Rüyada “ Köpek Balığı Uzaklaşması ” Görmek

Köpek Balığı Uzaklaşması
Rüyada köpek balığı uzaklaşması, rüya sahibinin kendisinin yada evladının iyi olmayan arkadaş ortamlarında bulunduğunu gösterir.
Etiketler:

Rüyada köpek balığı uzaklaşması, rüya sahibinin kendisinin yada evladının iyi olmayan arkadaş ortamlarında bulunduğunu gösterir. Kişinin normal hayatından çok farklı değişimlere uğramasıdır. Gözünün hiç bir şey görmediğine eskisinden farklı olduğuna yorumlanır. Bundan dolayı aile ile sorunlar yaşamasıdır. Evli ise, sıkıntılara girmesi ve eşler arası muhabbetin eksildiğine işarettir. Rüyada köpek balığı yakalamak ise, yakın bulduğunuz kişilere en yakınınız dahi olsa kayıtsız şartsız güvenmemeniz gerektiğini gösterir. Rüyada köpek balığı yemek ise, kısa zamanda çok çalışmadan elde edilecek olan paraya delalettir. Yeni bir işe girecekse hiç bir mal kaybına uğramadan kolaylıkla elde edeceği servete alamettir. Geçim sıkıntısına düşen birisinin kısa zamanda maddi durumunun düzeleceğine ifade edilir. Kar getirilecek olan işlerin yapılması ve eğitim anlamında başarıdır. Rüyada köpek balığının uzaklaştığını görmek, hane içinde huzuru bozan kimse yada üçüncü kişilerin ortadan kalkmasıdır.

Rüyada Köpek Balığı Öldürmek

Rüyada köpek balığı öldürmek, gören kişinin yakın zamanda sıkıntılarının biteceğine yorumlanır. Düşmanı her kim ise kısa süre içinde ondan kurtulacağına ifade edilir. Yakın zamanda çok mutlu olacağı bir haber alacağına işarettir. Hane içinde çok mutlu olmak istediği mutluluğa ulaşmak olarak tabir edilir. Uzun zamandır sıkıntıların ve kötülüklerin başından eksilmediğine ama bunun kısa zamanda son bulacağına alamettir. Mutlu bir zaman dilimine gireceğine ve tüm kötülükleri geride bırakacağına yorum yapılır. Rüyada köpek balığı öldürdüğünü görmek, kendisi için olacak olan güzelliklerin farkına varmak ve tüm kötülükleri arkasında bırakarak mutlu olmak manasına gelir.

Rüyada Köpek Balığından Korkmak

Rüyada köpek balığından korkmak, borçlu kimseler için borçlarında ödenmesi anlamında yorumlanır. Rüya sahibinin tüm mutlulukları ve istediği herşeyin yakın zamanda elde edeceğine işarettir.

Rüyada Köpek Balığına Yaklaşmak

Rüyada köpek balığına yaklaşmak, kişinin başına gelecek olumsuzluklardan korkmamasıdır. Tehlikenin üzerine gitmesi ve düşmanlarının üzerine giderek onları sindirmesi manasına gelir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.