Rüyada “ Koşmak ” Görmek

Koşmak
Rüyada Koşmak rüyada koştuğunuzu görmeniz, hız ve refleks gerektiren; yani çabuk karar vermenizi bekleyen konuların varlığını gösterir.

Rüyada Koştuğunu Görmek; Rüyada Koşmak rüyada koştuğunuzu görmeniz, hız ve refleks gerektiren; yani çabuk karar vermenizi bekleyen konuların varlığını gösterir. Eğer bir yere doğru koşuyorsanız, kendinize güveniyor ve yeteneklerinizi değerlendirmeyi başarıyorsunuz demektir. Bir yerden koşarak uzaklaşmayı başarı yorsanız, tam tersi bir durum söz konusudur: Yani kendinize güvenmiyor ve içinde bulunduğunuz durumu çözememekten korkuyorsunuz denebilir. Elbette, koşma eyleminin geçtiği rüyalarda diğer kişi ve unsurlar, mekanlar, anlamı daha açık hale getirecek ve yorumu farklılaştırılabilecek tir.

Rüyada Koşarak Kaçmak; Rüyada koşarak kaçmak rüya sahibinin ince fikri ile yapmış olduğu yanlış bir iş yada bulunmuş olduğu bir sözünden kurtulma çabası içine gireceğine yorumlanır.Görülen bu rüya yapılan bir hatanın içinden kurtulma çabasına yorumlanır.

Rüyada Kabe’ye Doğru Koşmak; Rüyada kabe’ye doğru koştuğunu görmek rüya sahibinin inançlı biri ve dürüst olmasından dolayı iş hayatında yapacağı başarıların olacağı ve bu nedenle de kısmetlerinin açılacağına delalet eder.Rüyayı gören kişinin rızkının helal yönden geldiği ve maneviyatının huzur ve bolluk içinde olduğuna da yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.