Rüyada “ Köpek ” Görmek

Köpek
Rüyada köpek görmek dost ve düşmana ve haram mala işarettir. Rüyada köpek beslemek haksız kazançlar sonucu elde edilen malın hayrını görememeye işaret eder.

Rüyada Köpek Görmek

Rüyada köpek görmek; gözü dönmüş bir düşmanınızın size zarar vermek istediği yada bilgisiz bir erkek ile tanışıp evleneceğinize yorumlanır. Ünlü rüya alimimiz Caferi Sadık rüyada köpek görmeyi dört farklı şekilde dile getirmiştir. Gözü tok bir erkeğe, hizmetçiye, bilgisiz bir erkeğe, kötü niyetli bir hasım akrabaya işaret eder. Rüyada köpek görmek aynı zaman da arzularına ve zevklerine düşkün bir kişiyi temsil edebileceği gibi düşman da olsa aynı zamanda şefkatli ve merhametli bir kimseyi de temsil edebilmektedir.

Rüyada Köpek Saldırması Görmek

Rüyada köpek saldırması görmek; rüyayı gören kişinin rüyasına göre farklı şekillerde yorumlanır. Görmüş olduğunuz köpek size saldırmış fakat ısırmamış sa size art niyet besleyen kötü niyetli insanların olduğuna fakat amaçlarına ulaşamadıklarına işaret eder. Eğer rüyada birden fazla köpeğin saldırısını uğramış fakat saldırılarından kurtulmuş sanız size kötülük yapıp mağlup etmeye çalışan düşmanlarınıza karşı başarı sağladığınız anlamına gelir. Rüyanızda eğer köpek üzerinizdekileri yırtarsa, halletmeniz gereken işlerde bazı aksaklıklar olacağına delalet eder.

Rüyada Köpek Isırması Görmek

Rüyada köpek ısırması görmek; iş hayatınızda size zarar vermek isteyen maddi ve manevi yönde sizi zora sokan kötü huylu kişilere işaret eder. Rüyada köpek ısırdığını ya da saldırdığını gören kimse çevresinde dost gibi görülen kişilere dikkat etmeli attığı her adımda temkinli davranmalıdır. Bu kişiler genelde yaptığı başarılı işlerden dolayı çevresinde ki kişiler tarafından da kıskanılan kişiler olarak bilinir.

Rüyada Süs Köpeği Görmek

Rüyada süs köpeği görmek; ailevi anlamda eşinizle kısa süreli sorunlar yaşayacağınıza, iş hayatınızda yaşanan sıkıntıların hane içine de taşacağına işaret eder. Rüyada süs köpeği görmeniz ya da kucağınıza almanız,  eşinize ihanet edeceğiniz anlamına gelir. Bu ihanet cinsel yolla olabileceği gibi başkalarına olan ilgi ve alakanız la da tezahür edebilmektedir.

Rüyada Köpek Sürüsü Görmek

Rüyada köpek sürüsü görmek; rüyayı gören kişinin olmasını çok istediği tüm arzularına kavuşacağına maddi yönden hiç bir sıkıntı yaşamayacağına ailesiyle birlikte mutlu huzurlu bir hayat süreceğine işaret ederken; Bu rüya aynı zaman da iş hayatınız da bir den fazla düşmanınız olduğuna işaret eder.

Rüyada Köpek Beslemek

Rüyada köpek beslemek; rüyayı gören kimsenin düşmanlarına karşı iş hayatında büyük başarılar elde etmesine kendisine zarar vermek isteyen kişilere karşı önlem almasına birden fazla işe imza atmasına işaret eder. Rüyada köpek beslediğini görmek aynı zaman da  mallarınızda artış olacak ve bolluk bereket dolu bir döneme gireceksiniz demektir.

