Rüyada “ Kürk ” Görmek

Kürk
Rüyada kürk görmek neye delalet eder. Rüyada kürk görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada kürk görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Kürk Görmek

Rüyada kürk görmek; Kıs mevsimi kürk giymek hayra, fakirlikten kurtulmaya; yaz mevsimi kürk giymek üzüntü ve kederle birlikte gelecek olan hayra, Sincap, kaplan samur vs. kürk zalim ve mağrur kimseye yahut sululuğa; tilki derdinden mamul kürk hilekar kimseye; koyun derisinden mamul kürk itimat edilecek şerefli kimseye delalet eder.

Rüyada Kürk Görmek Psikolojik Yorumu

Rüyada kürk  psikolojik yorumu bu tarz rüya gören rüya sahiplerinin geçmiş yaşantılarında olan sıkıntı ve üzüntülerden dolayı haksız yere elde edilen kazanç yada herhangi bir malın onlar için hakkı oldukları inancına varmaları fakat ilerleyen zamanlarda vicdani rahatsızlık duyup pişman olmalarına yorumlanır.

Rüyada Kürk Görmek Olumlu Yorumları

Rüyada kürk yorumları haksız yere elde edilen kazanç yada ganimetin sizi vicdani olarak rahatsız edeceği ve yaşadığınız maddi ve manevi sıkıntılarınızdan aldığınız bu ders ile bir daha kul hakkına girmeyeceğiniz yorumlanır.

Rüyada Kürk Görmek Olumsuz Yorumları

Rüyada kürk olumsuz yorumları maddi ve manevi rızkınızı açık olduğuna fakat kazançlarınız helal yol ile değil haram yol ile elde edeceğinize kazandığınız paranın yada elde ettiğiniz mülkün size hayırdan ziyade şer getireceğine işaret eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.