Rüyada “ Kuş Sürüsü ” Görmek

Kuş Sürüsü
Rüyada kuş sürüsü görmek, genel anlamı ile kişinin içinde yaşadığı topluma işaret eden bu rüya, farklı anlamlar içermek ile beraber, güzel bir seneye yorulur.

Rüyada kuş sürüsü görmek, genel anlamı ile kişinin içinde yaşadığı topluma işaret eden bu rüya, farklı anlamlar içermek ile beraber, güzel bir seneye yorulur. Gören kişinin şans ve bereketli bir yıl geçireceğine, işlerinin artıp, kazancın çoğalmasına delalet eder. Alimler tarafından bu rüya, içinde olunan topluma uğrayacak bela ve musibetler olarak da yorumlanmıştır. Görülen bu rüya tek başına uğur olarak kabul edilse de, görülen rüyada ki nesne veya kuşların hallerine görede anlamlar ifade etmiştir. Bu yüzden rüya sahibinin yorumunun tam netlik kazanması için gördüğü rüyayı hatırlaması önem arz etmektedir. Bazen de yakın bir zamanda kişiye ulaşacak haber yada uzun zamandır görülmeyen birini görmeye tabir edilmiştir. Rüyada kuş sürüsü görmek, ile ilgili farklı tabirler için yazımızın devamını okuyabilirsiniz. Konu ile alakalı rüyalarınızı çekinmeden bizlere yorum bölümünden  iletebilirsiniz.

Rüyada Kuş Sürüsü Görmek Diyanet

Rüyada kuş sürüsü görmek diyanet yorumuna göre, rüya sahibinin üst üste alacağı müjdelere, güzel bir yıl geçirmek olarak yorumlanmıştır. Gördüğünüz bu rüya bazen de yaşadığınız çevrenin hal ve hareketlerine, yakın çevre ve akrabaya işaret eder. Rüyasında kuş sürüsünü takip etmek, bir topluluk yada cemaatin öğreti ve fikirlerini takip etmeye, bununla yol almaya rivayet edilmiştir. Kişinin rüyasında kuşların bir çatı yada ağaca konmasını görmek, kısa zaman içerisinde alınacak karşılanacak bir olay yada duyum almaya delalet eder.

Rüyada Kuş Sürüsünün İçinde Bulunmak

Rüyada kuş sürüsünün içinde bulunmak, beraber uçmak, yakında elde edilecek saltanata, zenginliğe ve edinilecek mala işaret eder. Gören kişi kuş olduğunu görür ise, edinilecek yeni çevreye, ortak olarak girilecek bir işe tabir edilmiştir. Gördüğünüz bu rüya hayallerinizin gerçekleşmesine, arzularınızın olacağına yorulur. Kişi kanadı olmadığı halde kendisini uçarken görür ise, mutluluk duyacağı gelişmelere, neşe içerisinde olacağına yorumlanmıştır.

Rüyada Kuşların Uçtuğunu Görmek

Rüyada kuşların uçtuğunu görmek, rüya sahibi gördüğü kuşların uçarak uzaklaştığını görmesi, elinden kaçırdığı fırsat ve imkanlara işaret eder. Kişinin üzerinde uçan ve kaçmayan kuş sürüsü, yetenek ve çalışmalarınız sayesinde imkanlarınızın artacağına yorumlanmıştır.

Rüyada Sığırcık Sürüsü Görmek

Rüyada sığırcık sürüsü görmek, kişinin iş yaşamında büyük girişimlerde bulunmasına, rüya sahibinin kendisine fayda sağlayacak kişiler ile tanışacağına delalet eder. Görülen bu rüya sevilip sayılmaya, kişinin büyük bir topluluğa önder, yönetici olmak olarak da tabir edilmiştir.

Rüyada Göç Eden Kuşlar Görmek

Rüyada göç eden kuşlar görmek, sürdürülen yaşamdan bunalmaya, yeni arayış ve çevreye işaret eder. Gören kişinin hayatında büyük değişiklikler yapmasına, yeni bir iş yada şehre taşınacağı olarak da tabir edilmiştir.

 

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

 1. mesut dedi ki:

  ben ılk once ruyamda kusları gordum martı guvercın hepsı kacarcasına goc edıyordu bır yandan hava kararıyor ınsanlar kacısmya baslıyordu amcamı bır camı mınaresınde gordum baskın var dedı ınsanlar onun ustune atladı sonra uyandım

  1. Yorumcu dedi ki:

   Rüyada kuş sürüsü görmek, genel anlamı ile kişinin içinde yaşadığı topluma işaret eden bu rüya, farklı anlamlar içermek ile beraber, güzel bir seneye yorulur. Gören kişinin şans ve bereketli bir yıl geçireceğine, işlerinin artıp, kazancın çoğalmasına delalet eder. Geniş bilgi için:https://www.diniruyatabirleri.com.tr/ruyada-kus-surusu-gormek/

 2. MEYRA dedi ki:

  RÜYAMDA BEYA KUŞLARIN SANIRIM MARTIYDI ÜSTÜMDE SES ÇIKARARAK UÇTUĞUNU VE GÖÇ ETTİKLERİNİ GÖRDÜM… NE ANLAMA GELİYOR ACABA

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Meyra hanım rüyanız hayır olsun. rüyanızın yorumu, Rüyada kuş sürüsü görmek, genel anlamı ile kişinin içinde yaşadığı topluma işaret eden bu rüya, farklı anlamlar içermek ile beraber, güzel bir seneye yorulur. Gören kişinin şans ve bereketli bir yıl geçireceğine, işlerinin artıp, kazancın çoğalmasına delalet eder. Meyra hanım kuş sürüsü ile ilgili daha geniş yorumlar için sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz. https://www.diniruyatabirleri.com.tr/ruyada-kus-surusu-gormek/