Rüyada Dişi Köpek Görmek

Rüyada dişi köpek görmek; çevrenizde sizin kötülüğünüzü isteyen art niyetli insanların olduğuna işaret eder. Rüyada görülen dişi köpek aynı zaman da kötü huylu bir kadın tarafından kötülüğe uğrayacağınız ve itibarınızı düşeceği yorumu yapılmaktadır.

Rüyada Çoban Köpeği Görmek

Rüyada çoban köpeği görmek; güç ve kudrete işaret eder. Rüyada görülen çoban köpeği hasımlarını za karşı dik duruşunuza yapmış olduğunuz mücadelenize, maddi yönden güçleneceğinize ve malınızdan fayda sağlayacağınıza delalettir.

Rüyada Ev Köpeği Görmek

Rüyada ev köpeği görmek; sizin kişiliğiniz ve karakterinizi gösteren en büyük rüya sembolü olarak bilinir. Rüyada ev köpeği görmeniz merhametli bir kişiliğiniz olduğu anlamına gelir.

Rüyada Av Köpeği Görmek

Rüyada av köpeği görmek; düşmanlarınıza karşı yapmış olduğunuz mücadeleyle ifade edilir. Rüyada av köpeği kovalamak size karşı zarar vermek isteyen kişilere karşı önlem alarak onların emellerine ulaşmalarını engellemek ve onları bertaraf etmek olarak bilinir. Rüyada eğer av köpeğinin avdan döndüğünü görürseniz işle ilgili sıkıntılar çekebilirsiniz. Bu rüya en çok işsizlik şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Köpek Eti Yemek

Rüyada köpek eti yemek; rüyada köpek eti yediğinizi görmeniz büyük bir düşmanınızı art edip üstün seviyeye çıkacağınıza aynı zaman da haram mala kavuşacağınıza işaret eder.

Rüyada Köpek Sütü İçmek

Rüyada köpek sütü içmek; kötü niyetli bir düşmanınız olacağına iş hayatınız da ciddi anlamda sıkıntılar yaşayacağınıza, hasmınızın sizi olumsuz yönde etkileyip gözünüzü korkutacağına, çalışmalarınız da daha dikkatli ve titiz davranmanız gerektiğine işaret eder.

Rüyada Köpeğe Dönüşmek

Rüyada köpeğe dönüşmek; çevreniz deki dostlarınıza karşı son derece kibirli davrandığınıza, yaptığınız bu davranışlarınız dan ileri derece pişmanlık duyup kalplerini kırdığınız dostlarının gönlünü alacağınıza yorumlanır. Rüyada köpeğe dönüştüğünü gören kişi ve kişiler pişmanlığınızın sonucunda tövbe edecek ve haramdan uzaklaşacaksınız.

Rüyada Köpek Öldürmek

Rüyada köpek öldürmek; düşmanlarınızı yeneceğinize, hayatınız da ciddi anlamda değişiklikleri yaşayacağınıza, yaşamış olduğunuz tüm sıkıntılarınızın geride kalacağına işaret eder.

Rüyada Köpek Ölüsü Görmek

Rüyada köpek ölüsü görmek; rüyanın şekline göre birden fazla şekilde yorumlanır. Büyük bir hastalık geçireceğinize, meşakkatli işlere gireceğinize, yaptığınız bir işte ciddi sıkıntılar yaşayacağınıza işaret eder.

Rüyada Yavru Köpek Görmek

Rüyada yavru köpek görmek;  sevimli bir çocuğa, müjdeli bir haber almaya, yakın zaman da gelecek olan tatlı bir misafire işaret eder. Rüyada görülen yavru köpek iki farklı şekilde dile getirilir, mirasa kavuşmaya ve sevinçli haber almaya işaret eder. Rüyada görülen köpek yavruları aynı zaman da şans ve kısmet olarak ta bilinir.

Rüyada Kaçan Köpek Görmek

Rüyada kaçan köpek görmek; iş hayatınız da size zarar vermek isteyen düşmanınızın amacına ulaşamayarak geri çekilmesine rüya sahibinin hayatında yaşanan sıkıntılarının son bulmasına sevinçli ve huzurlu günlerin ardı ardına gelmesine işaret eder.

