Rüyada “ Korkarak Uyanmak ” Görmek

Korkarak Uyanmak
Rüyada korkarak uyanmak, kişinin hayatında ders niteliğinde yaşadığı şeyler olmuştur ve bunları üzerinden atamadığı yönünde yorumlanır.
Etiketler:

Rüyada korkarak uyanmak, kişinin hayatında ders niteliğinde yaşadığı şeyler olmuştur ve bunları üzerinden atamadığı yönünde yorumlanır. Yaşanan sıkıntıların sona ereceğine ve mutluluğu yakalayacağına alamet edilir. Aynı zamanda maddi sıkıntı yaşayan birinin kafa karışıklığından dolayı gördüğü rüyadır. Ama sıkıntılarının yakın zamanda biteceği manasına gelir. İş hayatında büyük projelere imza atacağı yönündedir. Ayrıca kişinin büyük atılımlar yaptığı yüzünden streste olduğu bundan dolayı da emeğinin karşılığını alacağını gösteren bir rüyadır. Büyük rüya âlimlerine göre, gören kişinin kendisine yardımı dokunan biri olduğuna o kişiyle mutlu olacağı bir zaman diliminde olacağı yönündedir. Bir ihanete uğrayacağını ve bu ihanetin iş anlamında ya da aşk anlamında olabileceğini işaret eder. Ama bu yıkımın etkisinden rüya sahibinin çabuk çıkacağına alamet eder. Ortada kazanılmayan bir para olduğuna yani çalışmadan kazanılmayan bu paranın dört kişi bölüşeceğinim habercisidir. Bazen işte korktuğu bir durum olduğunu yorumlanır.

Rüyada Korkmak Ne Anlama Gelir

Rüyada korkmak ne anlama gelir, bir müjde ve sevinç verici bir olayın yakın zamanda size geleceği yönündedir. Bir kişiye itimat etmek demektir. Rüya sahibinin imanıyla alakalı bir durum olduğunu belirtir. Bazen ise rüyada korkmak, görüldüğü gibi tabir edilir. Rüya sahibinin korktuğu herkezden sakladığı gizli şeylerin olduğuna ifade edilir. Ama bu durumun aslında bu kadar kötü olmadığı yönündedir. Rüyada bir insandan korkmak, o kişinin bir sağlık sorunu olduğu belirtir ve sizin de aynı şekilde bir sağlık sorununuz olacağı manasına gelir. Aynı zamanda rüyadan korktuğumuz kişiden bir çıkar elde edeceğiniz anlamında tabir edilir.

Rüyada Korktuğu İçin Ayetel Kürsi okumak

Rüyada korktuğu için Ayetel Kürsi okumak, rüya sahibinin imanın çok yüksek olduğuna yorumlanır. Hatta din konusunda bir hata yapmaktan çekindiği yönündedir. Bundan dolayı da sürekli yüce Allah’a dua ettiği anlamındadır.

Rüyada Korkarak Araba Sürmek

Rüyada korkarak araba sürmek, gören kişinin bu rüyası hayatında korktuğu ve bundan dolayı başarmakta sorun yaşadığı durumların olduğunu gösterir. Bu rüya kişinin özgüveniyle alakalı olan yaşadığı sorunlardır.

Rüyada Korkup Saklanmak

Rüyada korkup saklanmak, Rüyada saklanmak bir şeylerden kurtulmak anlamındadır. Bu tarz bir rüya gören kişi güç toplayarak daha cesaretli olur ve yapmak istediği şeyi yapar. Kendini güvende hissetmeye başlayacağı dönemlerin çok yakın olacağı manasında yorum alır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.