Rüyada “ Konsolos ” Görmek

Konsolos
Rüyada konsolos görmek neye delalet eder. Rüyada konsolos görmek İslami anlamı nedir? Rüyada konsolos görmek diyanet yorumları ile tabirleri okuyun.

Rüyada Konsolos Görmek

Rüyada konsolos görmek; kişinin hayatına dahil önemli kararlar alarak ileriye dönük başarılı işlerde bulunacağına, devlet makamında mevki sahibi olup bu alanda kendisini fazlasıyla geliştireceğine, öğrenme ve merak duygusunun açık olması sebebiyle bir çok işte yeniliklere barışık olup bu alanda tecrübe ve ustalık kazanacağına, ara verdiği eğitim alanına kaldığı yerden devam ederek yabacı dil konusunda bir den fazla dili öğrenmeye gayret göstereceğine işaret edilir. Rüyada konsolos ya da konsolosluk görmek, aynı zaman da kişinin hayatına dahil önemli kararlar alarak uzun süreli ailesinden ve sevdiklerinde ayrı uzak yerlere ikametgahta bulunup farklı mekanlarda yeni insanlarla bir arada bulunacağına, azmi ve kararlı duruşu sayesinde iş hayatında başarı basamaklarını tek tek çıkarak kısa zaman da zirveye çıkıp insanların gözünde saygınlığını hep koruyacağına ve liderlik vasfını ön planda tutacağına yorumlanır.

Rüyada Konsolosluk Görmek

Rüyada konsolosluk görmek; devlet makamında sözü geçen yetki ve makam sahibi bir kimseden maddi ve manevi anlamda destek görerek sıkıntılı giden hayatınızı geride bırakacağınıza, iş amaçlı bir çok farklı mekanlarda bulunarak hayatınızı sürekli aktiviteli hale getireceğinize, elde ettiğiniz kazançlar sayesinde ailenizle ve sevdiklerinizle yaşadığınız maddi sıkıntıların son bulup hanenizi bolluk içinde yaşatacağınıza işaret edilir. Rüyasında konsolosluk gören kimse hanesine bağlı, sevdikleriyle vakit geçirmeyi seven, kötülük yapmaktan ve insanlara zarar vermekten uzak durak kişilere delalet edilir.

Rüyada Konsolosluğa Gitmek Görmek

Rüyada konsolosluğa gittiğini görmek; rüyada konsolosluk gibi resmi bir kuruma gittiğinizi görmeniz iş hayatınızda sizi başarıya götürecek olan resmi bir sınava girip bu sınavda başarı elde edeceğinize, konsolosluğa girememek, hayatınızda ileriye dönük planladığınız hayallerinizin yarım kalarak hüsrana uğrayacağınızı, evlilik hayallerinizin yarım kalarak kısmetlerin izin kapanmasına konsoloslukta her hangi bir bölümde çalıştığınızı görmeniz, kısa süreli ailenizde ayrı kalacağınız bir yolculuğa çıkarak eşinizden ve sevdiklerinizden uzak mekanlarda yer alacağınıza,

Rüyada Konsolos Olmak Görmek

Rüyada konsolos olduğunu görmek; rüyayı gören kimsenin bulunduğu makam ve mevki itibariyle sık sık devlet görevlisi yetkili kimseler ile toplantı haline girerek üst düzey yetkililer ile iş amaçlı görüşmeler yapacağına, hayatını sürekli hareketli hale getirerek ailesine ve sevdiklerine zaman ayıramayacağına, kısa süreli hastalık geçirerek ciddi sağlık sorunları yaşayacağına işaret edilir. Bazı olumsuzlukları içerse de genel anlamda kişi için hayırlı olan bu rüya kişinin hayat dahil tüm beklentilerini elde ederek her bakımdan  mutlu olacağı, maddi ve manevi hiç pişmanlık gütmeyeceği işlere gireceğine yorumlanır.

Rüyada Büyük Elçi Görmek

Rüyada büyük elçi görmek; kişinin devlet makamında üst düzey yetkili bir kimseyle görüşerek iş hayatına dahil bir çok konuda tecrübe edineceğine, tecrübe konusunda yeterli bilgi ve birikime sahip olup yaptığınız işte her bakımdan başarılı olacağınıza, yaptığınız işlerde göstermiş olduğunuz özverili ve başarılı çalışmalarınız sayesinde ailenizi ve size destek veren çevrenizdeki yakınlarınızı gururlandıracağınıza işaret edilir. Ünlü rüya alimlerimiz rüyada büyük elçi ya da elçilik görmek, sembolü hakkında kişinin yaşayacağı hayatında bir çok sürpriz olaylarla karşı karşıya kalarak mutlu olacağına, kısmet kapılarının sonsuza dek açık olarak hayallerine kavuşacağına, kısa zaman da yükselişe ereceğine işaret eder.

Rüyada Büyük Elçilik Görmek

Rüyada büyük elçilik görmek; mutlu bir hayata sahip olarak elinizdekilerin kıymetini bilmeye, sevdiklerinizle vakit geçirerek eğlenceli aktivitelerde bulunmaya, özlem duyduğunuz kimselerin size yapacağı sürpriz ziyaretlerle mutlu olarak kısa sürelide olsa onlarla hoş vakitler geçirmeye yorumlanır. Bu rüya aynı zaman da hane içinde bir yakınınızın girdiği sınavda başarılı olup yakın zaman da umut ettiği iş hayalinin gerçeğe dönüşeceğine delalet edilir.

Rüyada Büyük Elçilik Binası Görmek

Rüyada büyük elçilik binası görmek; sevilen dostlar ile bir araya gelineceğine ve günden güne daha büyük ve sıkı bağlar kurulacağına işaret eder.  Rüyada görülen elçilik binası iş hayatınız da çalışmalarınız sonucu yapmış olduğunuz işlerin meyvesini yiyeceğinize, size destek veren yanınız da olan kişileri mahcup etmediğinize, kısa süreli iş seyahatlerine çıkıp yeni ortamlara girip yeni kişiler ile tanışacağınıza işaret eder. Rüyada büyük elçilik binası  görmek, bazen de zorluklarla mücadele ederek ümit ettiği daha iyi bir hayata, meşakkatle birlikte istediği itibara, sıkıntıyla düşlediği yüksek mertebeye, zahmetle hayalini kurduğu yüksek mertebeye, zahmetle ümit ettiği mutluluğa, hatalarının ardından özlediği başarıya yorulur.

Rüyada Konsolos Görmenin Psikolojik Anlamı

Rüyada konsolos  görmenin birden fazla şekilde farklı yorumları vardır. Gerçek hayattaki anlamıyla birebir aynı yorumu içeren konsolos  rüyasını sizler için sitemizde ayrıntılı bir şekilde dile getirdik. Konsolos sembolü içeren  tüm rüyalarınızın yorumlarınızı sayfamızda paylaşabilir aynı gün içinde yorumlarınızın cevabına ulaşabilirsiniz. Rüyada konsolos ya da konsolosluk görmek,  evlilik yolunda hayırlı adımlar atmaya, kısmetinizin açılarak her bakımdan şans kapılarınızın açılmasına, azminiz ve tutucu davranışlarınız sayesinde ileriye dönük sağlam adımlar atmaya yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.