Rüyada “ Kurban Bayramı ” Görmek

Kurban Bayramı
Rüyada kurban bayramı görmek neye delalet eder. Rüyada kurban bayramı görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada kurban bayramı görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun

Rüyada Kurban Bayramı Görmek

Rüyada kurban bayramı görmek; Helak olmaktan kurtulmaya, geçmiş bir sevinci yeniden yaşamaya, borçtan ve hapisten kurtulmaya delalet eder. Rüyasında Kurban bayramı gören kişi için geride kalmış bir sevincin geri gelmesine, isteğe ve her türlü tehlikeden kurtuluşa yorumlanır. Kendisini Kurban bayramında görürse, eğer bu kişi hapiste ise kurtulacağına, borcu varsa borcunun ödeneceğine yorumlanır.

Rüyada Kurban Bayramı Görmek Psikolojik Yorumu

Rüyada kurban bayramı psikolojik yorumu bu tarz rüya gören rüya sahiplerinin geçmiş yaşantılarında olan sıkıntı ve üzüntülerden dolayı haksız yere elde edilen kazanç yada herhangi bir malın onlar için hakkı oldukları inancına varmaları fakat ilerleyen zamanlarda vicdani rahatsızlık duyup pişman olmalarına yorumlanır.

Rüyada Kurban Bayramı Görmek Olumlu Yorumları

Rüyada kurban bayramı yorumları haksız yere elde edilen kazanç yada ganimetin sizi vicdani olarak rahatsız edeceği ve yaşadığınız maddi ve manevi sıkıntılarınızdan aldığınız bu ders ile bir daha kul hakkına girmeyeceğiniz yorumlanır.

Rüyada Kurban Bayramı Görmek Olumsuz Yorumları

Rüyada kurban bayramı olumsuz yorumları maddi ve manevi rızkınızı açık olduğuna fakat kazançlarınız helal yol ile değil haram yol ile elde edeceğinize kazandığınız paranın yada elde ettiğiniz mülkün size hayırdan ziyade şer getireceğine işaret eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

 1. Erdinç Arın dedi ki:

  İyi akşamlar rüyamda kurban bayramın da ailemle birlikte uzun yolculuğa çıkmıştık gittiğimiz yerde yaşlı bir teyzenin bana el açarak yardım istediğini gördüm teyzeye sadaka verdiğimde gece annemi rüyamda gördüm uzun zamandır mezarını ziyaret etmiyordum gördüğüm teyze bana bir işaret mi ne yapmam gerektiğini açıklarmısınız teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Rüyanız hayır olsun Erdinç bey görmüş olduğunuz rüya annenize yapmış olduğunuz vefa lığı işaret eden en güzel rüyadır en yakın zaman da annenizin kabrini ziyaret etmeniz gerektiği ve onun adına kuran okutmanız gerektiğini gösterir.

 2. Melike yurt dedi ki:

  Merhaba rüyamda kurban kesilirken içinden yavrusunun çıktığını gördüm kime sorduysam başıma bir kötülük müsubet bulaşacağını söyledi rüyamı yorumlarmısınız.

  1. admin dedi ki:

   Rüyanız hayır olsun Melike hanım Yüce mevlanın yarattığı bir canlının içinde kanında yaşam bulan bir yavrusu varken onu kesmek yapılabilecek en günahkar iştir. Bunu yapan her kim hem bu dünyada hem de ahir hayatta Allah’ın gazabına uğrar. Sizin rüyanız her ne kadar kötülüğe işaret etmiş olsa da yapan kendiniz olmadığınızın için bu kötülüğe tabi olmazsınız.

 3. Süleyman Kızgın dedi ki:

  İyi günler alkol kullanan biriyim hiç bir bayramda ara vermeksizin rüyamda kalabalık bir ortamda kesilen kurbanın etiyle alkol aldığımı gördüm eti yedikten belli zaman sonra ağzımdan et parçaları kanla beraber geri boşaldı rüyam karışık olduğu için bir anlam çıkaramadım rüyamı yorumlarmısınız iyi günler.

  1. admin dedi ki:

   İyi akşamlar Süleyman bey rüyanız hayır olsun Allahın günah sayarak haram bildiği şeyleri yapmak en büyük günahlardan biridir. Görmüş olduğunuz rüya sizi yapmış olduğunu hatalardan dolayı size işaret olacak en güzel rüyadır. Sizin iç,in en büyük kurtuluş bir an önce geçmişinizi silip kendinize temiz yeni bir sayfa açmanızdır.