Rüyada “ Köprü ” Görmek

Köprü
Rüyada köprü görmek neye delalet eder. Rüyada köprü görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada köprü görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Köprü Görmek

Rüyada köprü görmek; yiğitlik, saltanat, hayır ve murada; dünya hayatına, cinsi münasebete, evin hanımına, üzüntü ve sıkıntılardan kurtulmaya; iş bitiren, iyiliksever kimseye, doğru yola; Köprü ilme, hidayete, insanı dünya bataklığından kurtaran Salih amellere delalet eder. Rüyada köprü görmek ya da köprüden geçmek; birden fazla şekilde yorumlanırken genel anlamı itibariyle şans ve kısmetinizin açılmasına, insanlarla bozulan ilişkilerinizin düzelmesine, isteklerinize kavuşup, hayalini kurduğunuz özlemini duyduğunuz işlerinize gerçekleştireceğinize işaret eder.

Rüyada Asma Köprü Görmek

Rüyada asma köprü görmek; görülen rüyaların en hayırlısı olup hidayete ermeye, kısmet kapılarınızın açılacağına, doğruluktan şaşmayan, hak yolunda giden, yaptığı yardımlar ile  insanlar  arasında her zaman saygınlığı olan kişilere işaret eder. Rüyada asma köprü görmek aynı zaman da iş hayatınızda büyük başarı elde etmeye, hayırlı kısmetli işlere yönelmeye, çok yakın hasta bir yakınınızın en kısa zaman da sağlığına kavuşacağına yorumlanır.

Rüyada Tahta Köprü Görmek

Rüyada tahta köprü görmek; güç, kudret anlamına gelip rüyayı gören kimsenin iş hayatında büyük başarılar elde ederek zirveye ulaşacağına, yaptığı işlerde büyük kazançlar sağlayacağına, adını en kısa zaman da duyurup toplum içinde saygınlığını arttıracağına, iş amaçlı birden fazla seyahate katılıp farklı yerler ve farklı insanlarla bir araya geleceğine, bunun yanı sıra aynı zaman da yardım sever olup ihtiyaç sahibi kimselere maddi ve manevi anlamda yardım edip insanların hayır duasını alacağına yorumlanır.

Rüyada Köprü Yıkılması Görmek

Rüyada köprü yıkılması görmek; rüya sahibinin işlerinin alt üst olup düzeninin bozulacağına, maddi anlamda büyük sıkıntılara girip en yakın dostlarından destek göremeyeceğine bu sıkıntılar yüzünden en sevdiği kişiler ve ailesiyle sorunlar yaşayıp ayrılıkların yaşanmasına sebep olacağına yorumlanırken bu rüya aynı zaman da sizi çekemeyen sürekli hanenize girip çıkarak size dostmuş gibi görülen kötü niyetli kimselere de yorumlanır.

Rüyada Köprü Üzerinde Yürümek

Rüyada köprü üzerinde yürümek; kurtuluşa, rahata ermeye ve aydınlığa işaret eder. Rüyada köprü üzerinde yürüdüğü görmek kişinin büyük bir sınav içinde olduğuna gideceği yolda iyiyi de kötüyü de kendisi tercih etmek zorunda kaldığına, bu yolda çevresinde ki insanlara çok dikkat etmesi gerektiğine, yaptığı tüm işlerde akılcı mantıklı davranarak hareket etmesi gerektiğine yorumlanır.

Rüyada Köprüden Düşmek

Rüyada köprüden düşmek; rüyayı gören kimsenin ileriye dönük hareket etmeden çevresindeki insanların gazına gelerek ani kararlar vererek bilinçsiz pişman olacağı işlere kalkışacağına bu işlerde maddi ve manevi kayıplar verip çok pişman olacağına işaret ederken bu rüya kişiye ders niteliğinde bir anlam taşır.

Rüyada Köprüden Geçmek

Rüyada köprüden geçmek; kişinin ayakları üstünde durmaya, güç kudret sahibi olup kendi işini yürütmeye, başarılı çalışmalar yaparak kısa zaman da ismini duyurmaya aynı zaman da ilim ihsan sahibi olmaya yorumlanır. Rüyada köprüden geçtiği görmek aynı zaman da  kişinin hayatıyla ilgili alacağı radikal ve kesin kararlar sayesinde yaşamının dirliğe ve düzene kavuşacağına, çektiği zahmetin ve zorluğun biteceğine

Rüyada Köprü Altından Geçmek

Rüyada köprü altından geçmek; rüyayı gören kimsenin kısmetlerini ters tepeceğine, ilerde çok pişman olacağı işler yapacağına, ailesini bir kenarda bırakıp dost gibi görülen kötü niyetli kimseler le hareket edeceğine, doğruluktan ve helal maldan şaşıp harama el uzatacağına yorumlanır.

Rüyada Köprü Yapmak

Rüyada köprü yapmak; rüyayı gören kimsenin iş hayatında karşılık beklemeksizin ihtiyaç sahibi kimselere yardım ederek onların hayır duasını alacağına, hak yolunda büyük sevaplar işleyerek mevlanın gönül kapısını aralayacağına işaret eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.