Rüyada “ Kurşun Dökmek ” Görmek

Kurşun Dökmek
Rüyada kurşun dökmek dini rüya alimlerinin yaptığı bir çok açıklamalarda kişinin üzerinde olan bir takım rahmani varlıkların hayır amelli olan bir kişinin üzerindeki musibetleri def ettiğine yorumlanmıştır.

Rüyada Kurşun Dökmek; Rüyada kurşun dökmek dini rüya alimlerinin yaptığı bir çok açıklamalarda kişinin üzerinde olan bir takım rahmani varlıkların hayır amelli olan bir kişinin üzerindeki musibetleri def ettiğine yorumlanmıştır. Bazı rüya tabirlerinde ise batıl bir inanış ile rüyayı gören kişinin hanesinde olan bir kısmet bağlılığına ve bu bağlılığın bu kurşun dökme diye tabir edilen işlem ile geçileceğine yorumlanmıştır.

Rüyada Kurşun Döktüğünü Görmek; Rüyada kurşun döktüğünü görmek rüyada kurşun döktüğünü gören kişi çevresinde ve ailesinde olan bir takım manevi rahatsızlıkların olduğunu rüyasında görmesiyle edilir.

Rüyada Kurşun Döktürdüğünü Görmek; Rüyada kurşun döktürdüğünü görmek üzerinde bulunan hastalıkların geçici olduğuna hayırlı amellerle dua edildiği takdirde maddi ve manevi rahatsızlıkların bedeni terk edeceğine yorumlanır.

Rüyada Kurşun Döküldüğünü Görmek;  Rüyada kurşun döküldüğünü görmek nazarı celb ile tabir edilir.İmamı Nablusi ye göre rüyada kurşun döktürmek bedende olan rahatsızlıklar ve çevredeki kişilerin nazar etmesi ile bir takım manevi bağımlılıkların bedende oluşmasına tabir edilir.

Not; Rüyada kurşun dökmek, rüyada kurşun döktürdüğünü görmek, rüyada kurşun döktüğünü görmek bu rüyalarda rüya alimleri Caferi sadık, imamı Nablusi ve kaynak olarak gördüğümüz Kenzul Menam adlı rüya yorumlarında dinimizde büyüden ziyade bedenin bir nebze rahatlaması yapılan uygulamalı işlemler olup lakin kurşun dökmek İslam dininde mekruh görüldüğü gibi rahatsızlıkların duadan hikmet alınarak yapılması gerektiği bu tarz rüya gördüğümüzde ise sadece yorumunun insan bedeninde olan çevrenizdekilerde olabilir burada yaşamışolduğu rahatsızlıkların varlığının ispatıdır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.