Rüyada “ Köpek Balığı Saldırması ” Görmek

Köpek Balığı Saldırması
Rüyada köpek balığı saldırması, rüya sahibine çok büyük bir tehlikenin yaklaştığının haberini verir ve uyarıcı mesaj veren rüyadır.
Etiketler:

Rüyada köpek balığı saldırması, rüya sahibine çok büyük bir tehlikenin yaklaştığının haberini verir ve uyarıcı mesaj veren rüyadır. Aynı zamanda kişinin malının çoğalması ve rahat huzurlu bir döneme adım atması olarak ifade edilir. Gören kişinin çok mutlu huzurlu bir hayata adım atacağının işaretini verir. Eğer köpek balığı ısırdığından kan akıyorsa kan rüyayı bozar ve sıkıntıların gideceğinin haberini verir. Çok mutlu bir hayata alamettir. Şansın ve istikbalin çok açık olduğunu aynı zamanda balık grubundan olduğu çok büyük bir kısmete yaklaşmaktır. Bazı yorumculara göre ise bu rüyanın manevi yorumu kişinin yakın zamanda bir iftiraya uğrayacağına tabir edilir. Bundan dolayı çok üzüleceğinin haberini verir. Kıskanç ve fesat olan dostları gösterir, rüya sahibinin bunları aile yada akraba içinde olduğuna yorumlanır. Rüyada köpek balığının saldırdığını görmek, eğer rüya da saldıran köpek balığını yakalıyorsanız yada öldürüyorsanız düşmanınızı çok yakın zamanda helak etmeniz manasına gelir.

Rüyada Köpek Balığı Saldırısı Görmek

Rüyada köpek balığı saldırısı görmek, gördüğünüz rüyada köpek balıkları birbirine saldırıyorsa kişinin iki kişinin birbirine girdiğine şahit olacağına yorumlanır. Aynı zamanda bir kişinin üstünüze kötülük yapması iftira etmesi manasına gelir. Bundan dolayı yaşanacak olan üzüntülerin haberini verir. Kötü niyetli olan kişilerin kötülüklerine uğramak demektir. Saldıran köpek balığını öldürüyorsanız, düşmanlarınızdan kurtulacağınız onları yeneceğiniz anlamındadır. Bazı yorumculara göre kişinin sıkıntılarının son bulacağı ve bazı kötü insanların oyunlarını gün yüzüne çıkarıp yüzlerine vuracağına alamet eder.

Rüyada Köpek Balığı Saldırmasına Uğramak

Rüyada köpek balığı saldırmasına uğramak, rüya sahibinin yakın zamanda fesat birinden göreceği kötülük olduğuna yorumlanır. Aslında çevresindeki kişiyi çok iyi gördüğü ama içten içten kötülük beslediği anlamındadır.

Rüyada Köpek Balığı Saldırmasından Kurtulmak

Rüyada köpek balığı saldırmasından kurtulmak, kişinin başına gelecek olaylardan son anda kurtulması demektir. Başına gelecek bir kazandan Allah’ın izni ile en az yarayla kurtulacağına yorum yapılır.

Rüyada Köpek Balığı Saldırmasından Kaçmak

Rüyada köpek balığı saldırmasından kaçmak, rüya sahibinin kötü olacak olan şeyleri hissetmesi ve o olayda kaçması anlamına gelir. Gören kişin mutlu olacağı bir haber alması demektir.

Rüyada Köpek Balığının Başkasına Saldırması

Rüyada köpek balığının başkasına saldırması, gördüğünüz kişinin sıkıntılarına çözüm bulacağınıza yorumlanır. Kötü bir olaydan birini kurtarmak manasına gelir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.