Rüyada “ Kozmetik ” Görmek

Kozmetik
Rüyada kozmetik görmek, kişinin kendi ve başkalarının dış görünüşüne önem veren biri olduğuna yorulur.

Rüyada kozmetik görmek, kişinin kendi ve başkalarının dış görünüşüne önem veren biri olduğuna yorulur. Görülen bu rüya mesleki açıdan dış görünüşüne önem verilen bir alanda çalıştığına, bu alanda kariyer sahibi biri olduğuna işaret eder. Şan ve şöhrete sahip olmaya, insanların beğeni ve sevgisini kazanmaya tabir edilmiştir. Kişinin şık giyinip, eğlenceye ve gezmeye düşkün biri olduğuna, sosyal bir hayata sahip olduğuna yorulur. Gördüğünüz bu rüya toplu organizasyonlarda bulunmaya, arkadaşlar ile hoş sohbet içinde olmak olarak da rivayet edilir. Dost meclislerinde bulunmaya, kişinin kendisine yapılan eleştirilere aşırı dikkat ettiğine, kendisine bu yüzden zaman zaman sıkıntı yapmasına yorumlanmıştır. Aynı zamanda zorluk çekmeden, geçim derdi yaşamadan sürülecek bir hayata yorumlanır. Rüyada kozmetik görmek, ile ilgili farklı yorumlar için makalemizin devamını okuyabilirsiniz. Konu ile alakalı rüyalarınızı bizlere iletebilirsiniz.

Rüyada Kozmetik Görmek Ne Demek

Rüyada kozmetik görmek, iki farklı anlam içeren bu rüya, dış görünüşe gösterilen özene işaret eder. Bazen de bu rüya dünyanın aldatıcılığına, süsüne kanmak olarak da yorumlanır. Gören kişilerin eğlence ve gezmeye olan düşkünlüğü sebebi ile maneviyattan uzaklaştığını bildirir. Görülen bu rüya uyarı niteliğinde olup, kişinin bir an önce kendisine çeki düzen vermesi gerektiğine yorumlanmıştır.

Rüyada Kozmetik Ürünü Almak

Rüyada kozmetik ürünü almak, sürprize, değer verilen birinden alınan hediyeye işaret eder. Görülen bu rüya kişinin yaşadığı üzüntü ve tasanın son bulmasına, neşe içinde olacağı gelişmelerin yaşanmasına delalet eder. Ayrıca bu rüyayı görenlerin dikkat çekici olduklarına, takdir ve beğeni kazanmalarına vesiledir.

Rüyada Kozmetik Ürünü Satmak

Rüyada kozmetik ürünü satmak, engelleri bir bir aşmaya, iş ve sosyal çevrede yer edinmeye işaret eder. Gördüğünüz bu rüya kapınıza gelen, sizden yardım isteyen birine yapacağınız desteğe delalet eder. Güzel geçime, lüks içinde bir yaşama ve zenginliğe sahip olmak olarak da tabir olunur.

Rüyada Makyaj Çantası Görmek

Rüyada makyaj çantası görmek, el üstünde tutulmaya, gönüllerde olmaya, beğenilen biri olunduğuna işaret eder. Bu rüyayı görenlerin kendilerine olan aşırı güven ve zaman zaman yaşadıkları kibre tabir edilmiştir. Hem başarıların anahtarı hemde uyarı olan bu rüya, kişinin başarılarında tevazu göstermesi gerektiğine ve maneviyattan uzaklaşmaması gerektiğine yorulur.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.