escort alanya

Rüyada “ Kuru Üzüm ” Görmek

Kuru Üzüm
Rüyada kuru üzüm görmek, eşinden yana hayrı görmeye, hanede mutluluğa, bol kazançlara işaret eder. Gören kişinin hanesinde eşi ile sevgi bağlarının daim olmasına, yuvadaki huzura delalet eder.

Rüyada kuru üzüm görmek, eşinden yana hayrı görmeye, hanede mutluluğa, bol kazançlara işaret eder. Gören kişinin hanesinde eşi ile sevgi bağlarının daim olmasına, yuvadaki huzura delalet eder. Bu rüyayı görenlerin iş yaşamında helal ve bereketli kazançlar elde edeceğine rivayet edilmiştir. Gördüğünüz bu rüya fayda sağlanılan mal ve mülke nail olmaya tabir edilmiştir. Rüya sahibinin geniş rızıklara, rahmete ve ihsana nail olacağına delalet eder. Devlet kademesinde çalışan birinin bu rüyayı görmesi, hakkı olan kıdemi almasına, tüccarın işlerindeki berekete yorulur. Afiyet içinde olmaya, dünyevi tatlardan nasiplenmeye, geçim derdi yaşanmadan sürdürülecek bir hayata yorumlanır. Sabır edilen bir konuda mutlu sona ermeye yorumlanmıştır.  Rüyada kuru üzüm görmek, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz. Aynı zamanda konu ile alakalı aklınızda kalan rüyalarınızı yorumlanması için bizimle paylaşabilirsiniz.

Rüyada Kuru Üzüm Görmek Ne Demek

Rüyada kuru üzüm görmek, yeni insanlar ile tanışmaya, dost meclislerinde hoş sohbet içinde olmaya işaret eder. Görülen bu rüya kazancın kat ve kat artmasına delalet eder. Bahtın açılmasına, şansın yaver gidip, kazanç kapılarının ardına kadar açılacağına rivayet olunur. Ailede mutlu bir birliktelik sürdürmeye, eşler arasında saygı ve sevginin daim olacağına tabir edilmiştir.

Rüyada Kurtlu Kuru Üzüm Görmek

Rüyada kurtlu kuru üzüm görmek, kişinin temiz rızkına haram karıştırmasına işaret eder. Görülen bu rüya kişinin kazanma hırsı ile helale haram karıştırmasına delalet eder. Uyarı niteliğinde bir rüya olup, kişiye böyle devam eder ise, ziyan edenlerden olacağını bildirir. Rüyada kurtlu kuru üzüm yediğini görmek, hoş olmayan işler içinde olunacağına, yanlışa düşmeye yorulur. İtibar kaybetmeye, gidilen yol yüzünden dışlanmaya rivayet edilir. İslami yorumuna göre, dert ve tasa yaşamaya yorumlanır. Aynı zamanda kişinin kendi kendini çıkmazlara sokmasına yorumlanmıştır.

Rüyada Kuru Üzüm Yemek

Rüyada kuru üzüm yemek, kendisinden fayda sağlanılacak hayırlı kazanca işaret eder. Kişinin alın terini dökerek ortaya çıkardığı işlerin karşılığını alacağına delalet eder. Rüyada kuru üzüm yediğini görmek, Toplu paraya, vasiyet yolu ile ele geçecek mal ve mülke yorulur. Aynı zamanda hastalık zuhur eden kişinin şifa bulacağına yorumlanır. Hayırlı evlada, öncü olunacak güzel bir gelişmeye tabir edilmiştir. İslami yorumuna göre, salih amele, hayırda önde olmaya yorulur. Temiz kazanca, iyi ahlak sahibi olmaya, vefaya, zor zamanlarda sevdiklerin yanında olmasına yorumlanmıştır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.