Rüyada “ Kürsü ” Görmek

Kürsü
Rüyada kürsü görmek neye delalet eder. Rüyada kürsü görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada kürsü görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Kürsü Görmek

Rüyada kürsü görmek; Kadına, makam ve mevkiye, şeref ve itibara, kişinin mesleğine, binit vasıtasına; hasta için tabut yahut teneşir tahtasına, Kürsüye oturmak rütbeye, iyilik ve ihsana; çabuk erişilecek hayra, Göklerdeki ‘Kürsüyü görmek ehli için yüksek derecelere, diğerleri için evlenmeye, çocuğa delalet eder.

Rüyada Kürsü Görmek Psikolojik Yorumu

Rüyada kürsü psikolojik yorumu bu tarz rüya gören rüya sahiplerinin geçmiş yaşantılarında olan sıkıntı ve üzüntülerden dolayı haksız yere elde edilen kazanç yada herhangi bir malın onlar için hakkı oldukları inancına varmaları fakat ilerleyen zamanlarda vicdani rahatsızlık duyup pişman olmalarına yorumlanır.

Rüyada Kürsü Görmek Olumlu Yorumları

Rüyada kürsü olumlu yorumları haksız yere elde edilen kazanç yada ganimetin sizi vicdani olarak rahatsız edeceği ve yaşadığınız maddi ve manevi sıkıntılarınızdan aldığınız bu ders ile bir daha kul hakkına girmeyeceğiniz yorumlanır.

Rüyada Kürsü Görmek Olumsuz Yorumları

Rüyada kürsü olumsuz yorumları maddi ve manevi rızkınızı açık olduğuna fakat kazançlarınız helal yol ile değil haram yol ile elde edeceğinize kazandığınız paranın yada elde ettiğiniz mülkün size hayırdan ziyade şer getireceğine işaret eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.