Rüyada Köpeklerin Kavgasını Görmek

Rüyada köpeklerin kavgasını görmek; size zarar vermeye çalışan hasımlarınızın kendi aralarında sorunlar yaşayıp bu sorunların ciddi kavgaların yaşanacağına işaret eder. Bu sorunlar kişilerin amaçlarına ulaşmak yerinde kendi aralarında sıkıntılar içinde kalacaklarına ve çıkmazlara gireceklerine yorumlanır.

Rüyanı Sor?

Dini rüya tabirleri kaynaklarıyla yorumlanan rüyada köpek görmek ile ilgili öğrenmek istediğiniz tüm rüya yorumlarınız hakkında geniş ve ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız rüyanızı sayfamıza bildirin. En kısa zaman da Dini Rüya Tabirleri ile size özel rüya yorumu analizi yaparak yorumlayalım.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

 1. Savaş dedi ki:

  Rüyada yavru köpek öldürmek ne anlama gelir? Rüyamda yeni doğmuş yavru köpekleri öldürüp çuvala koyuyordum sonra öldürdüğün köpekleri bir çuvala koyup toprağa gömdüm rüyamın anlamı nedir.

  1. admin dedi ki:

   Rüyanız hayır olsun Savaş bey rüyada yavru köpek öldürmek; düşmanlarınızı yeneceğinize, hayatınız da ciddi anlamda değişiklikleri yaşayacağınıza, yaşamış olduğunuz tüm sıkıntılarınızın geride kalacağına işaret eder.

 2. Hamdi atılgan dedi ki:

  Merhaba rüyamda ailemle birlikte yıkık bir gece konduda yasiyoruz evin önünde kardeşlerime oynarken birden fazla köpeğin saldırısını gördüm biz kaçmaya çalışırken içlerinden biri üstüme atladı rüyamı yorumlarmisiniz

  1. admin dedi ki:

   Rüyanız hayır olsun Hamdi bey rüyada köpek saldırısına uğradığınızı görmek görmüş olduğunuz köpek size saldırmış fakat ısırmamış sa size art niyet besleyen kötü niyetli insanların olduğuna fakat amaçlarına ulaşamadıklarına işaret eder. Eğer rüyada birden fazla köpeğin saldırısını uğramış fakat saldırılarından kurtulmuş sanız size kötülük yapıp mağlup etmeye çalışan düşmanlarınıza karşı başarı sağladığınız anlamına gelir.

 3. Tahsin Dal dedi ki:

  İyi günler rüyamda hayvanat bahçesinde dolaşırken çok şirin yavru köpek gordum kucagima aldığımda kucagimda belli bir sure sonra kanlar içinde ölü olarak gordum. Kine sorduysam rüyamın şer olduğunu söyledi ruyami açıklarmısınız.

  1. admin dedi ki:

   Rüyanız hayır olsun Tahsin bey rüyada yavru köpek görmek, sevimli bir çocuğa, müjdeli bir haber almaya, yakın zaman da gelecek olan tatlı bir misafire işaret eder. Rüyada kanlar içinde ölü yavru köpek görmeniz yakın zaman da başınıza gelecek olan felaketin habercisi olarak bilinir.

 4. Ceyda sabun dedi ki:

  Merhaba sitemizi yakından takip ediyorum gerçekten rüyalarım hakkında yaptığınız yorumlar herşeyiyle gerçek ilginiz için teşekkürler. Rüyamda boş bir alanda öldürülmüş birden fazla köpeği gördüm korkudan çığlık atarken yabancı birin ölmüş köpekler üzerinde kahkaha atarak dolaşıyor du bağırmaya çalışıyordum fakat sesim çıkmıyor du rüyamı yorumlarmısınız.

