Rüyada “ Küf ” Görmek

Küf
Rüyada küf görmek, hayır içermeyip, kişinin elindekinin kıymetini bilmediğine, har vurup harman savurarak kendi kendini dibe itmesine işaret eder.

Rüyada küf görmek, hayır içermeyip, kişinin elindekinin kıymetini bilmediğine, har vurup harman savurarak kendi kendini dibe itmesine işaret eder. Görülen bu rüya gereksiz harcamaların yapıldığına, sahip olunan şeylere kıymet verilmediğini gösterir. Gören kişi için rızık kapılarının kapanmasına, şansızlık ve uğursuzluklar yaşayacağına delalet eder. Düş sahibi için maddi imkanlarının bir anda elinden kayıp gideceğine, gelir kapılarının bir bir kapanmasına rivayet edilir. Bolluğun sona ermesine, yapılan hatalı ve israfı davranışlar yüzünden elinde avucunda olanı kaybetmeye yorulur. Gördüğünüz bu rüyayı son derece dikkate alıp, yaşamınıza çeki düzen verilmesi gerektiği olarak uyarı babında bir rüyadır. Aynı zamanda hiç umulmayan yerlerden bela ve musibetler ile karşılaşmaya yorumlanmıştır. Rüyada küf görmek, ile ilgili farklı tabirler için makalemizin devamını okuyabilirsiniz. Konu ile alakalı rüyalarınızı yorumlanması için bizlere iletebilir, Değerli hocalarımızdan tabirini isteyebilirsiniz.

Rüyada Küf Görmek Diyanet Yorumu

Rüyada küf görmek diyanet yorumuna göre, yapılan iş yada kazanç sağlanan bir ekmek kapısına gereken önemin verilmediğine işaret eder. Rüya sahibinin vurdumduymaz ve sorumsuzlukları yüzünden kısmetinin kapanacağına, zorluk ve hayal kırıklıkları ile baş başa kalacağına delalet eder. Mali olarak problemli bir süreç yaşanacağına, elde olanın kıymetinin bilinmesi gerektiğini bildirir.

Rüyada Küf Yemek

Rüyada küf yemek, üzülüp dertlenmeye, acı bir haber almaya işaret eder. Keyfin ve neşenin kaçacağına, ruhi ve fiziki sıkıntılar ile karşı karşıya kalınacağını bildirir. Bazen de kişinin sağlık sorunları ile mücadele etmek zorunda kalması olarak da yorumlanmıştır.

Rüyada Küf Temizlemek

Rüyada küf temizlemek, yapılan hatadan dönmeye, geçmişteki olumsuzlukları tamamen geride bırakmaya işaret eder. Gördüğünüz bu rüya hasta için şifaya, borçlu için ferahlamaya tabir edilir. Aynı zamanda solan yüzünüzde tekrar güller açacağına rivayet edilir.

Rüyada Küf Kokusu Görmek

Rüyada küf kokusu görmek, duyulan kokunun aksine kişinin hayırlı bir yol tutacağına işaret eder. Gören kişi için sorunların biteceğine, huzur ve mutluluk içinde geçecek bir dönem olarak yorumlanır.

Rüyada Küflenmiş Peynir Görmek

Rüyada küflenmiş peynir görmek, güven duyulan, her sırrınıza vakıf birinden alınacak darbeye işaret eder. Duygusal ve fiziksel olarak boşluk içinde olmaya, insanlara karşı olan güveni kaybetmeye tabir edilir.

Rüyada Küflenmiş Ekmek Görmek

Rüyada küflenmiş ekmek görmek, kişinin illegal yollardan edindiği mal ve mülke tabir olunur. Haram kazanca, fayda görülmeyecek para ve gösterişe yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.