Rüyada “ Kürtaj Olmak ” Görmek

Kürtaj Olmak
Rüyada kürtaj olmak, hayır içermeyen bu rüya kişinin Allah'ın hoşnut olmadığı bir iş içinde olmasına işaret eder.

Rüyada kürtaj olmak, hayır içermeyen bu rüya kişinin Allah’ın hoşnut olmadığı bir iş içinde olmasına işaret eder. Görülen bu rüya bela ve musibetler yaşamaya, uğursuzluk ve melanet olaylara delalet eder. Bu rüyayı görenlerin yaşananlar yüzünden huzurunun kaçacağına, mutluluğunun bozulmasına tabir edilmiştir. Gören kişiler için sağlığının bozulmasına, uzun süre iş ve sosyal yaşamdan ayrı kalacağına yorulur. Rüya sahibinin zor bir süreçten geçeceğine, kendisini bitkin, halsiz ve yorgun hissedeceğine rivayet edilmiştir. Bazen de bu rüya kişinin yaşamından bazı şeyleri feda etmesi gerektiğine, vazgeçeceğini bildirir. Bu bazen size yük olan, sıkıntı veren bir şeyden uzaklaşmaya bazen de değer verdiğiniz bir şeyi bırakacağınız olarak da yorumlanmıştır. Rüyada kürtaj olmak, ile ilgili farklı tabirler için makalemizin devamını okuyabilirsiniz. Konu ile alalı rüyalarınızı yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

Rüyada Kürtaj Olmak Diyanet

Rüyada kürtaj olmak diyanet yorumuna göre, farklı anlamlar içeren bu rüya günaha girmeye, hoşnut olunmayan bir iş yapmaya işaret eder. Alimler tarafından farklı tabirler ile yorumlanmış olan bu rüya, bazende kişiye sorun ve sıkıntı veren, moralini bozan olayları hayatından çıkarmasına yorulur. Kişi için hem olumlu hem de olumsuz yorumlar içeren bu rüya, olumsuz olarak da kişinin sevdiği, değer verdiği nesne yada kişilerden mecburi sebeplerden dolayı ayrı kalması gerektiğini bildirir. Rüyasında kürtaj olduğunu gören kişi, yakın bir zaman içinde sağlığı ile ilgi aksilikler yaşayacağına yorumlanmıştır.

Rüyada Bebek Aldırmak

Rüyada bebek aldırmak, kürtaj olmak rüyası ile benzer anlamlar içermek ile beraber, kişinin yasında kendisini nasıl hissettiğine bağlıdır. Gören kişi rüyasında mecburi nedenler ile bebek aldırdığını görür ise, dert ve sıkıntısından kurtulacağına, rahatlamaya yorulur. Fakat kişi rüyasında haksız nedenler ile bir cana kıymaya vesile olur ise, uğursuzluğa, belaya uğramaya yorumlanmıştır. İslami yorumuna göre ise bu rüya, hak yolundan kopmaya, uygun olmayan tutum ve davranış içinde olmaya tabir olunur.

Rüyada Zorla Kürtaj Olmak

Rüyada zorla kürtaj olmak, kişinin başına geçen bir olumsuzluktan dolayı, ızdırap, sıkıntı ve üzüntü içinde olmasına işaret eder. Gören kişilerin yanlış çevre ve arkadaşlıklar yüzünden tasvip etmediği işlere gireceğine, davranışlarda bulunacağına yorumlanır.

Rüyada Kürtaj Olmak İstemek

Rüyada kürtaj olmak istemek, rüya sahibinin kendisini bile bile çıkmaza sokmasına delalet eder. Gören kişilerin tüm öğüt ve eleştirilere rağmen, hatada ısrarcı olmasına, izlediği yanlış yola yorumlanır. Gördüğünüz bu rüya dikkate almanız gereken bir rüya olup, yaşamınızı sorgulamanız gerektiğini bildirir.

Rüyada Kürtaj Olmaktan Vazgeçmek

Rüyada kürtaj olmaktan vazgeçmek, yapılan yanış bir işten pişmanlığa, vicdanen rahatsız olmaya yorulur. Gören kişilerin girdiği günah ve haramdan uzaklaşmasına, hataları için telafi yoluna gideceğine işaret eder.

Rüyada İstemeden Kürtaj Olmak

Rüyada istemeden kürtaj olmak, rüya sahibinin tasvip etmediği halde hataya sürüklenmesine delalet eder. Gören kişilerin keyif aldığı, sevip saydığı kişilerden uzak bırakılacağına, huzur duyduğu şeylerden koparılmasına yorumlanmıştır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.