Rüyada “ Kumbara ” Görmek

Kumbara
Rüyada kumbara görmek neye delalet eder. Rüyada kumbara görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada kumbara görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Kumbara Görmek

Rüyada kumbara görmek; rüyayı gören kişinin, iş hayatında yapacağı hatalardan, acemiliğinden ve şanssızlığından ötürü çok büyük miktarda para ve mal kaybına uğrayacağına ve bu yüzden aile hayatında tartışmaların ve kavgaların meydana geleceğine delalet eder. Rüyada görülen kumbara aynı zaman da kişinin büyük bir sıkıntıya düşeceğine, amansız bir hastalığa yakalanacağına, çevresinde ki insanlardan kaçıp kendini onlardan uzak tutacağına, eski sağlıklı güzel günlerinden eser kalmayacağına yorumlanır.

Rüyada Kumbarada Bozuk Para Görmek

Rüyada kumbarada bozuk para görmek; rüyayı gören kimsenin iş hayatında sevdiği maddi sıkıntıya düşmüş bir yakınına ciddi anlamda destek çıkıp kişinin maddi ve manevi anlamda refaha ermesini sağlayacaktır. Bu rüyayı gören kimseler genel olarak yardım sever, kul hakkı yemeyen dara düşmüş yoksul insanların yanında olan ailesi ve çevresi tarafından çok sevilip saygı duyulan kişiye yorumlanır.

Rüyada Para Dolu Kumbara Görmek

Rüyada para dolu kumbara görmek; rüyayı gören kimsenin kazancının artıp maddi anlamda rahata ereceğine, hayırlı kısmetli bir işe vesile olacağına, aldığı bir işi layıkıyla yerine getireceğine, insanların dedikoducu konuşmalarından uzak kendi dünyasında Allah’ın buyruklarını yerine getirip, secdeye ereceğine yorumlanır.

Rüyada Kumbaraya Para Atmak

Rüyada kumbaraya para atmak; rüyayı gören kimsenin hayatta yaptığı her işten ders çıkararak adım atmasına, iş hayatında yaptığı işlerle pişerek olgunlaşacağına, zaman la çömezliğin i geride bırakıp usta hale gelip büyük başarılı çalışmalar elde edeceğine yorumlanır. Rüyada kumbaraya para atmak aynı zaman da kişinin kısmetinin çok açık olup şansının her konuda olacağına, maddi ve manevi anlamda gerekse hanesinde bolluğun ve bereketin hiç eksilmeyeceğini işaret eder.

Rüyada Kumbaradan Para Almak

Rüyada kumbaradan para almak; rüyayı gören kimsenin sebepsiz bir sorun yüzünden çok sevdiği bir arkadaşıyla aralarında anlaşmazlıkların ve sorunların çıkacağına bu sorunlar yüzünden belli bir süre aralarında kırgınlıkların ve küslüklerin yaşanacağına fakat en kısa zaman da tüm sorunların çözülüp kırgınlıkların son bulacağına yorumlanır.

Rüyada Kumbarayı Açmak

Rüyada kumbarayı açmak; rüya sahibinin yaptığı bir işte yakın bir dostu arkadaşı tarafından yanlış anlaşılıp suçlanacağına, fakat yaptığı işin hayır getiren iyiliği simgeleyen bir iş olması ve ihtiyaç sahibi kimselere yardım maksatlı olmasının arkadaşı tarafından anlaşılmasından sonra kırgınlıkların son bulup eski güzel ikili muhabbetlere dönülecektir.

Rüyada Kumbara Hediye Almak

Rüyada kumbara hediye almak; rüyayı gören kimsenin çok sevdiği değer verdiği bir yakınından güzel manevi değeri yüksek olan bir hediye alacağına, ya da kısa süreli iş amaçlı değerli bir eşyasını bir yakınına emanet edeceğine yorumlanır. Rüyada kumbara hediye aldığını görmek aynı zaman da Allah’ın sevgili kulu olan, maneviyata düşkün, zamanının büyük bir bölümünü ibadetle geçiren saf temiz kalpli insanlara yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.