escort alanya

Rüyada “ Kurtcuk ” Görmek

Kurtcuk
Rüyada kurtçuk görmek, kişinin çevresinde olup, kişinin sırtından geçinmeye çalışan, menfaat için kişiye yaklaşıp, dost görünen kişilere tabir edilmiştir.

Rüyada kurtçuk görmek, kişinin çevresinde olup, kişinin sırtından geçinmeye çalışan, menfaat için kişiye yaklaşıp, dost görünen kişilere tabir edilmiştir. Genelde çalışmayıp tatlı söz ve şaklabanlıklar ile kişiye yaranmaya çalışan, para sızdırma niyeti ile kişiye yaklaşan birine delalet eder. Rüyada kurtçuk görmek, kişinin aile yada iş ortamında bu denli insamların olmasına, kişiyi sömürmesine rivayet edilmiştir. Bu rüyayı görenlerin bu kişilere karşı uyanık olması gerektiğine, çevrsinden uzaklaştırmasında fayda olacağına işaret eder. Rüyada kurtçuk görmek, bazı alimlere göre ise, hastalığa ve maddi kayba yorumlanmıştır. Rüyasında üzerinde kurtçuk gören kişi, uzun dönemli bir sağlıksorunu yaşamasına yorulur. Rüyada kurtçuk görmek, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Kurtçuk Görmek Ne Demek

Rüyada kurtçuk görmek, menfaat duygusu ile kişiye dost görünüp para tırtıklama hevesinde olan kişilerin varlığına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin yanında gözüküp arkasını döndüğü her anda kişiden bir şey çalma isteğinde olan insanlara delalet eder. Görülen bu rüya bazende hastalık çekmeye, üzülüp, dertlenmeye tabir edilmiştir. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin mal ve mülkünde eksilme olmasına, maddi zarar yaşamak olarak da rivayet olunur.

Rüyada Kurtçuk Temizlemek

Rüyada kurtçuk temizlemek, kişinin çevresindeki art niyetli ve çıkarcı insanların farkına varmasına, bu kişileri hayatından çıkarmasına işaret eder. Aynı zamanda hastalıklardan şifa bulmaya, dertleri gidermeye, sıkıntılardan sonra düze çıkmaya tabir edilmiştir.

Rüyada Kurtçuk Kusmak

Rüyada kurtçuk kusmak, kişinin ileri görüşlülüğü ve aldığı tedbirler ile başına gelebilecek bela ve musibetlerden kurtulmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin düze çıkmasına, borçlarından temizlenmesine ve mebfaat duygusu taşıyan kişileri ortamından ayıklamasına delalet eder.

Rüyada Kurtçuk Öldürmek

Rüyada kurtçuk öldürmek, rüya sahibinin iş yaşamında rakiplerini alt etmesine, büyük projelere adını yazdırmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin iş yaşamında parmakla gösterilmesine, yüksek kazançlar içersinde olup rahat bir yaşam sürmesine rivayet edilmiştir.

Rüyada Kurtçuk Yemek

Rüyada kurtçuk yemek, başkasından faydalanmaya, menfaat sağlamaya yorumlanmıştır. Bu rüyayı görenlerin tanıdık biri sayesinde güzel yerlere gelmesine, mevki sahibi olmasına rivayet edilmiştir.

Rüyada Solucan Yemek

Rüyada solucan yemek, kişinin nazara uğramasına, kıskançlık ve kem gözlere maruz kalmasına delalet eder. Bu kişilerin zarar verme istekleri o kadar belli olurki, rüya sahibi bunu kolaylıkla anlayabilecektir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.