Rüyada “ Kurşun Yarası ” Görmek

Kurşun Yarası
Rüyada kurşun yarası görmek, endişe ve heyecanlanmaya, ani gelişen bir olay karşısında soğukkanlılığı elden bırakmaya delalet eder.
Etiketler:

Rüyada kurşun yarası görmek, endişe ve heyecanlanmaya, ani gelişen bir olay karşısında soğukkanlılığı elden bırakmaya delalet eder. Acele karar vermeye, düşünmeden adım atmak olarak da bildirilmiştir. Sizi tasa içinde bırakacak bir olay yaşanacağını bildirse de genel olarak kötü yorumlanmamıştır. Rüyanın tam anlamı ile yorumlanabilmesi için görülen düşün geneli ile ele almak da fayda bulunmaktadır. Aynı zamanda geçmiş günlere, kişiyi söylediği söz ve davranışları ile kıran birisine tabir edilmiştir. Rüya sahibinin yaşadıkları yüzünden bu kişilere olan gönül kırgınlığı ve yaşadığı üzüntüye rivayet edilmiştir. Bazen de hayal kırıklığı yaşamaya, güven duyulan birinden beklenmedik davranışlar görmeye yorulur. Rüyada kurşun yarasının başkasında olduğu görülür ise, bu kişinin çektiği sıkıntıya yardımcı olacağınızı gösterir. Rüyada kurşun yarası görmek, ile ilgili makalemizin devamını okuyabilirsiniz. Konu ile ilgili bizlere ulaşabilir, rüyalarınızın tabirini isteyebilirsiniz.

Rüyada Kurşun Yarası Görmek Nedir

Rüyada kurşun yarası görmek, kaygı ve tasa içinde olmaya, geçmişten kaynaklı gönül yorgunluğu içinde olmaya delalet eder. Aynı zamanda size karşı söylenen ağır bir sözü unutamamaya, bu kişiye karşı büyük bir kızgınlık ve kırgınlık yaşadığınızı bildirir. Uyarı anlamı da taşıyan bu rüya, Düş sahibinin günlük yaşam içerisinde yaşanacak bir olay için acele karar vermemesi gerektiğine, soğukkanlılığını koruması gerektiğini bildirir.

Rüyada Kurşunla Vurulmak

Rüyada kurşunla vurulmak, gören kişinin tanıdığı biri tarafından kurşunla vurulduğunu görmesi, bu kişiden göreceği kötülüğe tabir edilir. Yakın çevrenizde bulunan bu kişiden beklenmedik bir sıkıntı göreceğinizi gösterir. Kişi tanımadığı biri tarafından vurulduğunu görmesi, iş yaşamında anlaşmazlıklar yaşayacağını bildirir.

Rüyada Kurşunla Vurulup Ölmek

Rüyada kurşunla vurulup ölmek, başa gelecek bir sıkıntının peşine yaşanacak rahatlık olarak yorumlanmıştır. Rüyada vurularak öldürüldüğünü gören kişi bir süre sorunlar yaşayacak, fakat bu problemlerin kısa zamanda yerini esenlik ve afiyete bırakacağını gösterir.

Rüyada Kurşun Sıkıldığını Görmek

Rüyada kurşun sıkıldığını görmek, iş yada aile yaşamına dair yaşadığınız korku ve endişelere tabir edilmiştir. Kişinin yaşadıkları yüzünden huzurunun kaçacağına, ağız tadının bozulacağına yorumlanmıştır.

Rüyada Kurşun Görmek

Rüyada kurşun görmek, düş sahibinin aynı anda yaşayacağı iyi ve kötü durumlara yorulur. Tezat durumların söz konusu olacağına, kişi için hem hayır hemde sıkıntı getirecek durumları bildirir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.