escort alanya

Rüyada “ Kuduz Köpek ” Görmek

Kuduz Köpek
Rüyada kuduz köpek görmek neye delalet eder. Rüyada kuduz köpek görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada kuduz köpek görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Kuduz Köpek Görmek 

Rüyada kuduz köpek görmek; Kötülükler ile yorumlanır. Bu rüyayı gören kişilerin başına gelecek olan musibetleri, dertleri simgeleyen bir rüyadır. Gerçek hayatta sahip olduğunuz düşmanları simgelemektedir. Köpek tarafından rahatsız edilmeniz, düşmanlarınızın harekete geçtiğine, size zarar verebileceğine yorulmalıdır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

  1. Kübra can dedi ki:

    Hayırlı günler hocam kolay gelsin rüyamda kuduz bir köpeğin saldırısına uğradım köpek üstüme çıkarak beni ısırmaya çalışıyordu çok korkmuştum daha sonra babamın gelip beni kurtardığı nı gördüm yorum yaparsanız sevinirim iyi günler

    1. admin dedi ki:

      Hayırlı günler Kübra hanım rüyada kuduz köpek görmek, rüyayı gören kişinin rüyasına göre farklı şekillerde yorumlanır. Görmüş olduğunuz köpek size saldırmış fakat ısırmamış sa size art niyet besleyen kötü niyetli insanların olduğuna fakat amaçlarına ulaşamadıklarına işaret eder. Eğer rüyada birden fazla köpeğin saldırısını uğramış fakat saldırılarından kurtulmuş sanız size kötülük yapıp mağlup etmeye çalışan düşmanlarınıza karşı başarı sağladığınız anlamına gelir.