Rüyada “ Kürek ” Görmek

Kürek
Rüyada kürek görmek hayra sevince, mal varlığına işaret eder. Rüyada kürek sallamak yada kürek çekmek iş hayatında beklenmedik bir anda büyük servete konacağınıza işaret eder.

Rüyada Kürek Görmek

Rüyada kürek görmek; rüya sahibine maddi ve manevi anlamda her konuda yardım edecek vefalı bir dosta arkadaşa işaret eder. Bu dost rüya sahibi için çok hayırlı olup her derdine koşan en zor anında bile hep onun yanında olan kişiyi yalnız bırakmayan bir kişiyi simgeler. Rüyada kürek görmek, rahatlık ve hafiflik anlamına gelir. Rüya sahibi için hayatın daha kolay hale gelmesine, malının ve parasının çok çalışması karşılığında çoğalmasına işaret eder.

Rüyada Kürek Sapı Görmek

Rüyada kürek sapı görmek; rüya sahibi için yeni bir şans kısmet olarak yorumlanır. Kişinin içinde bulunduğu sıkıntılarından kurtulup normal hayata dönebileceği bir fırsat bulabileceğine karşısına çıkan her türlü şansı değerlendireceğine kısmet kapılarının açıldığı gibi hayırlı bir eşe de sahip olacağına da işaret eder.Bu rüyayı gören kimseler rahat nefes alabilecek ileriye dönük sağlam adımlar atıp hem kendini hem de ailesini maddi ve manevi anlamda garantiye alacaktır.

Rüyada Kürek Sallamak

Rüyada kürek sallamak; rüya sahibinin işi ve maddi kazancı ile yorumlanır. Rüya sahibi iş hayatında göstermiş olduğu başarılarından dolayı mevki ve makam yönünden yükselecek hak ettiği zafere ulaşacak bu zafer kişinin maddi ve manevi anlamda yükselmesini sağlayacaktır. Rüyada kürek sallamak aynı zaman da hayırlı bir iş için yapılan gayrete çekilen sıkıntılara alın teri ile kazanılan paraya işaret eder.

Rüyada Kürek Çekmek

Rüyada kürek çekmek; rüyasında kürek çektiğini gören kişi selamete kavuşur. Kişinin ailesinden göreceği destek sayesinde eski hayatına son verip kendisine yepyeni bir hayat kuracağına sağlığına geri kavuşacağına maddi ve manevi yönden rahata kavuşacağına işaret eder. Rüyada kürek çekmek zengin olmaya, parasal külfete, yakın zaman da duyulacak olan müjdeli habere yorumlanır. Rüyada kürek çekmek bazen de zorlukla özlediği itibarlı mertebeye, zorluklara göğüs gererek hak ettiği toplu kazanca, zahmetle ümit ettiği daha iyi bir hayata, sıkıntılara göğüs gererek ulaştığı nimete, zorluklara göğüs gererek hak edilen onura anlamını ifade eder.

Rüyada Demir Kürek Görmek

Rüyada demir kürek görmek; rüyada demir kürek gören kişi hazırdan bir kazanç elde edip havadan para kazanmaya beklenmeyen bir yerden mirasa konmaya hayatının refah için de bolluk berekete ereceğine işaret eder. Rüyada görülen demir kürek aynı zaman da iştahlı olmaya, başarılı bir işe girmeye, ıssız gecede karanlık kuytularda dolaşmaya yorumlanır.

Rüyada Demir Kürek Sallamak

Rüyada demir kürek sallamak; hayatı boşa geçen boş uğraşlar peşinde koşan bir hiç uğruna yaşayan kişilere işaret eder. Rüyada demir kürek sallamak aynı zaman da  iş değişikliği ve çok çalışma azmi ve isteğine yorumlanır.

Rüyada Demir Kürek Tutmak

Rüyada demir kürek tutmak; bekar bir kimse için evliliğe, kısmetinin ve şansının artmasına, evli bir kimse içinse bahtının açılmasına ve istediği işin gerçek olmasına yorumlanır. Rüyada görülen demir kürek aynı zaman da gelecek olan hastalığa, maddi zarara uğramaya, başından geçecek olan talihsiz kazaya işaret eder.

Rüyada Kürekle Toprak Atmak

Rüyada kürekle toprak atmak; rüya sahibinin yakın zaman da başka bir mekana taşınması olarak yorumlanır. Demir kürek ile toprakla oynamak çalıştığını görmek, kazançlı ve bereketli bir işe tabir edilir. Rüyada kürekle toprak attığını gören kişi cefakardır ve verdiği sözü yerine getirmek konusunda çok titizlenir. Merttir ve gerçek bir yol arkadaşıdır.

Rüyada Plastik Kürek Görmek

Rüyada plastik kürek görmek; mülke gelecek berekete, şöhrete kavuşulacağına, bir kaç hafta içinde alınacak mutlu edici havadis öğrenmeye, hüner sahibi bir insana, vefakar arkadaşa, eli açık aile ferdine, mutluluğa, sağlığa, bereketli günlere, hatır sayılır kuvvete ulaşmaya, yüksek ticari kazançlara yorumlanır. Rüyada görülen plastik kürek aynı zaman da parasal külfete, ailenizle birlikte kısa süreli tatile çıkmaya eğlenceli günler geçirmeye işaret eder.

Rüyada Kazma Kürek Görmek

Rüyada kazma kürek görmek; rüya sahibinin uzun zamandır beklediği bir işinin hayırlısıyla olduğuna isteklerine kavuştuğuna kazanmış olduğu başarı sayesinde maddi bolluğa ereceğine üzerinde olan tüm sıkıntılarından ve dertlerinden kurtulacağına işaret eder. Rüyasında kazma kürek gören kişi  yolunu dört gözle beklediği bir kimse ya da bir meseleyle ilgili merakını giderecek demektir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.