süreceğine, iş hayatında yaşadığı sıkıntılarının sona ererek kısmen de olsa biraz olsun rahatlayacağına, beklenmeyen yerden gelecek bir miktar para ile hayalini kurduğu işi gerçeğe sokarak bu alanda ileriye dönük başarılar sergileyeceğine delalet edilir. Kişinin gördüğü bu rüya kişi için şansı ve kısmeti içerip ileriye dönük yaptığı her işte başarılı olarak hayatını sergileyeceğine, hane içinde maddi ve manevi hiç bir bakımdan sıkıntı yaşamayarak huzurunun kaçmasına vesile olacak olaylarla karşı karşıya kalmayacağına, hastalığın ve kötülüğün hanesinden uzak duracağına yorumlanır.

Rüyada Kombi Patlaması Görmek

Rüyada kombi patlaması görmek; yakın zaman da hanenize kötülük bulaşarak yaşadığınız tüm güzelliklerin son bulacağına, çevrenizde size zarar vermek isteyen kötü niyetli insanların amellerine ulaşarak sizi ve ailenizi her bakımdan üzücü olaylarla karşı karşıya bırakacağına, şansızlıkların yakanızı bırakmayarak yaptığınız her işte başarısız olmanıza sebep verecek olaylarla karşı karşıya kalacağınıza, kötülüğün ve kara bulutların üstünüzden hiç gitmeyeceğine yorumlanır. İslami rüya alimlerine göre rüyada kombi patlaması görmek, ölüm haberi almaya, hane içinde sevdiklerinizle ayrı kalmaya, hastalıkların yok olmamasına, pişmanlık duyacağınız bir çok hataya yer verip sevdiklerinizi hüsrana uğratmaya yorumlanır.

Rüyada Kombi Bozulması Görmek

Rüyada kombinin bozulduğunu görmek; hayatınızda oluşan ufak tefek aksilikler yüzünden aile hayatınızdaki düzeninizin kısa süreli yok olarak huzurunuzun kaçacağına, sevdiğiniz bir kimseden aldığınız teklif karşısında şok olarak şaşıracağınıza, iş hayatınızda karşınıza çıkan teklifler karşısında sevinerek eski başarılarınıza kavuşacağınıza yorumlanır. Rüyada kombinin bozulduğunu görmek, aynı zaman da hak yolunu şaşarak şeytanın vesveselerine boyun eğmeye, hayatını kötülük yaparak insanlara zarar vererek geçirmeye işaret edilir.

Rüyada Kombi Tamir Etmek

Rüyada kombi tamir ettiğini görmek; rüya sahibinin verimliliğin düşeceğine, kısmetlerinin kapanacağına, heveslerinin de azalacağına alamet eder ve uğursuzluk olarak kabul edilir. Rüyada kombi tamir etmek görmek, kişinin işlerinde sekteye uğrayacağına, almış olduğu kararlarda hüsrana uğrayacağına, yaptığı başarısızlıktan dolayı hem ailesiyle hem de iş ortamıyla ilgili sıkıntılı günlere gireceğine işaret edilir.

Rüyada Kalorifer Görmek

Rüyada kalorifer görmek; rüya sahibinin hayal kırıklığı yaşayacağına, ticaretten ve kazançtan yana zarara gireceğine, darlığa düşeceğine, maddi gücünü kaybedeceğine ve sadece bununla kalmayacağına aynı zamanda cesaretinin ve kendisine olan güveninin de kırılacağına delalet eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.