Rüyada “ Köy ” Görmek

Köy
Rüyada köy görmek güzel amel işlemeye, köyden çıkmak zorluk ve sıkıntılardan kurtulmaya, Bir köyün harap olduğunu görmek, o köyün maruz kalacağı bela ve musibetlere delalet eder

Rüyada Köy Görmek; Rüyada köy görmek  güzel amel işlemeye, köyden çıkmak zorluk ve sıkıntılardan kurtulmaya, Bir köyün harap olduğunu görmek, o köyün maruz kalacağı bela ve musibetlere delalet eder. Rüyada Köy görmek ünlü rüya bilimcilerimize göre farklı şekillerde yorumlanmıştır.İbn-i Sîrîn: İsmini bilmediğiniz bir köyde olduğunuzu görmek; hayra İsmini bildiğiniz bir köyde olduğunuzu görmek; kötülüğe,köyden çıktığınızı görmek; iyiye,köye girmek; kötüye işarettir. der. Kirmanî: Harabe bir şehirden mamur bir köye girdiğinizi ve köyde çeşitli nimetler olduğunu görmek; hayır, bereket, izzet ve bahta, Yukarıdakinin aksini görmek; şer ve bahtsızlığa işarettir. Cabir Mağribî: Size bir köy verdiklerini görmek; köyün ebat lığı ve güzelliği miktarınca menfaat elde edeceğinize, bu köyün kurak veya harabe bir köy olduğunu görmek ise kötüye işarettir.Der.

Rüyada Köye Gitmek; Rüyada köye gitmek hayırlara ve güzelliklere yorulur. Rüyada hiç bilmediğiniz bir köye gittiğinizi görürseniz bu rüya sizin için hayırlı ve güzel haberlerin duyulması, fayda göreceğiniz yeni başlangıçlar, iş ve özel hayatınızda huzuru yakalama ve her anlamda feraha erme olarak yorulabilmektedir. Eğer rüyada tanıdığınız bir köye gidiyorsanız bu hayırlı bir rüya değildir. Köyden çıktığınızı görmeniz de yine güzel ve müjdeli havadisler alacağınıza işarettir.

Rüyada Köylü Görmek; Rüyada köylü görmek Rüyada köyde yaşayan insanları görmeniz, onlarla tanışmanız, sohbet etmeniz veya birlikte oturmanız hayra ve güzel bir geleceğe işarettir. Rüyada köylü görmek  bazen de karınca yuvalarına, karanlıktan aydınlığa çıkmaya, bozgun yapan bir topluluğa, cahil bir kavme ve cehaletin getirdiği sapıklığa işaret etmektedir.

Rüyada Güzel Bir Köy Görmek; Rüyada güzel bir köy görmek Rüyasında yemyeşil ve her anlamda güzel bir köy gören, hayırlara, berekete, ikram ve berekete kavuşur. Bu rüya talihin olumluya dönmesine, izzet ve kudret sahibi olmaya yorulmaktadır. Eğer kötü ve harap bir şehirden böyle güzel bir köye girdiğinizi gördüyseniz her anlamda durumun iyileşmesine, başarıya kolaylıkla kazanılacak mala, bir halden başka bir hale geçmeye işarettir.

Rüyada Bir Köye Sahip Olmak; Rüyada bir köye sahip olmak rüyasında bir köye sahip olduğunu gören, eğer köy güzelse menfaat elde ederek, her anlamda ferahlar. Eğer köy yıkık, dökük ve harap olmuşsa bu rüya iyiye yorulmaz. Ele geçecek haram mala, kazancın azalmasına, çalışma hayatındaki zorluklara, kötü bir duruma düşmeye veya kendisini üzecek bir haber almaya yorulur. Ünlü rüya Alimimiz İbni Sirin bu rüyayı hayır ve şer olmak üzere iki şekilde yorumlamıştır. Köy güzelse bolluğa berekete, Köy eski ve kötüyse sıkıntı ve kedere işaret eder. Der.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.