Rüyada “ Koyun Kesmek ” Görmek

Koyun Kesmek
Rüyada koyun kesmek, gerçekleşecek istek ve hayallere, kabul görmeye, makbul işler yapmaya işaret eder.
Etiketler:

Rüyada koyun kesmek, gerçekleşecek istek ve hayallere, kabul görmeye, makbul işler yapmaya işaret eder. Gören kişi için hayırlı bir yola girmeye, beklentilerinin gerçekleşeceğini bildirir. İslami olarak kişinin, hayır üzerine olduğuna, takva sahibi ve salih ameller gösterdiğine rivayet edilir. Bazı alimler ise bu rüyayı geçici sıkıntı olarak tabir etmişlerdir. İş yaşamınızda karşınıza çıkacak engellere, yerinize, mevkinize göz koyan kişiler ile girişilecek mücadeleye yorulur. Kişinin bu süreçte yıpranacağına, fakat yılmayarak kendisini engellemek isteyenler ile mücadele edeceğini gösterir. Sıkıntıdan sonra gelen afiyete, zorluktan sonra görülecek kolaylık olarak da yorumlanır. Uzun uğraşlar sonucu yüzün güleceğine, verilene şükür etmeye, hak yolunda bulunmaya yorumlanmıştır. Aynı zamanda kişinin gerçekleşmesi için adadığı kurban olarak da bildirilir. Gören kişi böyle bir adak adamış ise bir an önce yerine getirmesi gerektiğinin alametidir. Konu ile ilgili görüşlerinizi bizlere yorum bölümünden iletebilirsiniz.

Rüyada Koyun Kesmek Diyanet Yorumu

Rüyada koyun kesmek diyanet yorumuna göre, verilmiş söze, teslim edilmesi gereken bir emanete tabir edilir. Rüyada koyun kesip etini yemek, düğün yada nişana işaret eder. Koyun etini taksim etmek, toplum içinde itibarın artmasına, zenginlik yaşamaya rivayet edilmiştir. Rüyada dişi koyun boğazlamak, kısmet ve şansa, bekar için yakında evlenmeye yorumlanmıştır.

Rüyada Kurbanlık Koyun Kesmek

Rüyada kurbanlık koyun kesmek, düş sahibinin memnun kalacağı, iş yada bir olaya işaret eder. Gören kişi için hayırlı bir rızık kapısı aralamaya, tüm yaşamını olumlu şekilde etkileyecek gelişmelerin yaşanmasına delalet eder. Rüyada besili kurbanlık koyun, sadaka ve zekatın eksiksiz verilmesine, hasta koyun kurban etmek, istenmeyerek yapılan bir işe, hasta koyun kurban etmek, yapılan hayrın kabul görmeyeceğine yorumlanır. Rüyada dişi koyun kurban etmek ise, size karşı her daim yarar sağlayan, biri ile yollarınızın açılmasına yorumlanmıştır.

Rüyada Kurbanlık Kesmek

Rüyada kurbanlık kesmek, helal rızka, inanca olan bağlılığa, duaların kabulüne işaret eder. Rüyada helal kılınan türden inek, koyun, koç ve keçi gibi hayvanları kurban ettiğini görmek, salih amel ve işler içinde olduğunuza delalet eder. Kişiye yaşamında sıkıntı ve huzursuzluk veren olayların nihayetinde son bulacağını bildirir. Müjde olarak da tabir edilmiştir.

Rüyada Koyun Kafası Kesmek

Rüyada koyun kafası kesmek, hoş yorumlanmamış olup, çevrenizdeki bir kadın hakkında kötü zanda bulunmaya rivayet edilir. Rüya sahibinin bu kişi hakkında söylediği haklılığı olmayan, sözler olarak da tabir edilir. Fakat kişi kestiği koyunun etinden yediğini görür ise, yapılan yorum tam aksi yönde olup, güzellikler görmeye, kişinin uzun süredir istediği bir hayalinin gerçekleşeceğine rivayet edilmiştir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.