Rüyada “ Kuranı Kerim ” Görmek

Kuranı Kerim
Rüyada kuran-ı kerim görmek ve okumak rüya sahibinin dertlerinden ve sıkıntılarından kurtulduğuna ve ilminin genişlediğine yorumlanır.

Rüyada Kuranı Kerim Okuduğunu Görmek; Rüyada kuranı kerim okumak  görülen en güzel rüyaların birisidir.Rüyada kuranı kerim okuduğunu gören rüya sahibinin manevi ufku açılacak ve ilim erkan sahibi olacağına ve işlerinde bütün bağlarının açılacağına ve hem maddi hem manevi sıkıntılarından kurtulacağına yorumlanır.Rüyada kuranı kerim gören kişinin ufku genişler ve yaptığı tüm hataların affı olduğu ve bağışlandığına yorumlanır.

Rüyada Kuranı Kerim Görmek; Rüyada kuranı kerim görmek rüya sahibinin hatalarından ve günahlarından arınacağı ve üzerinde bulunan tüm bereketsizliklerimizin kalkacağına yorumlanır. Rüyada kuranı kerim görmek hayra yorulur ve rüya sahibinin yaşantısının yani hayatının değişeceğine manevi bir huzur bulacağına da işaret eder.

Rüyada Kuran-ı Hatmetmek; Rüyada kuranı hatmetmek rüya sahibinin bulunduğu yani etmiş olduğu niyetin gerçekleşeceğine delalet eder.Rüyasında hatme yapan kişi bulunduğu tüm hastalıklara şifa bulacağına hayatının güzelleşeceğine ve tüm sıkıntılardan kurtulup şifaya kavuşacağına yorumlanır.

Rüyada Kuran’dan Sureler Okumak; Rüyada kurandan sureler okumak rüya sahibinin okuduğu sureye göre yorumlanır ki bu rüyada rüya sahibinin bir niyeti ve ameli olduğuna da işaret eder.Rüyada fatiha suresini okuduğunu görmek rüya sahibinin rızkının ve bereketinin genişleyeceğine delalet eder.Rüyada bakara suresi okumak rüya sahibinin ilim ve irfan yönünde ilerleyeceğine ve ilminin genişleyeceğine delalet eder.Rüyada Nisa suresini okumak rüya sahibin kısmetinin açılacağı ve bekar ise evleneceğine yorumlanır.Rüyada maide suresini okumak rüya sahibinin çevresinde maddi ve manevi sıkıntıları olan birilerine yardımcı olacağına yorumlanır.Rüyada Yusuf suresini okumak rüya sahibinin akrabalarının içinde düşmanlık edenlerin olduğu ve dualar ile bu düşmanlığı yok edeceğine yorumlanır.

Kuran-ı Kerim’de Rüya Tabirlerinin Yeri ve Önemi

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.