Rüyada “ Küllük ” Görmek

Küllük
Rüyada küllük görmek neye delalet eder. Rüyada küllük görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada küllük görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Küllük Görmek

Rüyada küllük görmek; hayra, şansa ve kısmete yorumlanır. Rüya sahibinin şansının ve kısmetinin açılacağına iş hayatında yaşadığı sıkıntılı günlerin son bulup feraha kavuşacağına, aldığı kararlar ve yaptığı bütün işlerde başarılara imza atacağına her zaman için saygınlığını koruyacağına işaret eder. Rüyada küllük ya da cam küllük görmek kişinin aynı zamanda dini inancının fazlalığına kendini Allah yolunda adamaya alnını secdeden kaldırmamaya iyi niyetli temiz kalpli insana yorumlanır.

Rüyada Cam Küllük Görmek

Rüyada cam küllük görmek; rüyayı gören kimsenin iş hayatında ve özel hayatında mantığıyla değil hisleriyle hareket ettiğine bu sebepten dolayı gerek iş hayatında gerekse özel hayatında bir den çok maddi ve manevi anlamda sıkıntılar çekip pişman olacağı şeyler yapacağına işaret eder. Rüyada görülen cam küllük başka bir değişle düşmana, zorluklarla mücadele etmeye, aldığı kararların arkasında olmaya, çok yakın birinden maddi destek almaya ve gelecek olan kısmetleri yorumlanır.

Rüyada Altın Küllük Görmek

Rüyada altın küllük görmek; bolluk ve berekete, şansa, kısmete, birde fazla hayırlı işlere vesile olmaya, çok sevdiğiniz bir yakınınızla karşılaşmaya, hayırlı müjdeli haber almaya yorumlanır. Rüyada altın küllük görmek bazen de kadın ya da erkek fark etmeksizin hayırlı olan şeylere delalet eder. Rüya sahibi herkes tarafından sevilen ve saygı gören kişidir ama en çok da hayat arkadaşı olacak kişiden hayır görecektir.

Rüyada Kırık Kül Tablası Görmek

Rüyada kırık kül tablası görmek; rüyayı gören kimsenin işlerinin bir anda alt üst olup iflasa sürükleneceğine ciddi anlamda maddi kazanç kaybedeceğine, işlerinde bir türlü istediği başarıyı elde edemeyeceğine, ortaya koyduğu projeleri gerçekleştiremeyeceğine ve ciddi anlamda sağlık sorunları yaşayacağına işaret eder. Rüyada görülen kırık kül tablası aynı zaman da hane içinde sevdiğiniz birini kaybedeceğinizi, üzülüp bunalıma gireceğinize yorumlanır.

Rüyada Kül Tablası Görmek

Rüyada kül tablası görmek; rüyayı gören kimsenin iş  hayatında bir den çok başarılı işlere imza atacağına, yaptığı işlerde büyük başarılar elde edeceğine, ailesiyle olan kırgınlıkların son bulup kısa süreli eğlence amaçlı tatile çıkacağına aynı zaman da çevresinde ona yakın olan insanların yaptıkları dedikodular ve rahatsız edici tavırları yüzünden belli bir süre üzüleceğine yorumlanır. Rüyada kül tablası görmek başka bir değişle mağlubiyetten sonra düşlediği kazanca, kaybettikten sonra elde ettiği toplu paraya, manevi yükü bulunan birinden uzaklaşılacağı na, zorluklarla mücadele ederek kazandığı mevkiye, uğraş vererek umduğu galibiyete işaret eder.

Rüyada Küllük Kırmak

Rüyada küllük kırmak; hayal kırıkları yaşamaya, hane içinde tartışmalara, ayrılıklar yaşanmasına, maddi ve manevi kayıplar yaşamaya, üzüntü verecek işler yapmaya, yaptığı işlerde başarılar elde etmek yerine olan mal varlıklarını da kaybetmeye ve hane içinde ayrılıkların yaşanmasına yorumlanır. Rüyada küllük kırmak aynı zaman da rüyayı gören kimsenin aile hayatında çok büyük tartışmalar gerçekleştirileceğine ve uzun bir süre boyunca herhangi bir başarı elde edilemeyeceğine delalet eder.

Rüyada Kül Tablası Kırmak

Rüyada kül tablası kırmak; İş hayatında bazı büyük sorunların yaşanacağına, çok üzücü ve sıkıntı verici olayların gerçekleşeceğine ve maddi zararlara uğratacağına yorumlanır. Rüyada kül tablası kırmak başka bir değişle üzerinizde ki sıkıntı ve sorunlardan kurtulmaya, feraha ermeye, maddi sorunların son bulmasına, iş hayatında mevki ve makam yönünden yükselmeye, sadaka verip ihtiyaç sahibi kimselere maddi olarak yardım etmeye yorumlanır.

Rüyada Küllük Almak

Rüyada küllük almak; rüya sahibinin iş hayatında çok başarılı işlere imza atıp kariyer anlamında yükseleceğine, aldığı kararlar ve attığı adımlarda her zaman için işlerinin rast gidip başarılar elde edeceğine, iyi niyetliliği ve temiz kalpliliği sayesinde gerek iş hayatında gerekse özel hayatında çevresinde ki insanlar tarafından saygı duyulup sevileceğine, yakın zamanda karşısına çıkacak olan hayırlı kısmetiyle dünya evine gireceğine yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

  1. Aslı gorgun dedi ki:

    Merhaba hocam hayırlı günler hocam rüyamda küllük olan bir yere basıp geçiyordum bastığım yerlerden yoğun şekilde tozlar çıkıyor değişik sesler duymaya başlıyordum rüyamı yorumlarmısınız.

    1. admin dedi ki:

      Hayırlı günler Aslı hanım rüyanız hayır olsun rüyada küle basmak; haram malla yorumlanır. Rüyasında kül gördüğünü ve maşa ile karıştırdığını gören kimse devletten haksız olarak kazanç sağlar.