escort alanya

Rüyada “ Kura ” Görmek

Kura
Rüyada kura görmek neye delalet eder. Rüyada kura görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada kura görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Kura Görmek

Rüyada kura görmek; Rüyada kura çektiğinizi görmek huzursuz olacağınıza ve bir işten sıyrılabilmek için çaba sarf ettiğinize, kura çekip kuranın size çıktığını görmeniz var olan borçlardan halas olacağınıza delalet eder.

Rüyada Kura Görmek Psikolojik Yorumu

Rüyada kura psikolojik yorumu bu tarz rüya gören rüya sahiplerinin geçmiş yaşantılarında olan sıkıntı ve üzüntülerden dolayı haksız yere elde edilen kazanç yada herhangi bir malın onlar için hakkı oldukları inancına varmaları fakat ilerleyen zamanlarda vicdani rahatsızlık duyup pişman olmalarına yorumlanır.

Rüyada Kura Görmek Olumlu Yorumları

Rüyada kura yorumları haksız yere elde edilen kazanç yada ganimetin sizi vicdani olarak rahatsız edeceği ve yaşadığınız maddi ve manevi sıkıntılarınızdan aldığınız bu ders ile bir daha kul hakkına girmeyeceğiniz yorumlanır.

Rüyada Kura Görmek Olumsuz Yorumları

Rüyada kura  olumsuz yorumları maddi ve manevi rızkınızı açık olduğuna fakat kazançlarınız helal yol ile değil haram yol ile elde edeceğinize kazandığınız paranın yada elde ettiğiniz mülkün size hayırdan ziyade şer getireceğine işaret eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.