Rüyada “ Kurban Kanı ” Görmek

Kurban Kanı
Rüyada kurban kanı görmek, kişinin bir adağını, birini verdiği sözü yada bir konu hakkında verdiği yemini yerine getireceğine tabir edilir.

Rüyada kurban kanı görmek, kişinin bir adağını, birini verdiği sözü yada bir konu hakkında verdiği yemini yerine getireceğine tabir edilir. Gören kişinin geçmişinden kalan, gerçekleşmesi için ahitte bulunduğu bir işi tamamlamasına işaret eder. Dinde takva sahibi olmaya, insanlar arasında mevki, makam ve itibar sahibi olduğunu bildirir. Rüya sahibinin sözüne olan güvenilirliğine, her türlü kötülükten uzak ve emin bir kişiliğe sahip olduğuna yorulur. Adil ve adalet sahibi bir yaşam sürdüğüne, kimseyi ayırt etmeden hakkı gözeterek karar veren biri olduğuna delalet eder. Gördüğünüz bu rüya yapılan hayır ve güzelliklerde Allah rızasını gözettiğinizi, haramdan uzak durduğunuza yorumlanır. Aynı zamanda temiz ahlaklı, alın teri ile geçimini sağlayan, her türlü art niyetli nazarlardan korunan biri olmaya yorumlanmıştır. Rüyada kurban kanı görmek, ile ilgili farklı tabirler için makalemizin devamını okuyabilirsiniz. Konu ile alakalı rüyalarınızı bizlere yorum bölümünden iletebilirsiniz.

Rüyada Kurban Kanı Görmek İslami

Rüyada kurban kanı görmek islami yorumuna göre, rüya sahibinin rahmet ve berekete nail olacağına işaret eder. Verilen sözün gerçekleştirilmesine, sorumlulukların layı ki ile yerine getirileceğine delalet eder. Bazen de bozulan işlerin Allah’ın izni ve inayeti ile tekrar düzeleceğine, eski ferah günlerine döneceğine rivayet edilir. Bir başka ifadeye göre ise, kişinin düşmanlarına üstün geleceğine, güç sahibi olmaya yorumlanır.

Rüyada Kurban Kanı İçmek

Rüyada kurban kanı içmek, iyi niyetle başlanılan bir yolda kötülüğe meyil etmeye yorumlanır. Gören kişilerin dünya malına heveslenmesine, nefsinin isteklerine ayak uydurmasına tabir edilmiştir. Uyarı niteliğinde bir rüya olup, kişinin ziyana uğrayanlardan olmaması için tövbe edip, yanlış davranışlarını bırakması gerektiğini bildirir.

Rüyada Kurban Kanı Görüp Bayılmak

Rüyada kurban kanı görüp bayılmak, hoş tabirler içermeyen bu rüya iman zayıflığına, dinde yanılgıya düşmeye işaret eder. Elden çıkacak mal olarak da tabir olunan bu rüya, günaha girmeye, hak yolundan uzaklaşmaya ve yaşanılan sıkıntıların kişinin aile düzenini de rivayet edilir.

Rüyada Adak Kanı Görmek

Rüyada adak kanı görmek, verilen sözün yada emanetin yerine getirilmesi gerektiğine işaret eder. Bazı durumlarda ise, birinden görülecek hayra, günaha girmekten korkmaya ve haramdan uzak kalmaya yorumlanmıştır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.