Rüyada “ Kül ” Görmek

Kül
Rüyada kül görmek neye delalet eder. Rüyada kül görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada kül görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Kül Görmek

Rüyada kül görmek;  haram malla yorumlanır. Rüyasında kül gördüğünü ve maşa ile karıştırdığını gören kimse devletten haksız olarak kazanç sağlar. Bu rüya aynı zaman da olumsuz olduğu kadar olumlu güzel şeylerinde yaşanmasına vesile olur. Rüyayı gören kişinin aile hayatında ve iş hayatında sürekli yaşadığı olaylar yüzünden tatsız tuzsuz günler geçirerek çevresindeki insanlardan soğuyacağına onlardan uzak sakin huzurlu bir hayat yaşayacağına, eğlence amaçlı gittiği bir ortamda çok mutlu olacağı bir kişiyle tanışıp hayatına renk katıp bu kişi sayesinde eski huzurunu mutluluğunu geri bulacağına yorumlanır.

Rüyada Kül Temizlemek

Rüyada kül temizlemek; rüyada kül temizlediğini görmek kişinin  hayal peşinde koşup olmayacak şeylere amin deyip elindeki mal varlığında kaybedeceğine, tabiri caizse çarşıya pirince giderken eldeki bulgurdan da olacağına hayal putperestliği yüzünden kendisi dışında ona yakın olan kişilere de maddi ve manevi anlamda zarar verdireceği ne yorumlanırken bu rüya aynı zaman da kişinin günahlarından bir bir arınıp temize çıkacağına, yaptığı hayırlı işlerle hak yolunda ilerleyip manevi huzuru yakalayacağına işaret eder.

Rüyada Kül Boşaltmak

Rüyada kül boşaltmak; rüya sahibinin maddi anlamda büyük kayıplar verip parasal anlamda ciddi sıkıntılar yaşayacağına, yaptığı tüm işlerde başarısız olup talihsizliklerden ve aksiliklerden kurtulamayacağına, yakın dostlarının isteği üzerine girdiği işte hüsrana uğrayıp hayal kırıklığı yaşayacağına ruhsal ve psikolojik anlamda ciddi anlamda zarar göreceğine  delalet eder.

Rüyada Kül Yemek

Rüyada kül yediğini görmek; rüya sahibinin hile ve fesatlık yaparak kazandığı haram mala işaret eder. Bu rüyayı gören kimseler kul hakkı yemekten çekinmeyen insanların sırtlarından geçinmeyi seven bu dünyada sadece kendi çıkarları uğruna yaşayan kötü niyetli kimselere yorumlanır. Rüyada kül yemek aynı zaman da haram ile helale öne vermeyen malının büyük kısmını haram yollarla kazanmış, dedikodu ve fesatlık yaparak insanların arasını açan kişilere delalet eder.

Rüyada Kül Süpürmek

Rüyada kül süpürmek; rüyayı gören kimsenin mutluluğunun hiç eksik olmayıp hanesinde her zaman sevincin ve mutluluğun daim olacağına, bolluk bereket içinde yaşayıp çevresindeki insanları da mutlu edeceğine, kişinin kazancının  büyük bölümünü hayır amaçlı ihtiyaç sahiplerine harcayacağına aynı zaman da ibadetine düşkün alnını secdeden kaldırmayan kişi olduğuna yorumlanır.

Rüyada Kül Toplamak

Rüyada kül toplamak; rüyada kül topladığını görmek; dünya malına fazla değer verip gereğinden fazla mal elde etmeye, gözü doymak bilmeyen, insanların kazançlarında gözü olan, sürekli para peşinde koşan bencil insanlara yorumlanır. Rüyada kül topladığını görmek aynı zaman da kişinin yeni  işe girip büyük kazançlar getirecek yatırımlar sağlayacağına bu yatırımlar  da kat kat büyüyerek servetine servet katacağına delalet eder.

Rüyada Kül Dökmek

Rüyada kül dökmek;  rüyada kül döktüğünü görmek rüyayı gören kişinin hayır amaçlı kesesinden bir miktar para çıkacağına, yaptığı bu hayrın  kişiye manevi huzur sağlayıp işlerinde ve özel hayatında gelecek olan kötülüklerden ve belalardan kurtulmasına vesile olacaktır. Bu rüyayı gören kimseler sadece bu dünyanın varlığına inanmayıp kendisine yetecek kadar dünya malını kazanıp geri kalan mal varlığını hayır amaçlı yoksul yardıma muhtaç insanlara dağıtan manevi huzura ermiş kişilerdir.

Rüyada Soba Külü Görmek

Rüyada soba külü görmek; kül görmekle aynı yorumu içerip haram yollarla elde edilmiş mala, haksız kazançlar elde etmeye, kul hakkı yeyip insanlar arasında dışlanmaya yorumlanır. Rüyada soba külü görmek aynı zaman da kaybettikten sonra umduğu galibiyete, sıkıntıya düşerek beklediği iyiliğe, cefa ile birlikte ümit ettiği başarıya, sıkıntıları aşarak ümit ettiği mülke işaret eder.

Rüyada Sigara Külü Görmek

Rüyada sigara külü görmek; kişinin ahlaken bozulacağına, kötü yollara saracağına, sıkıntılar yaşayacağına, itibar kaybedeceğine, çevresinde ciddi eleştirilere maruz kalacağına ve ailesini üzeceğine dalalet eder. Rüyada görülen sigara külü aynı zaman da kötülüklere, başınızın dertten kurtulmayacağına, yaptığınız tüm işlerde hüsrana uğruyacağınıza  yorumlanır.

Rüyada Kül Görmenin Psikolojik Anlamı

Rüyada görülen kül sembolü farklı şekillerde yorumlanmıştır. Gerçek hayattaki anlamıyla birebir aynı yorumu içeren kül rüyasını sizle için sitemizde ayrıntılı bir şekilde dile getirdik. Kül sembolü içeren  tüm rüyalarınızın yorumlarınızı sayfamızda paylaşabilir aynı gün içinde yorumlarınızın cevabına ulaşabilirsiniz. Rüyada kül görmek haram mala ve haksız yollara elde edilmiş kazançlara yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.