Rüyada “ Köpek Isırması ” Görmek

Köpek Isırması
Rüyada Köpek Isırması Görmek, rüya sahibinin yakın bir arkadaşı ve çok sevdiği kişi tarafından ihanete uğraması bundan büyük bir zarar görmesi olarak da yorumlanmıştır.

Rüyada köpek ısırması görmek, rüya sahibinin yakın bir arkadaşı ve çok sevdiği kişi tarafından ihanete uğraması bundan büyük bir zarar görmesi olarak da yorumlanmıştır. Rüyada köpek ısırması görmek, rüya sahibinin çevresi tarafından yapılan hatalar yüzünden zor ve sıkıntıya düşmesi olarak da tabir edilmiştir. Rüyada köpek ısırması görmek, sıkıntılı bir işle karşılaşılacağına ve üzüntüye uğrayacağınıza delalet eder. Rüya sahibi ısırılan yerde kan görürse yaşayacağı sıkıntılardan son anda kurtulmasına da yorumlanmıştır. Rüyada köpek ısırdığını görmek, iş hayatınızda istenmeyen durumlarla karşılaşacağınıza kavga ve tartışma dolu bir döneme gireceğiniz olarak da tabir edilmiştir. Rüyada köpek ısırması görmek, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Köpek Isırması Görmek

Rüyada köpek ısırması görmek, devam eden bir ilişkide sorunlar yaşanacağına art niyetli insanların çıkaracağı dedikodular yüzünden ayrılıklar olabileceği olarak da rivayet edilmiştir. Rüyada bacağını köpek ısırmasını görmek, art niyetli ve kendini beğenmiş bir kişinin size karşı düşmanlık besleyeceğine delalettir. Rüyada elini köpek ısırması görmek, kardeşler arasında iş kaynaklı sorunlar yaşanacağına maddi kayba uğranılacağı olarakta tabir edilmiştir. Rüyada köpek uluması görmek, sosyal ve iş hayatınızda size karşı kötü niyetli insanların düşman odaklı girişimlere hazırlanmaları olarak tabir edilmiştir.

Rüyada Bacağını Köpek Isırmasını Görmek

Rüyada bacağını köpek Isırmasını görmek, rüya sahibi devlet kademesinde çalışan bir kişiyse kibirli ve art niyetli bir üstü tarafından hışma uğraması ve bundan zarar görmesi demektir. Rüyada bacağını köpek ısırdığını görmek rüya sahibinin mevkisinin alçaltılması olarak rivayet edilmiştir. Bu kişinin verdiği emeklerin heba olmasına da vesile olacağına yorumlanmıştır.

Rüyada Elini Köpek Isırması Görmek

Rüyada elini köpek ısırmasını görmek, aile içersinde bulunan bireylerin arasının bozulacağına ortak yapılan bir işte maddi ve manevi kayba uğramaya delalettir. Rüyada elini köpek ısırdığını görmek kardeşler arasın da art niyetli insanların iftiraları yüzünden bozulacağına işaret eder. Aynı zamanda girişilen bir işte anlaşmazlık çıkmasına ayrılıkların olacağına işarettir.

Rüyada Köpek Uluması Görmek

Rüyada köpek uluması görmek, bu rüyayı gören kişinin yaklaşmakta olan bir zaman içersinde sıkıntılarla karşılaşabileceği olarak rivayet edilmiştir. Önemsenmesi gereken bir rüya olup uyarı olarak da tabir edilmiştir. Rüya sahibinin iş ve aile hayatındaki  üzerine gelmekte olan bir sıkıntının yaklaştığına buna karşı tedbir alınması için uyarı olarak yorumlanmıştır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.