Rüyada “ Küçük Fare ” Görmek

Küçük Fare
Rüyada küçük fare görmek, günlük hayat içerisinde canınızı sıkan fakat öteye gidemeyen güçsüz bir düşmana tabir edilir. Görülen bu rüya kişinin yaptığı ufak hatalara, telafisi olabilecek yanlış adımlara işaret eder.

Rüyada küçük fare görmek, günlük hayat içerisinde canınızı sıkan fakat öteye gidemeyen güçsüz bir düşmana tabir edilir. Görülen bu rüya kişinin yaptığı ufak hatalara, telafisi olabilecek yanlış adımlara işaret eder. Herkese güvenmeye, sırrın açığa çıkmasına, boşluğa düşmeye delalet eder. Bu rüya iş ve özel yaşama dair kavga ve kırgınlıklar yaşamaya, huzurun kaçmasına rivayet edilmiştir. Gördüğünüz bu rüya size kötülük yapmaya gücü yetmeyen fakat yalan ve dedikoduları ile ağız tadınızı kaçıran birinin varlığını bildirir. Bazen de kişiye menfaatleri uğrana yaklaşan, dost gibi görünüp kişinin sırtından geçinme derdinde olan birisi olarak da yorulur. Gören kişilerin son zamanlarda tanıştığı birine dikkat etmesi gerektiği olarak da yorumlanır. Rüyada küçük fare görmek, ile ilgili farklı tabirler için makalemizin devamında okuyabilir, konu ile alakalı rüyalarınızı bizlere iletebilirsiniz.

Rüyada Küçük Fare Görmek Nedir

Rüyada küçük fare görmek, rüya sahibinin biri hakkında şüphe ve endişelerinin yerinde olacağına işaret eder. Kişiye yakın görünüp, arkasından atıp tutan birine delalet eder. Görülen bu rüya çevrenizde bu tarz tanıdıklarınız var ise bir an önce uzaklaştırmanız gerektiğine rivayet edilir. Ayrıca bu rüya size karşı fiziksel bir zarar veremeyen birinin dedikodularına maruz kalmak olarak da yorumlanır.

Rüyada Küçük Fare İle Oynamak

Rüyada küçük fare ile oynamak, kişiye hareketleri ile zarar verebileceğini düşünen birine karşı rüya sahibinin hazırlıklı olmasına işaret eder. Görülen bu rüya kişinin kendisine zarar veremeyecek kapasitedeki bu kişi ile eğlenmesine delalet eder.

Rüyada Küçük Fare Tutmak

Rüyada küçük fare tutmak, kişinin iyi niyet ve insanlara çabuk güvenmesinin sıkıntısını çekeceğine işaret eder. Görülen bu rüya kişiye uyarı niteliğinde olup, sabırsız ve aceleci davranışlarını bırakması gerektiğini bildirir.

Rüyada Küçük Fare Yemek

Rüyada küçük fare yemek, kişinin içinde barındırdığı kazanma hırsı yüzünden harama meyil edeceğine işaret eder. Görülen bu rüya kötü davranış ve arkadaşlıklar edinmeye, hata ve yanlış yollara girmeye delalet eder.

Rüyada Küçük Fare Öldürmek

Rüyada küçük fare öldürmek, kişinin iş yaşamında rakip ve düşmanlarını bir bir saf dışı bırakacağına işaret eder. Görülen bu rüya hayrınıza gelişmelerin gerçekleşeceğine, yarınların maddi ve manevi anlamda huzur içinde olmasına yorumlanır.

Rüyada Küçük Fare Isırması

Rüyada küçük fare ısırması, kişinin önemsemediği, küçük gördüğü bir düşmanından beklenmeyen bir hamle görmesine işaret eder. Gördüğünüz bu rüya bu kişilere dikkat kesilmesi gerektiğine, vahim sonuçlar ile karşılaşılmak istenmiyor ise önlem alınması gerektiğini bildirir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.