Rüyada “ Köprüden Geçmek ” Görmek

Köprüden Geçmek
Rüyada köprüden geçmek görmek neye delalet eder. Rüyada köprü geçtiğini görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada köprü geçtiğini görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Köprüden Göçmek

Rüyada köprüden geçmek;  kişinin ayakları üstünde durmaya, güç kudret sahibi olup kendi işini yürütmeye, başarılı çalışmalar yaparak kısa zaman da ismini duyurmaya aynı zaman da ilim ihsan sahibi olmaya yorumlanır. Rüyada köprüden geçtiği görmek aynı zaman da  kişinin hayatıyla ilgili alacağı radikal ve kesin kararlar sayesinde yaşamının dirliğe ve düzene kavuşacağına, çektiği zahmetin ve zorluğun biteceğine yorumlanır.

Rüyada Asma Köprüden Geçmek

Rüyada asma köprüden geçmek; rüyayı gören kimsenin hak yolundan, doğruluktan, dürüstlükten şaşmayan Allah’ın yolunda yürüyen iman ve ihsan sahibi kimselere işaret eder. Bu rüyayı gören kimseler fazla mal sevdalısı olmayıp, gözünü para hırsı almamış evine ve ailesine alın teriyle kazandığı helal ekmeği götüren kimselerin kötü olmasını istemeyip herkes için dua eden iyi niyetli insanlara işaret eder.

Rüyada Tahta Köprüden Geçmek

Rüyada tahta köprüden geçmek; rüyayı gören kimsenin yaptığı hatalardan ders çıkararak bundan sonraki hayatında daha titiz ve temkinli yaklaşacağına yaptığı işlerde duygularıyla değil mantığıyla hareket edip  kendisi ve ailesi için daha iyi bir yaşam şansı doğuracağına aynı zaman da yakın zaman da hanesinin çoğalıp eve yeni bir misafirin geleceğine yorumlanır.

Rüyada Dar Köprüden Geçmek

Rüyada dar köprüden geçmek; rüya sahibinin dar ve sıkıntılı bir döneme gireceğine, elinin darla şıp maddi ve manevi anlamda sıkıntı çekeceğine, kendisini bekleyen zor bir dönemin olacağına, bu olaylardan dolayı ailesiyle de huzurunun kaçıp sürekli tartışmaların yaşanacağına yorumlanır. Kişi, dişlerini sıkarak bu günleri atlatacak feraha erecektir.

Rüyada Yüksek Köprüden Geçmek

Rüyada yüksek köprüden geçmek; rüyayı gören kimsenin iş hayatında ki başarılarının her geçen gün artıp itibarının yükseleceğine, girdiği her kapı ve yaptığı her işte büyük başarılara imza atacağına, başarılı çalışmaları sayesinde toplum karşısında saygınlığının da artacağına yorumlanır.

Rüyada Sallanan Köprüden Geçmek

Rüyada sallanan köprüden geçmek; rüyayı gören kimsenin kısmetlerini ters tepeceğine, ilerde çok pişman olacağı işler yapacağına, ailesini bir kenarda bırakıp dost gibi görülen kötü niyetli kimseler le hareket edeceğine, doğruluktan ve helal maldan şaşıp harama el uzatacağına yorumlanır.

Rüyada Köprü Görmek

Rüyada köprü görmek; yiğitlik, saltanat, hayır ve murada; dünya hayatına, cinsi münasebete, evin hanımına, üzüntü ve sıkıntılardan kurtulmaya; iş bitiren, iyiliksever kimseye, doğru yola; Köprü ilme, hidayete, insanı dünya bataklığından kurtaran Salih amellere delalet eder. Rüyada köprü görmek ya da köprüden geçmek; birden fazla şekilde yorumlanırken genel anlamı itibariyle şans ve kısmetinizin açılmasına, insanlarla bozulan ilişkilerinizin düzelmesine, isteklerinize kavuşup, hayalini kurduğunuz özlemini duyduğunuz işlerinize gerçekleştireceğinize işaret eder.

Rüyada Asma Köprü Görmek

Rüyada asma köprü görmek; görülen rüyaların en hayırlısı olup hidayete ermeye, kısmet kapılarınızın açılacağına, doğruluktan şaşmayan, hak yolunda giden, yaptığı yardımlar ile  insanlar  arasında her zaman saygınlığı olan kişilere işaret eder. Rüyada asma köprü görmek aynı zaman da iş hayatınızda büyük başarı elde etmeye, hayırlı kısmetli işlere yönelmeye, çok yakın hasta bir yakınınızın en kısa zaman da sağlığına kavuşacağına yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

 1. Aslı gorgun dedi ki:

  Merhabalar hocam hayırlı kandiller hocam rahatsız ediyorum kusura bakmayın rüyamda büyük bir akarsu kenarındayım karşıya geçmek için uğraşıyorum ama olmuyor karşıda çocuğumu görüyorum ağlayarak bağırıyordu geçmeye çalışırken eski tahta bi köprü gördüm üzerine çıkıp yürümeye çalışırken köprü inceliyor kırılmaya başlıyordu rüyamın sonunu görmeden uyanmışım rüyamı yorumlarmısınız sevinirim iyi günler hocam…

  1. admin dedi ki:

   Rüyanız hayır olsun Aslı hanım hayırlı kandiller rüyada akarsu görmek; ömürle yorumlanır. Rüyasında akar bir Suyun başında olduğunu görmek, hayatının düzgün bir şekilde pürüzsüz olarak süreceğine işarettir. Rüyada tahta köprü görmek ise güç, kudret anlamına gelip rüyayı gören kimsenin iş hayatında büyük başarılar elde ederek zirveye ulaşacağına, yaptığı işlerde büyük kazançlar sağlayacağına, adını en kısa zaman da duyurup toplum içinde saygınlığını arttıracağına, iş amaçlı birden fazla seyahate katılıp farklı yerler ve farklı insanlarla bir araya geleceğine işarettir.

 2. ramazan çinar dedi ki:

  allah razı olsun