Rüyada “ Kuraklık ” Görmek

Kuraklık
Rüyada kuraklık görmek neye delalet eder. Rüyada kuraklık görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada kuraklık görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Kuraklık Görmek

Rüyada kuraklık görmek; Ümit kesilen bir şeyin gerçekleşmesine, üzüntüden sonra sevince, rızk ve berekete; Susuzluktan kurumuş bir yer görmek korkudan emin olmaya delalet eder. Rüyada kuraklık görmek korkudan emin olmaya işarettir. Bir kimsenin rüyada kuraklıktan dolayı hasta olduğunu görmesi, o sahsın Allah (C.C.)’in rızasının dışında malini sarf etmesine, halktan para alıp harcamasına ve borcunu ödemediği için de, üzerine Allah (C.C.)’in azabının ineceğine  işarettir.

Rüyada Kuraklık Görmek Psikolojik Yorumu

Rüyada kuraklık psikolojik yorumu bu tarz rüya gören rüya sahiplerinin geçmiş yaşantılarında olan sıkıntı ve üzüntülerden dolayı haksız yere elde edilen kazanç yada herhangi bir malın onlar için hakkı oldukları inancına varmaları fakat ilerleyen zamanlarda vicdani rahatsızlık duyup pişman olmalarına yorumlanır.

Rüyada Kuraklık Görmek Olumlu Yorumları

Rüyada kuraklık yorumları haksız yere elde edilen kazanç yada ganimetin sizi vicdani olarak rahatsız edeceği ve yaşadığınız maddi ve manevi sıkıntılarınızdan aldığınız bu ders ile bir daha kul hakkına girmeyeceğiniz yorumlanır.

Rüyada Kuraklık Görmek Olumsuz Yorumları

Rüyada kuraklık olumsuz yorumları maddi ve manevi rızkınızı açık olduğuna fakat kazançlarınız helal yol ile değil haram yol ile elde edeceğinize kazandığınız paranın yada elde ettiğiniz mülkün size hayırdan ziyade şer getireceğine işaret eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.