Rüyada “ Kumaş ” Görmek

Kumaş
Rüyada kumaş görmek neye delalet eder. Rüyada kumaş görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada kumaş görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Kumaş Görmek

Rüyada kumaş görmek; rüyada kumaş gören kişi bazı yanlış kararlar alacak ve bunun ceremesini çekecek demektir. Sıkıntı, zorluk ve zahmet anlamına gelirken öte yandan da üzücü haberler alarak, kederlenmeye ve dertlenmeye tabir edilir. Rüya sahibi bir süre sancılı ve sıkıntılı günler geçirecek demektir. Rüyada parlak, kaliteli ve güzel kumaş görmek hayırlı haberler almaya ve mutlu olmaya, kötü, adi ve yıpranmış kumaş görmek ise rüya sahibinin yaptıkları nedeni ile çevresince kınandığına tabir edilir.

Rüyada Kumaş Görmek Psikolojik Yorumu

Rüyada kumaş  görmek psikolojik yorumu olarak bir çok farklı tabir ve yorumlarda bulunulmuştur. Rüyada kumaş  görmek psikolojik rüya yorumlarında çok samimi dostluklar kuracağınıza hatta sahip olduğunuzu dostunuzun sizi bir ömür menfaatsiz bir şekilde size karşı sahiplenici bir tavır ile arkadaşlığınızın süreceğine yorumlanır. Rüyada kumaş  görmek psikolojik yorum olarak rüya sahibinin aklında ve kalbinde kuran olmasını istediği için bu rüyaları gördüğüne işarettir. Allah’ın izni ile aklında ve kalbinde arzu ettiği tüm muradının gerçekleşeceğine de delalet eder.

Rüyada Kumaş Görmek Olumlu Yorumları

Rüyada kumaş  görmek olumlu yorumu hakka riayet eden sevilen ve sayılan dostlarınızın olacağına haram maldan kaçınacağınız yorumlanır. Rüyada kumaş  görmek maddi ve manevi hayatınızda değişikliklerin olacağına haram maldan sakınacağınızı halk arasında sevilen sayılan ve hürmet gören birisi olarak yer alacağınıza işaret eder.

Rüyada Kumaş Görmek Olumsuz Yorumları

Rüyada kumaş görmek olumsuz yorumu ise çevrenizde size düşmanlık eden sinsi kişilerin olduğuna ve bu kişilerin sizi en zayıf en mecalsiz durumlarınızda size zarar vermek istediklerine yorumlanır. Rüyada kumaş  görmek olumsuz rüya yorumlarında rüya sahibinin haksız elde ettiği kazanca ve mala işaret eder. Bu rüyanın yorumunda rüya sahibinin duyduğu vicdani rahatsızlıklarının olduğuna işaret eder.

Rüyada İpek Kumaş Görmek

Rüyada ipek kumaş görmek; güvenli yaşamaya, memuriyette mevkiye yükseleceğine, sözlerin tutulacağına, bol kazanca, külfetsiz kazanılan ziynete, içten davranan yaşlı tanıdığa, getirisi yüksek işler ile meşgul olacağına, hüner sahibi bir kimseye, vefakar evlada, kazançlı yarınlara, huzura ermeye delalettir. Olumsuz yorum olarak fenalığını göstermeyen yabancıya, kötülük görmeye, değer kaybetmeye yorumlanır.

Rüyada Kumaş Topları Görmek

Rüyada kumaş topları görmek; rüyayı gören kimsenin iş amaçlı kısa süreli ailesinden, sevdiklerinden ayrı hayat yaşayıp farklı ortamlarda bulunacağına, yakın zaman da sevinçli bir haber alıp hayatının bir anda değişeceğine, başarılıları sayesinde kısa zaman da kendini göstererek kariyer olarak yükseleceğine yorumlanır. Rüyada görülen kumaş topları aynı zaman da sizi bekleyen zorlu sınava, maddi sıkıntılara işaret eder.

Rüyada Kumaş Parçası Görmek

Rüyada kumaş parçası görmek; bir kimsenin rüyada bir top kumaş parçası düzdüğünü yahut satın aldığını veya bir yerden kendisine hediye edildiğini görmesi, yakın olmayan bir yere yolculuk yapacak demektir. Rüyada görülen kumaş parçası başka bir değişle dini duyguları istismar etmeye, günah işlemeye, kul hakkı yemeye yorumlanır.

Rüyada Kumaş Dükkanı Görmek

Rüyada kumaş dükkanı görmek; farklı şekillerde dile getirilir görülen dükkan temiz ve güzel ise hayra ve bolluğa işaret eder. Rüyada görülen dükkan eski yıkık dökük pisse maddi ve manevi anlamda sıkıntılara, hastalıklara ve kötülüklere yorumlanır. Ünlü rüya alimimiz Caferi Sadıka göre rüyada kumaş dükkanı görmek; altı ayrı şekilde tabir edilir; bunlar  Eş  zevce, güzel geçim şartları, yüksek makam mevki, itibar, İyi ve hayırlı işler,  başarı, zafer, yüksekliktir.

Rüyada Kumaş Kesmek

Rüyada kumaş kesmek; rüyayı gören kimsenin çok sinirleneceği, köpüreceği bir sorunla karşı karşıya kalıp sebepsiz yere öfkeleneceğine yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler çabuk sinirlenen çevresindeki olaylardan çabuk etkilenen, kendini kontrol altında tutamayan agresif yapıya sahip kişilere işaret eder.

Rüyada Kumaş Dikmek

Rüyada kumaş diktiğini görmek; hayatı ters giden, yaptığı her işte olumsuz sonuçlarla karşı karşıya kalan kişinin yakın zaman da alacağı bir haberle talihsizliklerinden kurtulup hayatının normale döneceğine, maddi anlamda bolluğa berekete erip istediği arzuladığı tüm hayallerine tek tek kavuşacağına, kişinin hayırlı bir kısmetiyle dünya evine girip güzel bir evlilik hayatı sürdüreceğine yorumlanır.

Rüyada Kumaş Almak

Rüyada kumaş aldığını görmek; mutluluk ve saadet anlamına gelir. Rüyayı gören kimsenin hayatının her köşesinde şansının ve kısmetinin açık olup isteklerine tek tek kavuşacağına, kazancının her daim bol olup aldığı her işi başarıyla yerine getireceğine, kar getiren işlerin yanı sıra manevi hayata da büyük önem verip malının beli bölümünü hayır amaçlı ihtiyaç sahiplerine harcayacağına, ibadete önem verip alnını secdeden kaldırmayacağına işaret edilir.

Rüyada Kumaş Görmenin Psikolojik Anlamı

Rüyada kumaş görmenin birden fazla şekilde farklı yorumları vardır. Gerçek hayattaki anlamıyla birebir aynı yorumu içeren kumaş rüyasını sizler için sitemizde ayrıntılı bir şekilde dile getirdik. Kumaş  sembolü içeren  tüm rüyalarınızın yorumlarınızı sayfamızda paylaşabilir aynı gün içinde yorumlarınızın cevabına ulaşabilirsiniz. Rüyada kumaş görmek ya da kumaş kesmek; hayırlı haberler almaya ve mutlu olmaya, kötü, adi ve yıpranmış kumaş görmek ise rüya sahibinin yaptıkları nedeni ile çevresince kınandığına tabir edilir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.