Rüyada “ Kömürlük ” Görmek

Kömürlük
Rüyada kömürlük görmek neye delalet eder. Rüyada kömürlük görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada kömürlük görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Kömürlük Görmek

Rüyada kömürlük görmek; hayırlı olmayan bir rüya olup rüyayı gören kimsenin yakın zaman da talihsiz anlar yaşayacağına hastalıkların ve kötülüklerin yakasını hiç bırakmayacağına, toplum karşısında dışlanıp herkesten uzak kalacağına, sevdikleri kişilerin yanından tek tek uzaklaşıp kendi köşesine çekileceğine yorumlanır. Rüyada kömürlük gören kimse aynı zaman da amansız uzun sürecek bir hastalığa yakalanır kendi can derdine düşerken işten güçten her şeyden uzak kalır kişi bir süre sadece kendi canıyla uğraşacak ve sadece kendi derdine düşecek demektir.

İslami rüya alimlerine göre rüyada kömürlük görmek; başı boş bir kimseye, haram yollarla elde edilmiş olan mala, kötülük yapmaya, çıkarları uğruna insanların sırtlarından geçinmeye, art niyetli insanlara yorumlanır.

Dini rüya alimlerine göre rüyada kömürlük görmek; mutsuz olacağınıza bir haber alıp hayatınızın alt üst olacağına, kısa süreli sevdiklerinizden ayrılıp uzun bir yolculuğa çıkacağınıza, farklı mekanlarda yer alıp yabancı insanlarla bir araya geleceğinize, Dinden Kurandan yoksun bir hayat yaşayıp kendinizi hırslarınız uğruna bitireceğinize yorumlanır.

Rüyada Kömürlükte Fare Görmek

Rüyada kömürlükte fare görmek; rüyayı gören kimsenin çevresinde var olan düşmanlarına delalet eder. Rüyasında kömürlükte fare gören kimse iş hayatı ve özel hayatında ona yakınlık gösteren gerçek dostmuş gibi süs veren hanesine sürekli girip çıkan kötü niyetli bir kişiden zarar görecek bu kişi sayesinde tüm hayatı alt üst olacaktır. Bu rüya aynı zaman da kışkırtıcı bir kadını ifade eder. Diğer rüya yorumlarında rüyada kömürlükte fare görmek rüya sahibine hastalık ve mal kaybının olacağının habercisi olarak verilir.

Rüyada Kömürlük Temizlemek

Rüyada kömürlük temizlemek; rüya sahibinin günahlarından arınarak yaptığı hayır ve aldığı dualarla temize çıkıp huzura ereceğine, yaptığı her işin bereketini görüp elinin bollaşacağı na, hastalıkları ve yaşadığı maddi ve manevi sıkıntıları geride bırakıp onu bekleyen güzel hayatı yaşayacağına, karşısına çıkacak olan hayırlı kısmetiyle dünya evine girip huzuruna ve mutluluğunu kat kat arttıracağına, onu seven insanların her zaman yanında yakınında olacağına işaret edilir.

Rüyada Kömürlüğe Girmek

Rüyada kömürlüğe girdiğini görmek; hane içinde bolluğa ermeye, kısmetli hayırlı bir işe niyetlenmeye, hane içinde birliğin ve beraberliğin hiç bozulmamasına, hayatı boyunca hiç bir şekilde maddi ve manevi anlamda sıkıntı çekmeyeceğine aynı zaman da kısa süreli seyahatlere çıkmaya yorumlanır. Rüyada tuvalete giren ya da tuvalette oturan bir kişi günahlarından arınır tövbe eder geçmişinin geride bırakır.

Rüyada Kömürlüğün Yandığını Görmek

Rüyada kömürlüğün yandığını görmek; rüya sahibinin şansının ve kısmetini bir anda açılıp sıkıntılı giden iş hayatının birden normale döneceğine, yaptığı her işte başarılı olup kısa zaman da açığını kapatacağına ailesinden ve sevdikleri dostlarından gördüğü maddi ve manevi destek sayesinde farklı iş kollarına atılıp kısa zaman da ismini duyuracağına iş hayatında ki başarının yanı sıra özel hayatında da mutlu bir birlikteliğe imza atıp huzurunun artacağına yorumlanır.

Rüyada Kömürlük Kapısı Görmek

Rüyada kömürlük kapısı görmek; şifa bulmaya hayra ve kurtuluşu görmeye işarettir. Rüya sahibinin çıkmazlardan kurtulacağına, çaresizliklerine, sorunlarına, umutsuzluklarına ve problemlerine karşı çözümlere kavuşacağına, kendisi için hayırlı olacak fırsatlar elde edeceğine bu sayede güzel günlere kavuşacağına ve huzuru yakalayacağına rivayet edilir. Aynı zamanda kapı açmak rüya sahibinin hayırlı bir işe yöneleceğine işarettir.

Rüyada Kömür Görmek

Rüyada kömür görmek; hak edilmeyen haram yollarla kazanılmış mala yorumlanırken devlet makamında üstün bir kişiyle aynı ortamda bulunmaya o kişi karşısında suçlu görevi almaya yorumlanır. Rüyada yanan çıtırdayan kömür görmek ise iş hayatınızda ki sorunlarınızdan tek tek kurtulup düze çıkacağınıza, rahat bir nefes alıp derin bir oh çekeceğinize, dostunuzu ve düşmanınızı yakından görüp hayatınızı ona göre yönlendireceğinizi delalet eder. Ünlü rüya alimimiz Cafer-i Sadık (r.a )’ ya göre rüyada kömür görmek; Allah’tan yoksun kuldan uzak şeytanın yolunda giden günah işlemekten çekinmeyen, doğrululuk güzellik yolunda gitmek yerine fitne ve fes atlığı seçen kötü niyetli insanlara yorumlanır der.

Rüyada Kömürlük Görmek’le Alakalı Ayrıntılı Tabirler

Rüyada kömürlük görmenin birden fazla şekilde farklı yorumları vardır. Gerçek hayattaki anlamıyla birebir aynı yorumu içeren kömürlük rüyasını sizler için sitemizde ayrıntılı bir şekilde dile getirdik. Kömür  veya kömürlük  sembolü içeren  tüm rüyalarınızın yorumlarınızı sayfamızda paylaşabilir aynı gün içinde yorumlarınızın cevabına ulaşabilirsiniz. Rüyada kömür ya da kömürlük  görmek; görülen rüyanın şekline göre farklı anlamlarda dile getirilir. Yaz mevsiminde görülen kömür hastalığa ve kötülüklere işaret ederken kış mevsiminde kömür yaktığını görmek ise mala, mülke sıkıntılara göğüs germeye, helal yollarla kazanç elde etmeye yorumlanır. Rüyada kömürlük görmek başka bir değişle yakın zaman da hayırsız bir haber alacağınıza, sevdiğiniz bir kimseyi kaybetmenin üzüntüsünü yaşayacağınıza, doğruluktan ve helal rızk tan şaşıp maddi çıkarlar uğruna harama yöneleceğinize işaret eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.