Rüyada “ Kurşun ” Görmek

Kurşun
Rüyada kurşun görmek neye delalet eder. Rüyada kurşun görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada kurşun görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Kurşun Görmek

Rüyada kurşun görmek; Tezat olan şeylerin bir arada olmasına delalet eder. Yani hem iyi haber hem kötü haber, hem hayırlı olacak iş hem şer getirecek iş, hem sağlık hem hastalık gibi anlamlara gelmektedir. Rüyada kurşun gören kişi işinde yükselir ve çok zengin olur, rütbesi de aynı oranda artar.

Rüyada Kurşun Görmek Psikolojik Yorumu

Rüyada kurşun psikolojik yorumu bu tarz rüya gören rüya sahiplerinin geçmiş yaşantılarında olan sıkıntı ve üzüntülerden dolayı haksız yere elde edilen kazanç yada herhangi bir malın onlar için hakkı oldukları inancına varmaları fakat ilerleyen zamanlarda vicdani rahatsızlık duyup pişman olmalarına yorumlanır.

Rüyada Kurşun Görmek Olumlu Yorumları 

Rüyada kurşun yorumları haksız yere elde edilen kazanç yada ganimetin sizi vicdani olarak rahatsız edeceği ve yaşadığınız maddi ve manevi sıkıntılarınızdan aldığınız bu ders ile bir daha kul hakkına girmeyeceğiniz yorumlanır.

Rüyada Kurşun Görmek Olumsuz Yorumları

Rüyada kurşun olumsuz yorumları maddi ve manevi rızkınızı açık olduğuna fakat kazançlarınız helal yol ile değil haram yol ile elde edeceğinize kazandığınız paranın yada elde ettiğiniz mülkün size hayırdan ziyade şer getireceğine işaret eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.