Rüyada “ Küpe ” Görmek

Küpe
Rüyada küpe görmek neye delalet eder. Rüyada küpe görmenin mescit anlamı nedir. Rüyada küpe görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Küpe Görmek

Rüyada küpe görmek, rüyada küpe görmek genel anlamda hayır ve kısmeti içerir. Rüyada küpe gören kimse başarması çok zor olan bir işe girecek ve bu işte başarılı bir sonuç elde edecektir. Rüyada eşinin küpesini taktığını görmek işlerinizin her zaman kinden daha çok artacağına kazancınızın iki kat artacağına işaret eder. Rüyada bebek bekleyen bir annenin küpe taktığını görmesi erkek bir evlat dünyaya getireceğine, erkek küçük bir çocuğun kulağına küpe taktığını görmesi ilerde büyük işlere imza atacağına, kız çocuğunun küpe taktığını görmesi hayırlı bir kısmete yöneleceğine yetişkin bir erkek çocuğun kulağına küpe takması ise düşünmeden, muhakeme edilmeden yapılacak bir iş sonunda mahcup olmaya işaret eder.

Rüyada Küpe Takmak

Rüyada küpe takmak, rüyada küpe takmış olmak yeni iş fırsatları yakalamak anlamına da gelmektedir. Rüya sahibinin iş hayatında yaptığı işlerle yükselip, maddi ve manevi anlamda bolluğa ereceğine, ailesiyle birlikte eğlenceli günler geçireceğine, karşısına çıkacak olan hayırlı bir kısmetiyle dünya evine gireceğine, çevresi tarafından saygınlığının artacağına yorumlanır.

Rüyada Altın Küpe Görmek

Rüyada altın küpe görmek, rüyada altın küpe görülmesi hayra yorumlanır. Altın küpe gören bir kimse ileride büyük bir din adamı olacaktır. Rüyada altın küpe görmek, kişinin geçmişte yapmış olduğu tüm kötülükleri geride bırakacağına, kendisine yepyeni temiz bir hayat kurup karşısına çıkacak olan hayırlı bir kısmetiyle evleneceğine, kendisine yönelen iş teklifini geri çevirmeyip parasal yükü çok olan bir işe gireceğine işaret eder.

Rüyada Gümüş Küpe Görmek

Rüyada gümüş küpe görmek, rüyada gümüş küpe taktığını görmek eğer küpe sade ve düz bir küp eyse rüya sahibinin çocuğu bir sanatçı olacak demektir.Rüyada gümüş küpe görmek, çocuğunuzun gelecekte güzel bir mesleğe sahip olacağınıza işaret eder. Rüya sahibinin çok hoşuna gidecek sözler duymasına delalet eder. Büyük bir jestle karşılaşabilir ya da güzel bir iltifat alabilir.

Rüyada Küpe Bulmak

Rüyada küpe bulmak, rüya sahibinin makam sahibi olmasına, dünya nimetlerinden yararlanmasına, kazandığı paranın bir miktarının ihtiyaç sahibi insanlara vermesine, rüya bazen de kişinin hayırlı bir ilim öğrenmesine, kendisine faydası olmayan her türlü işi ve kişiyi terk ederek yeni bir başlangıç yapmasına, iş hayatında bir takım değişikliklere, özellikle kadınlar için evliliğe işaret eder. Rüyada küpe bulmak aynı zaman da yüklü bir mirasa konacağına, ailesini bir ömür mutlu huzurlu yaşatacağına yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.