Rüyada “ Kürkçü ” Görmek

Kürkçü
Rüyada kürkçü görmek neye delalet eder. Rüyada kürkçü görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada kürkçü görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Kürkçü Görmek

Rüyada kürkçü görmek; Rüyada yaz gününde kürkçüyü görmek, gam, keder ve hastalıklara yorulur. Çünkü kürk yaz mevsiminde kullanılmayan bir giysidir. Kışın ise, sağlık, şenliğe ve mutluluğa  delalet etmektedir. Kürkçü görmek, bazı kere de helal yoldan para kazanmaya ve bol nimete işaret eder.

Rüyada Kürkçü Görmek Psikolojik Yorumu

Rüyada kürkçü görmek; Tezat olan şeylerin bir arada olmasına delalet eder. Yani hem iyi haber hem kötü haber, hem hayırlı olacak iş hem şer getirecek iş, hem sağlık hem hastalık gibi anlamlara gelmektedir. Rüyada kurşun gören kişi işinde yükselir ve çok zengin olur, rütbesi de aynı oranda artar.

Rüyada Kürkçü Görmek Olumlu Yorumları

Rüyada kürkçü yorumları haksız yere elde edilen kazanç yada ganimetin sizi vicdani olarak rahatsız edeceği ve yaşadığınız maddi ve manevi sıkıntılarınızdan aldığınız bu ders ile bir daha kul hakkına girmeyeceğiniz yorumlanır.

Rüyada Kürkçü Görmek Olumsuz Yorumları

Rüyada kürkçü olumsuz yorumları maddi ve manevi rızkınızı açık olduğuna fakat kazançlarınız helal yol ile değil haram yol ile elde edeceğinize kazandığınız paranın yada elde ettiğiniz mülkün size hayırdan ziyade şer getireceğine işaret eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.