  1. admin dedi ki:

   Yorumlarınız için teşekkürler Rüyanız hayır olsun Ceyda hanım rüyada ölmüş köpek ya da köpekler görmek,düşmanlarınızı yeneceğinize, hayatınız da ciddi anlamda değişiklikleri yaşayacağınıza, yaşamış olduğunuz tüm sıkıntılarınızın geride kalacağına işaret eder.

 5. Den.Ser.Commander2015 dedi ki:

  Hayırlı günler !!! Sonu İnşallah hayrolur ;rüyamda köyümüzün yolunda giderken yaklaşık olarak yarısındayken önüme köpekler çıkıyor 3-5 kadar.Geri kaçayım diyorum bu sefer geriden de bir köpek çıkıyor,ancak bu daha zayıf ve vücudunun sırt kısmında 3-5 yerde yarsı var. Elimdeki ekmeği veriyorum ve bana zarar vermiyor…

  1. admin dedi ki:

   Rüyanız hayır olsun İrfan bey rüyada köpek görmek; gözü dönmüş bir düşmanınızın size zarar vermek istediği yada bilgisiz bir erkek ile tanışıp evleneceğinize yorumlanır. Ünlü rüya alimimiz Caferi Sadık rüyada köpek görmeyi dört farklı şekilde dile getirmiştir. Gözü tok bir erkeğe, hizmetçiye, bilgisiz bir erkeğe, kötü niyetli bir hasım akrabaya işaret eder. Rüyada köpek görmek aynı zaman da arzularına ve zevklerine düşkün bir kişiyi temsil edebileceği gibi düşman da olsa aynı zamanda şefkatli ve merhametli bir kimseyi de temsil edebilmektedir.

 6. Said dedi ki:

  HAyırlı günler,
  Benim rüyamda da bir köpeği tasmasından tutumuşum, ama bana yabancı gibi değil, gayet sakin. Sanki beni biliyor gibi. Bir apartmana çıktık ve yaklaşık 3. kattan onu tasmasıyla tutup aşağı doğru fırlattım. Ani bir kararla yaptım bunu. Anlam veremedim.
  Allah hayırlara getirir inşallah.

  1. admin dedi ki:

   Hayırlı günler rüyanız hayır olsun rüyada köpek görmek, gözü dönmüş bir düşmanınızın size zarar vermek istediği yada bilgisiz bir erkek ile tanışıp evleneceğinize yorumlanır. Ünlü rüya alimimiz Caferi Sadık rüyada köpek görmeyi dört farklı şekilde dile getirmiştir. Gözü tok bir erkeğe, hizmetçiye, bilgisiz bir erkeğe, kötü niyetli bir hasım akrabaya işaret eder. Rüyada köpek öldürdüğünü görmek ise, düşmanlarınızı yeneceğinize, hayatınız da ciddi anlamda değişiklikleri yaşayacağınıza, yaşamış olduğunuz tüm sıkıntılarınızın geride kalacağına işaret eder.

 7. Asi genç22 dedi ki:

  Kolay gelsin rüyamda evimizin bahçesinde köpek sürüsü vardı dışarı çıkmaya çalıştığımız da havlayarak bizi korkutmaya çalışıyorlar dı adeta dışarı çıkmamıza engel oluyorlardı kısa süre sonra deprem olduğunu gördüm insanlar kaçışmaya başladı heryer yıkık dökük tü

  1. admin dedi ki:

   Sağolun rüyada köpek ya da köpek sürüsü görmek, gözü dönmüş bir düşmanınızın size zarar vermek istediği yada bilgisiz bir erkek ile tanışıp evleneceğinize yorumlanır. Ünlü rüya alimimiz Caferi Sadık rüyada köpek görmeyi dört farklı şekilde dile getirmiştir. Gözü tok bir erkeğe, hizmetçiye, bilgisiz bir erkeğe, kötü niyetli bir hasım akrabaya işaret eder. Rüyada köpek görmek aynı zaman da arzularına ve zevklerine düşkün bir kişiyi temsil edebileceği gibi düşman da olsa aynı zamanda şefkatli ve merhametli bir kimseyi de temsil edebilmektedir.

