Rüyada “ Köpekler ” Görmek

Köpekler
Rüyada köpekler görmek, her yorumcuya göre yorumu farklı olan rüyadır. Genel anlamına bakacak olursak, düşman ve ihanete uğramak demektir.
Etiketler:

Rüyada köpekler görmek, her yorumcuya göre yorumu farklı olan rüyadır. Genel anlamına bakacak olursak, düşman ve ihanete uğramak demektir. Köpekler görmek birden fazla düşmanın olduğu yönündedir. Bu düşmanların size ulaşmak istediğine ve size zarar vermek için uğraştıkları manasına gelir. Aynı zamanda bu düşmanların çevrenizde olduğuna ve size çok yakın olduğuna yorumlanır. Bu düşmanlar sizin tanıdığınızın tanıdığa gibi olabilir. Rüyada köpeklerden korkmak, rüya sahibinin korkularının üzerine giderek kudret sahibi olacağını işaret eder. Aynı zamanda dostlarınız ile aranızı bozan biri olduğuna alamet eder. Her anlamı ile size yakın olan birinin düşmanlığına delalettir. Bu tarz bir rüya gördükten sonra eğer gelişeceğiz bir iş varsa biraz bekletmeniz tavsiye edilir. Çünkü siz fesat eden bir göz vardır, bundan dolayı işiniz yolunda gitmeyebilir. Rüyada köpek havlaması görmek öz güven ve isteklerine ulaşacağının habercisidir.

Rüyada Köpekler Görmek Ne Demek

Rüyada köpekler görmek ne demek, rüya sahibinin birden fazla onu kıskanan ve kötülüğünü isteyen insana sahip olduğunu gösterir. Sizin çok iyi niyetli biri olduğunuzdan çevrenizdeki insanlar hep size çıkarı için yaklaşır ve sizi kıskananlar sizdeki olan elde etmeye çalışır. Rüya âlimlerine göre, bu rüya düşmanlıktır. Bundan dolayı bu rüyayı her kim görüyorsa, yakınında olan kimselere çok dikkat etmesi gerektiği yönünde uyarı amaçlıdır. Rüyada köpekleri havlar şekilde görüyorsanız, düşmanlarınızın size bir kötülük edemeyeceği yönünde tabir edilir.

Rüyada Köpekler Tarafından Kovalanmak

Rüyada köpekler tarafından kovalanmak, size düşmanlık eden bir kişinin size çok fazla yaklaştığını ve size kötülük etmek için çok az bir zaman beklediği yönündedir. Ama bu amacına ulaşamayacağına tabir edilir.

Rüyada Köpekler Saldırması

Rüyada köpekler saldırması, Rüya sahibinin bu rüyası tam tersi olarak yorumlanır. Düşmanlarına galip geleceğine ve yüksek mertebede ereceğine işarettir. Aynı zamanda iş hayatında yükselmek ve terfi almak demektir.

Rüyada Köpekler Tarafından Isırılmak

Rüyada köpekler tarafından ısırılmak, eğer ısırıldığınızda canınız açıyorsa bu sizin için hayırlı olacak bir şey değildir. Ama canını acımıyorsa, sizin için çok hayırlı olacak şok gelişmelerin yakın zamanda olacağı yönündedir.

Rüyada Köpekler Tarafından Sevilmek

Rüyada köpekler tarafından sevilmek, bu tarz görülen rüyalar düşmanlarınızla dost hatta o kişilerle yanyana olduğunuz anlamındadır. İş hayatın ya çok samimi olduğunu yönündedir. Uyarıcı mesajları veren rüyadır.

Rüyada Köpekler Ordusu Görmek

Rüyada köpekler ordusu görmek, size gelecek olan büyük bir gücün olduğu yönündedir. Köpekler ordusu her ne kadar hoş görünmesede rüya sahibi için büyük başarılar elde edeceği anlamında yorumu tabir edilir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.