Rüyada “ Koyun Sürüsü ” Görmek

Koyun Sürüsü
Rüyada koyun sürüsü görmek, geneli itibari ile iki farklı anlam barındıran bu rüya, itaat etmeye ve şans açıklığına işaret eder.
Etiketler:

Rüyada koyun sürüsü görmek, geneli itibari ile iki farklı anlam barındıran bu rüya, itaat etmeye ve şans açıklığına işaret eder. Rüyada koyun sürüsü gören kişinin, kısmetinin açılacağına, işlerinde başarı, ailesinde huzur bulacağına delalet eder. Çekilen sıkıntıların, gam ve kederin biteceğine, aydınlık ve güzel günlerin yakın olduğunu bildirir. Aynı zamanda mal ve mülk bakımından üstün olmaya, fakat bu üstünlüğü Allah yolunda harcamaya rivayet edilmiştir. Aynı zamanda bu rüya kendine reva görüleni, kabul etmeye, mazlum ve ses çıkaramayan halka yorumlanır. İmam-ı Nablusi’ye göre rüyada görülen koyun kadına yorulmuştur. Bu kişinin aile içi içinden bir hanım yada saygı duyulan, şeref sahibi bir tanıdık hanım olarak bildirmiştir. Diyadinnet yorumuna göre ise, halinden şikayet etmeyen, kendine sunulana arazı olan topluluk olarak tabir edilmiştir. Rüyada sürü koyun görmek ile ilgili farklı yorumlar için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Rüyada Koyun Sürüsü Görmek İslami

Rüyada koyun sürüsü görmek islami anlamına göre, alın teri ile elde edilen gelire, rızkın daim olacağına, geçim derdi olmadan sürdürülen yaşama delalet eder. Ayrıca başına geleni kabul eden, yapılan zulüm yada sunulana itaat eden halk olarak yorumlanmıştır. Rüya tabirleri yorumuna göre, kişinin hanımına, annesine, yakın bir akraba kadına, çocuğa, yada haremine tabir edilmiştir. Aynı zamanda doğru yada yanlış olduğuna bakmaksızın örf ve ananeye olan bağlılığa yorulur.

Rüyada Hasta Koyun Görmek

Rüyada hasta koyun görmek, evde zuhur eden huzursuzluğa, hastalığa, sıkıntıya işaret eder. Bazı alimlere göre ise, kirli ve hasta koyun görmek, kendisine bakmayan, pasaklı kimselere, hayattan ümidini kesmiş asalak kişilere tabir edilir. Beyaz koyun görmek, malın çoğalacağına, rızkın genişleyeceğine, imkan ve fırsat kapılarına yorumlanır. Kahverengi koyun, birlik ve dirliğe, helal kazanç ve alın terine, gebe koyun ise, haneye gelecek mutluluğa, evlat sahibi olmaya yorumlanmıştır.

Rüyada Koyun Kırpmak Neye Yorumlanır

Rüyada koyun kırpmak, temkinli olmak gerektiğine, son zamanlarda iş ve sosyal yaşam içinde aceleci davranılmaması olarak tabir edilir. Ayrıca iyice tanımadan insanlara güven duyulmaması gerektiği olarak da rivayet edilmiştir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.