Rüyada “ Kürtaj ” Görmek

Kürtaj
Rüyada kürtaj görmek neye delalet eder. Rüyada kürtaj görmenin mescit anlamı nedir. Rüyada kürtaj görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Kürtaj Görmek

Rüyada kürtaj görmek, rüyada hamile bir kadının kürtaj olduğunu veya yaptırdığını görmesi yakın zaman da büyük bir hastalık geçireceğine, yapmış olduğu işlerde düzgün mantıklı kararlar alması gerektiğine, maddi kayıplar vereceği işlere karşılaşacağına işaret eder. Rüyada kürtaj yaptırdığını gören kadının  kocasının emaneti olan namusuna dil uzatacak kimselerle arkadaş olmasına ve Sünnet-l Seniyeyi terk etmesine işarettir. Rüyada kürtaj olduğunu görmek büyük bir yanılgı ve gaflet içine düşmeye işaret eder.

Rüyada Kürtaj Olmak

Rüyada Kürtaj Olmak, rüyada kürtaj olmak ya da olduğunu görmek, hayırlı bir rüya olmayıp uğursuzluk ve başa gelecek olan felakete işarettir. Rüya sahibinin iş hayatında sorunlar yaşamasına, yakın zaman da hane içinde hastalıkların oluşmasına, ağız tadının kaçmasına işaret ederken kişinin halsiz, yorgun , bitkin davranması ile yorumlanır. Rüyada kürtaj olduğunu görmek aynı zaman da  rüya sahibinin bir kimse hakkında ya da bir iş ile ilgili olarak sonradan kendisini hayal kırıklığına uğratacak bir öngörüde bulunup, bu doğrultuda hareket edeceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Kürtaj Olduğunu Görmek

Rüyada kürtaj olduğunu görmek, rüyada kürtaj olan bir kimse büyük bir yanılgıya düşerek gaflet ve delalete erer.İş hayatı ve sosyal hayatında büyük sıkıntılar yaşayıp maddi ve manevi anlamda çıkmazlara girer bu sıkıntılar kişinin hem ruhsal hem de psikolojik olarak depresyona girmesine çevresine karşı kötü izlenim bırakmasına işaret eder.

Rüyada Kürtaj Olmaktan Vazgeçmek

Rüyada kürtaj olmaktan vazgeçmek, rüyada kürtaj olmaktan vazgeçtiğini görmek rüya sahibinin bilinçsiz bir şekilde sonunu düşünmeyerek yapmış olduğu bir işte hatasını fark ederek geri adım atması ve kendini normal konumuna geri getirmesi olarak yorumlanır. Kişi, kendisi için isabetli olacak ve zarara uğramasını engelleyecek bir karar alacaktır. Aynı zaman da rüyada kürtaj olmaktan vazgeçmek faydalı uğraşlara gireceğine, yüksek ticari kazançlara, vefakar eşe, beceri sahibi bir kimseye, zorluk çekmeden kazanılan mülke, birikmiş ziynete, gönül ilişkilerinde mutluluğa, varlıklı amire, kısa zaman da duyulacak iyi haber duymaya, sağlıklı bir ömre, imrenilen bir mutluluğa delalettir.

Rüyada Kürtaj Yaptırmak

Rüyada kürtaj yaptırmak, rüyada kürtaj yaptırdığını görmek sıkıntı, zorluk, maddi kayıplar olarak yorumlanır. Rüyayı gören kişinin istemeyerek pişman olacağı işlere bulaşacağına, yaptığı işlerde büyük sıkıntılar çekeceğine, bu hataların kişiyi çevresine karşıda zayıf düşürüp insanların güvenini kaybedeceğine işaret eder. Rüyada kürtaj yaptırmak aynı zaman da mes’uliyetten ötürü mağdur olmaya, korkulanın gerçekleşmesine, can sıkıcı bir vaziyete gelmeye, refahının bozulacağına, hilekar bir amire yorumlanmaktadır.

Rüyada Kürtaj Yaptıran Birini Görmek

Rüyada kürtaj yaptıran birini görmek, fesat, art niyetli, kötü huylu insanlarla bir araya gelmeye onları kendine dost edinip onlar gibi huy edinmeye yaptığı hatalar yüzünden çevresinde ki insanlar tarafından da hoşnut karşılanmayacağına işaret eder. Rüyada kürtaj yaptıran birini görmek aynı zaman da rüya sahibinin yanlış seçimler yaparak hiç olmadık kimselerle hareket edip, başını belaya sokacağına tabir edilir.

Rüyada Bebek Aldırmak

Rüyada bebek aldırmak, rüyada bebek aldırdığını görmek rüya sahibinin adına leke sürecek işlere bulaşacağına adının lekeleneceği ne, ekmeğinin ve kazancının haram hale geleceğine işaret eder. Rüyayı gören kişi, ailesini utandıracak, itibarını sarsacak, adını ve değerini düşürecek yollara girip, hatalı işler yapacaktır diye yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.