 8. fehmi dedi ki:

  haftada 1 2 defa ilaa köpekle ilgli rüya görüyorum.

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Fehmi bey rüyada köpek görmek, gözü dönmüş bir düşmanınızın size zarar vermek istediği yada bilgisiz bir erkek ile tanışıp evleneceğinize yorumlanır. Ünlü rüya alimimiz Caferi Sadık rüyada köpek görmeyi dört farklı şekilde dile getirmiştir. Gözü tok bir erkeğe, hizmetçiye, bilgisiz bir erkeğe, kötü niyetli bir hasım akrabaya işaret eder. Rüyada köpek görmek aynı zaman da arzularına ve zevklerine düşkün bir kişiyi temsil edebileceği gibi düşman da olsa aynı zamanda şefkatli ve merhametli bir kimseyi de temsil edebilmektedir.

 9. Fatih U. dedi ki:

  Rüyamda 2 odalı bir yapıdayım, odalardan birinin kapısını açtığımda bir masa üzerindeki köpekle ilgilenen birini gördüm ve açılan kapıdan 2 beyaz yavru köpek benim bulunduğum odaya girdi. Etrafımda dönüp oynamaya başladılar, içeride durmalarından iyidir diye düşündüm, oyunmu istiyorsunuz siz diye sordum, ardından benim bulunduğum odanın kapısı dışarıdan gelen biri tarafından açıldı, yavrulardan biri açılan kapıdan kaçacakken ayağımla engelleyip “abi yavrular kaçmasın kapat kapıyı” dedim ve yavru köpeğin kaçmasını engelledim. Anlamı nedir?

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Fatih Bey Rüyanızın Yorumu
   Rüyada yavru köpek görmek;  sevimli bir çocuğa, müjdeli bir haber almaya, yakın zaman da gelecek olan tatlı bir misafire işaret eder. Rüyada görülen yavru köpek iki farklı şekilde dile getirilir, mirasa kavuşmaya ve sevinçli haber almaya işaret eder. Rüyada görülen köpek yavruları aynı zaman da şans ve kısmet olarak ta bilinir. Rüyanız hayırlı olmakla beraber gönlünüz ferah olmasını dileriz.
   Allah Yar Ve Yardımcınız Olsun…

 10. Tuğçe dedi ki:

  Hayırlı günler.Rüyamda birkaç sene önce vefat etmiş olan amcamın evinde ailece otururken açık olan kapıdan beyaz renkli çok sevimli köpek yavruları içeri girmeye başlıyor ve kapıdan ilk giren yavru yanıma geliyor.Bende hemen sevmeye ilgilenmeye başlıyorum.yengeme soruyorum bu köpekler senin mi o da tek olunca aldım bunları diyor.Rüyamı yorumlayabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler..

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba tuğçe hanım rüyanız hayır olsun. Rüyanızın yorumu
   Rüyada yavru köpek görmek;  sevimli bir çocuğa, müjdeli bir haber almaya, yakın zaman da gelecek olan tatlı bir misafire işaret eder. Rüyada görülen yavru köpek iki farklı şekilde dile getirilir, mirasa kavuşmaya ve sevinçli haber almaya işaret eder. Rüyada görülen köpek yavruları aynı zaman da şans ve kısmet olarak ta bilinir. Hayırlı bir rüya olarak bilinmek ile beraber gönlünüzü ferah tutmanız dileğiyle.

   1. Tuğçe dedi ki:

    Yorumunuz için teşekkür ederim.Hayırlı günler dilerim.

    1. Yorumcu dedi ki:

     Biz teşekkür ederiz Tuğçe hanım.. İyi günler dileriz